Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 129701 - 129720 Napsat příspěvek
A co takhle Salo.
437270
A co takhle Salo.
0 0
reagovat
TroSka, souhlas :)
437269
TroSka, souhlas :)
0 0
reagovat
Hmm tak se Zdenkem musim souhlasit...
437268
Hmm tak se Zdenkem musim souhlasit...
0 0
reagovat

danny

Že by Z. Troška?
437267
Že by Z. Troška?
danny
0 0
reagovat
Já vim, to je děsnej idiot......a z filmového dění?
437266
Já vim, to je děsnej idiot......a z filmového dění?
0 0
reagovat

danny

Můj přednášející na makroekonomii.
437265
Můj přednášející na makroekonomii.
danny
0 0
reagovat

Boss

chudáček:-)....a co Palpatine?Jak se dostal k temné straně?Kdo ho učil?Co ten je zač?
437264
chudáček:-)....a co Palpatine?Jak se dostal k temné straně?Kdo ho učil?Co ten je zač?
Boss
0 0
reagovat

danny

Já osobně nemusim Roba Cohena.
437263
Já osobně nemusim Roba Cohena.
danny
0 0
reagovat
Je někdo, koho nenávidíte víc než"pána,co všechno zmrví"?
437262
Je někdo, koho nenávidíte víc než"pána,co všechno zmrví"?
0 0
reagovat

danny

Predloze? LOL (tohle vetsinou nepouzivam, ale... no... ted to bylo potreba ;)
437261
Predloze? LOL (tohle vetsinou nepouzivam, ale... no... ted to bylo potreba ;)
danny
0 0
reagovat

kOCOUR

uklidni se.....víš, že máš srdce v prdeli:-).......já jsem bohužel ten člověk co to posoudí, až to uvidí....ale jakej byl Alone in the dark?Podobalo se to alespoň trochu předloze?
437260
uklidni se.....víš, že máš srdce v prdeli:-).......já jsem bohužel ten člověk co to posoudí, až to uvidí....ale jakej byl Alone in the dark?Podobalo se to alespoň trochu předloze?
kOCOUR
0 0
reagovat

danny

Uwe je hovado a ručím ti za to, že to vědí všichni a nikdo ho podporovat nehodlá ;). Problém je v tom, že on ty peníze od nás nepotřebuje, má svoje a má jich dost ještě na deset filmů... Takže se v klidu obejde bez diváků a jakýchkoliv tržeb (což je docela smutný z lidskýho hlediska, ale to je Uwe, no ;)
437259
Uwe je hovado a ručím ti za to, že to vědí všichni a nikdo ho podporovat nehodlá ;). Problém je v tom, že on ty peníze od nás nepotřebuje, má svoje a má jich dost ještě na deset filmů... Takže se v klidu obejde bez diváků a jakýchkoliv tržeb (což je docela smutný z lidskýho hlediska, ale to je Uwe, no ;)
danny
0 0
reagovat

kOCOUR

Takže vlastně Uwe umí přilákat lidi...já od něho ještě nic neviděl....když to takhle všechno slyšim:"to je hrůza"...."pod tohle se někdo podepsal dobrovolně?"...atd......mám samozřejmě chuť to taky vidět, ale to děláme chybu....on bude mít víc a víc peněz a tím větší "popularitu"......to přece nechcete,nebo ano?
437258
Takže vlastně Uwe umí přilákat lidi...já od něho ještě nic neviděl....když to takhle všechno slyšim:"to je hrůza"...."pod tohle se někdo podepsal dobrovolně?"...atd......mám samozřejmě chuť to taky vidět, ale to děláme chybu....on bude mít víc a víc peněz a tím větší "popularitu"......to přece nechcete,nebo ano?
kOCOUR
0 0
reagovat

danny

Je zvláštní, že mám v sobě přes všechny zkušenosti jakousi masochistickou potřebu ty filmy vidět... Takže ano, vlastně se těším ;)
437257
Je zvláštní, že mám v sobě přes všechny zkušenosti jakousi masochistickou potřebu ty filmy vidět... Takže ano, vlastně se těším ;)
danny
0 0
reagovat

Kill Bill: The Whole Bloody Affair

FilmFocus.co.uk mluvil s Quentinem Tarantinem, který poodhalil, že jeho kombinace obou "Kill Bill" částí.........Kill Bill: The Whole Bloody Affair, bude vypuštěna s ratingem NC-17 asi za pár týdnů v Americe.
437256
FilmFocus.co.uk mluvil s Quentinem Tarantinem, který poodhalil, že jeho kombinace obou "Kill Bill" částí.........Kill Bill: The Whole Bloody Affair, bude vypuštěna s ratingem NC-17 asi za pár týdnů v Americe.
Kill Bill: The Whole Bloody Affair
0 0
reagovat
danny: prave se chystam na Karate Dog, tak dam potom vedet. ;)
437255
danny: prave se chystam na Karate Dog, tak dam potom vedet. ;)
0 0
reagovat

kOCOUR

Takže se asi těšíš na BloodRayne s Far Cry?
437254
Takže se asi těšíš na BloodRayne s Far Cry?
kOCOUR
0 0
reagovat

danny

Toho je samozřejmě hafo, ale z poslední obrovských příšerností mě napadá třeba House of The Dead a Alone in the Dark (ne náhodou oboje od mistra Uweho ;)
437253
Toho je samozřejmě hafo, ale z poslední obrovských příšerností mě napadá třeba House of The Dead a Alone in the Dark (ne náhodou oboje od mistra Uweho ;)
danny
0 0
reagovat

téma to TZ

A co vy....od TZ.... jaké je to nejhorší zvěrstvo, co jste kdy viděli?
437252
A co vy....od TZ.... jaké je to nejhorší zvěrstvo, co jste kdy viděli?
téma to TZ
0 0
reagovat
Presne, Sam Raimi ma talent a smysl pro humor. Evil Dead rulez.
437251
Presne, Sam Raimi ma talent a smysl pro humor. Evil Dead rulez.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se