Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128241 - 128260 Napsat příspěvek

Scrytcher

Hmm 9 kvízů za sebou a druhé místo..ty si brousíš zuby na Bowling for Columbine,co?;)
436770
Hmm 9 kvízů za sebou a druhé místo..ty si brousíš zuby na Bowling for Columbine,co?;)
Scrytcher
0 0
reagovat

Forrest

12. místo.
436769
12. místo.
Forrest
0 0
reagovat
btw ta emilka me dostala:DD
436768
btw ta emilka me dostala:DD
0 0
reagovat
Loco: jj ale co nadelas, kdyz to nevysoudi tak aspon ukaze jaka je to fu*king krava a ztrapni se:)
436767
Loco: jj ale co nadelas, kdyz to nevysoudi tak aspon ukaze jaka je to fu*king krava a ztrapni se:)
0 0
reagovat

Finding Neverland

Může se zeptat, kde přibližně zůstal v pořadí trailer na Finding Neverland? Díky
436766
Může se zeptat, kde přibližně zůstal v pořadí trailer na Finding Neverland? Díky
Finding Neverland
0 0
reagovat
Vincent:A neukradli jí i Vetřelce?:)
Scrytcher:bitch:)
436765
Vincent:A neukradli jí i Vetřelce?:) Scrytcher:bitch:)
0 0
reagovat
Loco: to kazdopadne:)vsak se ta zenska myslim soudi o nejakej milionek....
436764
Loco: to kazdopadne:)vsak se ta zenska myslim soudi o nejakej milionek....
0 0
reagovat

kvíz

To věděli správnou odpověď jenom 3 lidi ?
436763
To věděli správnou odpověď jenom 3 lidi ?
kvíz
0 0
reagovat
Sakra imfe, tys mě normálně podvedl, neřekls mi, že mám v top 5 Matrix Reloaded. A to jen proto, abych nevyhrál soundtrack, že jo ty podšívko! *groohl*
436762
Sakra imfe, tys mě normálně podvedl, neřekls mi, že mám v top 5 Matrix Reloaded. A to jen proto, abych nevyhrál soundtrack, že jo ty podšívko! *groohl*
0 0
reagovat
Konkrétně tahle dáma tvrdí, že jí ukradli jak Matrix, tak i Terminatora :]
436761
Konkrétně tahle dáma tvrdí, že jí ukradli jak Matrix, tak i Terminatora :]
0 0
reagovat
Scrytcher:Oni prostě vidí nějakou podobnost se svými výtvory a hned z toho chtěj utrhnout nějaký prachy,protože jim ten jejich výtvor nevynesl nic moc:)
436760
Scrytcher:Oni prostě vidí nějakou podobnost se svými výtvory a hned z toho chtěj utrhnout nějaký prachy,protože jim ten jejich výtvor nevynesl nic moc:)
0 0
reagovat
Loco: to nevim...ale ted se hodne stava, ze nekdo narkne tvurce, ze jim ukradl namet, treba: Finding Nemo, Harry Potter, Terminator, Underworld....
436759
Loco: to nevim...ale ted se hodne stava, ze nekdo narkne tvurce, ze jim ukradl namet, treba: Finding Nemo, Harry Potter, Terminator, Underworld....
0 0
reagovat
Scrytcher:Jo a ještě tam hraje hlavní roli Natalie Portman a odehrává se to ve futuristické totalitní Británii tuším.Ona se chtě nechtě stane spojencem nějakých revolucionářů nebo tak něco.
436758
Scrytcher:Jo a ještě tam hraje hlavní roli Natalie Portman a odehrává se to ve futuristické totalitní Británii tuším.Ona se chtě nechtě stane spojencem nějakých revolucionářů nebo tak něco.
0 0
reagovat
Loco: vedecko fantasticky epos Treti oko 1981
436757
Loco: vedecko fantasticky epos Treti oko 1981
0 0
reagovat
Scrytcher:O jakou knížku vlastně jde?
436756
Scrytcher:O jakou knížku vlastně jde?
0 0
reagovat
Loco: Ale udajne to nebude jen tak jak se to zda byt. Tu knizku vydala nekdy v roce 1980 a pry z ni cerpali nedovolene, ale ja tomu taky moc neverim
436755
Loco: Ale udajne to nebude jen tak jak se to zda byt. Tu knizku vydala nekdy v roce 1980 a pry z ni cerpali nedovolene, ale ja tomu taky moc neverim
0 0
reagovat
Vincent:Ha..takže si nejsi jistý,jestli tam byli.
436754
Vincent:Ha..takže si nejsi jistý,jestli tam byli.
0 0
reagovat
Scrytcher:Zase nějaká mrcha co si chce snadněji vydělat:)
436753
Scrytcher:Zase nějaká mrcha co si chce snadněji vydělat:)
0 0
reagovat

Quicktime

Mňo, to je sice hezky, ale je naka moznost jak registrovat quicktime bez placeni tech 30 dolaru?
436752
Mňo, to je sice hezky, ale je naka moznost jak registrovat quicktime bez placeni tech 30 dolaru?
Quicktime
0 0
reagovat
Jo a vážně by nikdo z vás nebyl tak hodný a přeložil mi ten trailer na Sin city?
436751
Jo a vážně by nikdo z vás nebyl tak hodný a přeložil mi ten trailer na Sin city?
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se