Ale je to stejný případ!! Něco se křikne do médií a pak se na to hrnou lidi do kin. A ono nic!!
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
, ani Mariňák nedostal 2DVD nebo aspoň DTS
, ale co se divím, je to Universal a ti to už zabalili nebo ještě balí.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|