Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 129681 - 129700 Napsat příspěvek

:(

ja ted zjistil,ze me to odhlasuje hlavne kdyz si otevru vic oken a pak se vratim na TZ,tak jsem odhlasenej. Zvlastni je,z ena www.warcraft3.cz je to udelany stejne,ze to cloveka prihlasuje automaticky a tam me to jde bez problemu.
437290
ja ted zjistil,ze me to odhlasuje hlavne kdyz si otevru vic oken a pak se vratim na TZ,tak jsem odhlasenej. Zvlastni je,z ena www.warcraft3.cz je to udelany stejne,ze to cloveka prihlasuje automaticky a tam me to jde bez problemu.
:(
0 0
reagovat

Kocour

Mne to tiez hocikedy odhlasuje profil, aj niekolko krat za den. (pouzivam mozillu 1.7.5)
437289
Mne to tiez hocikedy odhlasuje profil, aj niekolko krat za den. (pouzivam mozillu 1.7.5)
Kocour
0 0
reagovat

scroochy

stream.">link bude v na obzoru... za dve hodinky (nejdriv ;)
437288
stream. bude v na obzoru... za dve hodinky (nejdriv ;)
scroochy
0 0
reagovat

Ice Age 2

Juhuu, ted jsem byl na Robotech a pred tim bezel teaser na Ice Age 2 :) hadejte kdo byl jedinym hercem na platne? no prece savlozuba veveruska :) neni to nekde ke stahnuti?

2Loco: jj, to by bylo dobry
437287
Juhuu, ted jsem byl na Robotech a pred tim bezel teaser na Ice Age 2 :) hadejte kdo byl jedinym hercem na platne? no prece savlozuba veveruska :) neni to nekde ke stahnuti? 2Loco: jj, to by bylo dobry
Ice Age 2
0 0
reagovat

TZ

Co takhle hlasovat....udělat takovou anketu, že bychom si odhlasovali (my uživatelé) oldie.Třeba jenom po měsíci.
437286
Co takhle hlasovat....udělat takovou anketu, že bychom si odhlasovali (my uživatelé) oldie.Třeba jenom po měsíci.
TZ
0 0
reagovat

Jsem blb

Připadá. Prostě nějak nemám den. Když jsem si dneska po sobě přečetl, co jsem včera v noci vyplodil, moje první zkratová reakce byla, že to musím okamžitě smazat. Že to byla blbost mi došlo pozdě...
437285
Připadá. Prostě nějak nemám den. Když jsem si dneska po sobě přečetl, co jsem včera v noci vyplodil, moje první zkratová reakce byla, že to musím okamžitě smazat. Že to byla blbost mi došlo pozdě...
Jsem blb
0 0
reagovat

Odhlaseni profilu

To co psal Casper se mi taky stava jen ta periodika je tak 1 az 2 dny.
437284
To co psal Casper se mi taky stava jen ta periodika je tak 1 az 2 dny.
Odhlaseni profilu
0 0
reagovat

Lightning

Npeřipadá ti zbabělé mazat z diskuzí k trailerům přípěvky, na které pak reagují ostatní? Co takhle je tam nechat a v dalším příspěvku situaci nějak dovysvěllit?
437283
Npeřipadá ti zbabělé mazat z diskuzí k trailerům přípěvky, na které pak reagují ostatní? Co takhle je tam nechat a v dalším příspěvku situaci nějak dovysvěllit?
Lightning
0 0
reagovat

Casper

Zvláštní, mně to nedělá. Hlaste se, jestli má někdo podobný problém.
437282
Zvláštní, mně to nedělá. Hlaste se, jestli má někdo podobný problém.
Casper
0 0
reagovat

All

Chtel jsem se optat jestli nevite proc se mi pravidelne jednou za cas (tak jednou za 2dny) odhlasuje profil i kdyz zatrhnu to "automaticky" . Je to muj bug,nebo chyba neni na mem prijimaci???
437281
Chtel jsem se optat jestli nevite proc se mi pravidelne jednou za cas (tak jednou za 2dny) odhlasuje profil i kdyz zatrhnu to "automaticky" . Je to muj bug,nebo chyba neni na mem prijimaci???
All
0 0
reagovat
imfe, myslíš E2 Attack Of The Clones nebo ještě něco úplně jinýho?
437280
imfe, myslíš E2 Attack Of The Clones nebo ještě něco úplně jinýho?
0 0
reagovat
U Sin City jsou mimochodem k dispozici lepsi kvality.
437279
U Sin City jsou mimochodem k dispozici lepsi kvality.
0 0
reagovat

Loco

Vsechny Epizody budou mit profily... i Klonove valky... ale na to je zatim cas. ;)
437278
Vsechny Epizody budou mit profily... i Klonove valky... ale na to je zatim cas. ;)
Loco
0 0
reagovat

TZ

Uděláte profily i Epizodám I a II?
437277
Uděláte profily i Epizodám I a II?
TZ
0 0
reagovat

imf

Thx, rikal jsem si, ze stoji za to ;)
437276
Thx, rikal jsem si, ze stoji za to ;)
imf
0 0
reagovat

Jack O'Neill

ZZ Top-La Grange.:)
437275
ZZ Top-La Grange.:)
Jack O'Neill
0 0
reagovat

Rundown

Chci se zeptat jak se jmenuje ten singl co je použitej jako hudba v traileru na Vítejte v džungli(rundown) díky za odpověď
437274
Chci se zeptat jak se jmenuje ten singl co je použitej jako hudba v traileru na Vítejte v džungli(rundown) díky za odpověď
Rundown
0 0
reagovat
sqdw: Ten trailer napiseme. Je genialni. ;)
437273
sqdw: Ten trailer napiseme. Je genialni. ;)
0 0
reagovat
Jen tak uplne OT na Hitchhiker's guide to the Galaxy vysel internet trailer, ktery je imho naprosto vybornej, akorat na oficilanich strankach je, ze se na nej da koukat jenom online... ale vzhledem k tomu, ze jsem ho stahnul z movie-listu, tak to asi nebude uplne pravda, otazka je, jestli ho muzete hodit sem... ? ;)
437272
Jen tak uplne OT na Hitchhiker's guide to the Galaxy vysel internet trailer, ktery je imho naprosto vybornej, akorat na oficilanich strankach je, ze se na nej da koukat jenom online... ale vzhledem k tomu, ze jsem ho stahnul z movie-listu, tak to asi nebude uplne pravda, otazka je, jestli ho muzete hodit sem... ? ;)
0 0
reagovat
Loco:Jo Salo je hnus.
437271
Loco:Jo Salo je hnus.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se