Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128601 - 128620 Napsat příspěvek
... Bangin' with plastic toys ... And to eat a lot of peanut M & M's :) ... Very exciting, this game is normaly played indoors by 12year olds :) .... I WILL :D ... and i'm sthuping lassie :P ... how do u explain this to your imaginary girlfriend? :D ... u look like some kind of super-nerd hehehehe! a dost uz se valim po zemi!
438370
... Bangin' with plastic toys ... And to eat a lot of peanut M & M's :) ... Very exciting, this game is normaly played indoors by 12year olds :) .... I WILL :D ... and i'm sthuping lassie :P ... how do u explain this to your imaginary girlfriend? :D ... u look like some kind of super-nerd hehehehe! a dost uz se valim po zemi!
0 0
reagovat

NERDS

Darth Vader (deep voice): "This is my chest-box. It helps me breathe."

Dog: "It helps you breathe, right? And which of these buttons calls your parents to pick you up?"



lol!
438369
Darth Vader (deep voice): "This is my chest-box. It helps me breathe."
Dog: "It helps you breathe, right? And which of these buttons calls your parents to pick you up?"

lol!
NERDS
0 0
reagovat

jackieboy

<a> je párový tag, který musíš otevřít a zavřít. Jakmile ho nezavřeš, vznikne bordel, protože za odkaz se rázem bude považovat všechno. Správná syntaxe je <a href="odkaz">text odkazu</a>.
438368
<a> je párový tag, který musíš otevřít a zavřít. Jakmile ho nezavřeš, vznikne bordel, protože za odkaz se rázem bude považovat všechno. Správná syntaxe je <a href="odkaz">text odkazu</a>.
jackieboy
0 0
reagovat

kocour

ehm...promin, kdyz to sem z manualu jaxi nevycet :-() uvitam radu
438367
ehm...promin, kdyz to sem z manualu jaxi nevycet :-() uvitam radu
kocour
0 0
reagovat

Batman

Jo jo, Bale je dobrej tak i tak, po Keatonovi možná nejlepší Bruce Wayne vůbec.
438366
Jo jo, Bale je dobrej tak i tak, po Keatonovi možná nejlepší Bruce Wayne vůbec.
Batman
0 0
reagovat

scroochy

Aha, tam jsem se nedíval. :-)
Jsem myslel tady, v diskusi.
438365
Aha, tam jsem se nedíval. :-) Jsem myslel tady, v diskusi.
scroochy
0 0
reagovat

jackieboy

Když už jsme u toho, je slušností ukončovat odkazy. Není to prvně, tak dávej pls bacha :)
438364
Když už jsme u toho, je slušností ukončovat odkazy. Není to prvně, tak dávej pls bacha :)
jackieboy
0 0
reagovat

bb

mese ten bale teda libi i v obleku.sedne mu to.proste batman. BBTV10">link kdyz uz sme u toho :-)
438363
mese ten bale teda libi i v obleku.sedne mu to.proste batman. BBTV10 kdyz uz sme u toho :-)
bb
0 0
reagovat

Batman Begins

No, tak jsem to teď shlédl a musím říct, že to je moc hezký, ale možná ten Bale....no...jako Bruce Wayne je naprosto dokonalej(ta mimika:-) )...ale v tom černym oblečku...já nevim.
438362
No, tak jsem to teď shlédl a musím říct, že to je moc hezký, ale možná ten Bale....no...jako Bruce Wayne je naprosto dokonalej(ta mimika:-) )...ale v tom černym oblečku...já nevim.
Batman Begins
0 0
reagovat

imf

jj, ten klip je fakt huuustej...jen checknete v kolonce klipy info, ted to vypada, ze je to wmv a ma to celych OMB :-)...ikdyz, takovy by mi nevadily.Hele lidi, chvilku ze sebe zase budu delat blbce /pro zmenu/-neexistuje naka akceleracni zalezitost pro torrenty?...ehm.
438361
jj, ten klip je fakt huuustej...jen checknete v kolonce klipy info, ted to vypada, ze je to wmv a ma to celych OMB :-)...ikdyz, takovy by mi nevadily.Hele lidi, chvilku ze sebe zase budu delat blbce /pro zmenu/-neexistuje naka akceleracni zalezitost pro torrenty?...ehm.
imf
0 0
reagovat

jackieboy

Ja vim, ze ne... proto jsem ten zlej policajt, Kocour je nekde mezi a Cival to pak za nas zehli. ;) Mimochodem ten klip co je na hlavni strance je exkluzivni, nikde jinde ho zatim nenajdete (mame ho primo od distributora). Samozrejme nejsem naivni, brzo se nekde objevi, ale zatim si muzeme uzivat pocitu vyjimecnosti. ;)
438360
Ja vim, ze ne... proto jsem ten zlej policajt, Kocour je nekde mezi a Cival to pak za nas zehli. ;) Mimochodem ten klip co je na hlavni strance je exkluzivni, nikde jinde ho zatim nenajdete (mame ho primo od distributora). Samozrejme nejsem naivni, brzo se nekde objevi, ale zatim si muzeme uzivat pocitu vyjimecnosti. ;)
jackieboy
0 0
reagovat

kryspin

je to v klipech u batmana ;)
438359
je to v klipech u batmana ;)
kryspin
0 0
reagovat

kOCOUR

To jsem taky udělal, na dvou stránkách jsem to tu nenašel.
438358
To jsem taky udělal, na dvou stránkách jsem to tu nenašel.
kOCOUR
0 0
reagovat

imf

no, ty taky nejsi svatousek, obcas umis bejt taky pekne zlej :-) nevim, jestli to tu uz neni, ale co fantastic4tvspot2">link
438357
no, ty taky nejsi svatousek, obcas umis bejt taky pekne zlej :-) nevim, jestli to tu uz neni, ale co fantastic4tvspot2
imf
0 0
reagovat

kfk

Po Kocourove poslednim prispevku je to snad jasny, ne? ;)
438356
Po Kocourove poslednim prispevku je to snad jasny, ne? ;)
kfk
0 0
reagovat

kryšpín

Trochu jsi zaspal, ne? Co takhle se při občasné návštěvě nejdřív rozhlédnout kolem a pak sem teprve něco pastovat?
438355
Trochu jsi zaspal, ne? Co takhle se při občasné návštěvě nejdřív rozhlédnout kolem a pak sem teprve něco pastovat?
kryšpín
0 0
reagovat

imf

A kdo je potom ten "hodnej policajt"?
438354
A kdo je potom ten "hodnej policajt"?
imf
0 0
reagovat
Acheron: Ok :-)
438353
Acheron: Ok :-)
0 0
reagovat

10 minut Batmana

438352
http://www.alldumb.com/item/11885/
10 minut Batmana
0 0
reagovat
A hledali jsme to kvuli Civalovi, protoze to jeste nevidel. Tudiz vina pada na vsechny. ;)
438351
A hledali jsme to kvuli Civalovi, protoze to jeste nevidel. Tudiz vina pada na vsechny. ;)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se