Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128221 - 128240 Napsat příspěvek
Memhis:Už to nech bejt:).Mimochodem už jste se tady o tom bavili,ale myslím,že jste nikdo na to neodpověděl..proč si televizní stanice vytvářejí vlastní dabingovou verzi pro film,a neberou si ji od distributora?
436781
Memhis:Už to nech bejt:).Mimochodem už jste se tady o tom bavili,ale myslím,že jste nikdo na to neodpověděl..proč si televizní stanice vytvářejí vlastní dabingovou verzi pro film,a neberou si ji od distributora?
0 0
reagovat
Hehe, kdyby to nevyslo s casakem tak je to vyhra za rekneme 499,- Takhle je to vyhra jen za cenu casopisu.
436780
Hehe, kdyby to nevyslo s casakem tak je to vyhra za rekneme 499,- Takhle je to vyhra jen za cenu casopisu.
0 0
reagovat
Scrytcher: si jeden z troch co uhadli posledny kviz.... Jak to robis? :) To iba chodis, a stahujes vsetky trailery?
436779
Scrytcher: si jeden z troch co uhadli posledny kviz.... Jak to robis? :) To iba chodis, a stahujes vsetky trailery?
0 0
reagovat
Memhis:Výhra je prostě výhra,ne?
436778
Memhis:Výhra je prostě výhra,ne?
0 0
reagovat

Oldie

Snad příští oldie bude Darkcity.
436777
Snad příští oldie bude Darkcity.
Oldie
0 0
reagovat
Memphis: nemyslim si, kdyz je dobrej film tak i kdyby ho prodavali za bura tak by byl porad dobrej...
436776
Memphis: nemyslim si, kdyz je dobrej film tak i kdyby ho prodavali za bura tak by byl porad dobrej...
0 0
reagovat
Bowling for Columbine je skvelej film, ale to ze vysel v dvd magu tu cenu trochu snizuje...
436775
Bowling for Columbine je skvelej film, ale to ze vysel v dvd magu tu cenu trochu snizuje...
0 0
reagovat
Loco: dik ses moc hodnej:)
436774
Loco: dik ses moc hodnej:)
0 0
reagovat
Tip Oldie: Donnie Darko, Mullholand drive, Ereaserhead, blue velvet, goodfellas.....
436773
Tip Oldie: Donnie Darko, Mullholand drive, Ereaserhead, blue velvet, goodfellas.....
0 0
reagovat
Scrytcher:Doufám,že ty další kvízy už neuhodneš:)
436772
Scrytcher:Doufám,že ty další kvízy už neuhodneš:)
0 0
reagovat
Loco: hodil by se:) ale to je jeste daleko, to je jeste aspon 6 kvizu...
436771
Loco: hodil by se:) ale to je jeste daleko, to je jeste aspon 6 kvizu...
0 0
reagovat

Scrytcher

Hmm 9 kvízů za sebou a druhé místo..ty si brousíš zuby na Bowling for Columbine,co?;)
436770
Hmm 9 kvízů za sebou a druhé místo..ty si brousíš zuby na Bowling for Columbine,co?;)
Scrytcher
0 0
reagovat

Forrest

12. místo.
436769
12. místo.
Forrest
0 0
reagovat
btw ta emilka me dostala:DD
436768
btw ta emilka me dostala:DD
0 0
reagovat
Loco: jj ale co nadelas, kdyz to nevysoudi tak aspon ukaze jaka je to fu*king krava a ztrapni se:)
436767
Loco: jj ale co nadelas, kdyz to nevysoudi tak aspon ukaze jaka je to fu*king krava a ztrapni se:)
0 0
reagovat

Finding Neverland

Může se zeptat, kde přibližně zůstal v pořadí trailer na Finding Neverland? Díky
436766
Může se zeptat, kde přibližně zůstal v pořadí trailer na Finding Neverland? Díky
Finding Neverland
0 0
reagovat
Vincent:A neukradli jí i Vetřelce?:)
Scrytcher:bitch:)
436765
Vincent:A neukradli jí i Vetřelce?:) Scrytcher:bitch:)
0 0
reagovat
Loco: to kazdopadne:)vsak se ta zenska myslim soudi o nejakej milionek....
436764
Loco: to kazdopadne:)vsak se ta zenska myslim soudi o nejakej milionek....
0 0
reagovat

kvíz

To věděli správnou odpověď jenom 3 lidi ?
436763
To věděli správnou odpověď jenom 3 lidi ?
kvíz
0 0
reagovat
Sakra imfe, tys mě normálně podvedl, neřekls mi, že mám v top 5 Matrix Reloaded. A to jen proto, abych nevyhrál soundtrack, že jo ty podšívko! *groohl*
436762
Sakra imfe, tys mě normálně podvedl, neřekls mi, že mám v top 5 Matrix Reloaded. A to jen proto, abych nevyhrál soundtrack, že jo ty podšívko! *groohl*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se