Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 123601 - 123620 Napsat příspěvek

imf

Má je jedinou radu tedy: Tak mé příspěvky nečti a nereaguj na ně. Mé příspěvky jsou totiž určeny filmovým neznalcům a ne "velkým filmovým fanouškům s obrovkým rozhledem". ?)
441692
Má je jedinou radu tedy: Tak mé příspěvky nečti a nereaguj na ně. Mé příspěvky jsou totiž určeny filmovým neznalcům a ne "velkým filmovým fanouškům s obrovkým rozhledem". *?)*
imf
0 0
reagovat

MichaelBay

Sorry, ale na ČSFD se můžeš podívat, že patřím ještě k těm, co se jim Amityville líbil poměrně hodně. 50% je IMHO tak akorát. :-) Ale když doporučíš novej House of Wax, kterej se mi taky docela líbil BTW (na 5/10) a Amityville, tak je prostě vidět, že o hororech nemáš ani páru. Já se v nich taky moc nevyznám, proto se do hororvejch diskuzí nepouštím, protože moje povědomí končí u Vymítače, Satana, Ptáků, Texyskyho masakru, Kruhu , Romera... (prostě mě tenhle žánr neoslovuje a nepletu se do něj :-) Ale ty tu šermuješ přízvisky nejlepší, ačkoliv by tě při náhodném setkání pánové typu Obitus, Oli.g nebo Pomo (a stovek dalších z MZ i ČSFD) rozšmelcovali na padrť, protože když by si znal o pár desítek a stovek hororů víc, nikdy by si nemohl tvrdit, že Amityville (hollywoodsky vykastrovanej horor) je da best ever. To prostě vypovídá o tvé neznalosti a nesoudnosti, kterou si můžeš možná dovolit u babičky na nedělním obědě, ale ne mezi filmovými fanoušky a půl roku se stejným tónem a nulovou informační hodnotou.
441691
Sorry, ale na ČSFD se můžeš podívat, že patřím ještě k těm, co se jim Amityville líbil poměrně hodně. 50% je IMHO tak akorát. :-) Ale když doporučíš novej House of Wax, kterej se mi taky docela líbil BTW (na 5/10) a Amityville, tak je prostě vidět, že o hororech nemáš ani páru. Já se v nich taky moc nevyznám, proto se do hororvejch diskuzí nepouštím, protože moje povědomí končí u Vymítače, Satana, Ptáků, Texyskyho masakru, Kruhu , Romera... (prostě mě tenhle žánr neoslovuje a nepletu se do něj :-) Ale ty tu šermuješ přízvisky nejlepší, ačkoliv by tě při náhodném setkání pánové typu Obitus, Oli.g nebo Pomo (a stovek dalších z MZ i ČSFD) rozšmelcovali na padrť, protože když by si znal o pár desítek a stovek hororů víc, nikdy by si nemohl tvrdit, že Amityville (hollywoodsky vykastrovanej horor) je da best ever. To prostě vypovídá o tvé neznalosti a nesoudnosti, kterou si můžeš možná dovolit u babičky na nedělním obědě, ale ne mezi filmovými fanoušky a půl roku se stejným tónem a nulovou informační hodnotou.
MichaelBay
0 0
reagovat
Cival evidentne spis narazi na to, ze u zminenych filmu se vzdy ohanis hlaskami typu "nejlepsi X (kde X=film, horor, serial) Y (kde Y=rok, desetileti, historie)". Je to zabavne, ale jenom chvilku... po pul roce uz me to vazne nudi. A zjevne nejsem sam.
441690
Cival evidentne spis narazi na to, ze u zminenych filmu se vzdy ohanis hlaskami typu "nejlepsi X (kde X=film, horor, serial) Y (kde Y=rok, desetileti, historie)". Je to zabavne, ale jenom chvilku... po pul roce uz me to vazne nudi. A zjevne nejsem sam.
0 0
reagovat

Cival

Nevím proč narážíš na Amityville Horror?? Že ho tu doporučuju když se někdo zeptá na dobrý horor, to je ten důvod nebo co? Mě se to líbilo a hotovo. Podle tvého příspěvku se ti asi nelíbil takže už možná vím čím to je. Já bych řekl, že to je tím, že jelikož máme na většinu filmů rozdílné názory tak proto mi říkáte že nemám rozhled. Není to žádným Potterem nebo dokonce 24. Nevím proč zmiňuješ 24 když jsem to začal sledovat před tak 10 dny. Takže první příspěvek na toto téma jsem mohl dát tak pře 5 dny, nemyslíš?? Já vím že názory máme jiné, ale já vám za to neříkám, že nemáte rozhled!! Myslete na to...
441689
Nevím proč narážíš na Amityville Horror?? Že ho tu doporučuju když se někdo zeptá na dobrý horor, to je ten důvod nebo co? Mě se to líbilo a hotovo. Podle tvého příspěvku se ti asi nelíbil takže už možná vím čím to je. Já bych řekl, že to je tím, že jelikož máme na většinu filmů rozdílné názory tak proto mi říkáte že nemám rozhled. Není to žádným Potterem nebo dokonce 24. Nevím proč zmiňuješ 24 když jsem to začal sledovat před tak 10 dny. Takže první příspěvek na toto téma jsem mohl dát tak pře 5 dny, nemyslíš?? Já vím že názory máme jiné, ale já vám za to neříkám, že nemáte rozhled!! Myslete na to...
Cival
0 0
reagovat
Tak jinak... naznacujeme ti tu tim nejuprimnejsim a nejslusnejsim zpusobem, ze ses naivni, filmu neznalej a jeste evidentne hrozne sebevedomej a ze takova osoba by mela v ramci sveho nejlepsiho svedomi radsi bejt potichu a poslouchat, nez tu ze sebe kazdym postem delat saska a blbce. Kdyz ti to napiseme, napises "mam prece pravo na vlastni nazor" a zadas po nas vysvetleni. Co ti mame vysvetlovat? Ze ses podle nas nactilety trouba, co se tu vydava za 22leteho radoby filmoveho znalce? Co je na tom k vysvetlovani? ;) Bud z toho vyrostes, nebo te to prestane bavit... to jsou jediny nase nadeje. Predelat te nedokaze nikdo, uz ses takovej narodil. Dal uz k tomu nemam co rict.
441688
Tak jinak... naznacujeme ti tu tim nejuprimnejsim a nejslusnejsim zpusobem, ze ses naivni, filmu neznalej a jeste evidentne hrozne sebevedomej a ze takova osoba by mela v ramci sveho nejlepsiho svedomi radsi bejt potichu a poslouchat, nez tu ze sebe kazdym postem delat saska a blbce. Kdyz ti to napiseme, napises "mam prece pravo na vlastni nazor" a zadas po nas vysvetleni. Co ti mame vysvetlovat? Ze ses podle nas nactilety trouba, co se tu vydava za 22leteho radoby filmoveho znalce? Co je na tom k vysvetlovani? ;) Bud z toho vyrostes, nebo te to prestane bavit... to jsou jediny nase nadeje. Predelat te nedokaze nikdo, uz ses takovej narodil. Dal uz k tomu nemam co rict.
0 0
reagovat

MichaelBay

Nechytej se IMFa, ja ti to snad vysvetlil jasne. Bud si to vezmes k srdci a dohlidnes dal nez za Transformers, anebo ne a budes dal nechapat a dal se divit... :-)
441687
Nechytej se IMFa, ja ti to snad vysvetlil jasne. Bud si to vezmes k srdci a dohlidnes dal nez za Transformers, anebo ne a budes dal nechapat a dal se divit... :-)
MichaelBay
0 0
reagovat

imf

Výtečná odpověď jako vždy. Nic one. Ach můj bože. Že jsem radši nedržel hubu. Já sem něco napíši. Vy mi odpovíte. Já to nechápu tak se normálně zeptám ale vy mi to nevysvětlíte a místo toho napíšete že jsem nepoučitelný. No tak to jsi skutečně třída. ?)
441686
Výtečná odpověď jako vždy. Nic one. Ach můj bože. Že jsem radši nedržel hubu. Já sem něco napíši. Vy mi odpovíte. Já to nechápu tak se normálně zeptám ale vy mi to nevysvětlíte a místo toho napíšete že jsem nepoučitelný. No tak to jsi skutečně třída. *?)*
imf
0 0
reagovat

MichaelBAy

Presne tuhle reakci jsem cekal. Nerikam ti, co bys mel delat, delej si co chces... ja jen rikam, ze ve filmovych diskuzich budes jen s Potterem, Bayem a dvema nejnovejsimi horory za gumu (zvlast po pul roce odrhavani toho samyho porad a porad dokola). Ale ze ja to nenechal lezet jako IMF a Scroochy... :-)
441685
Presne tuhle reakci jsem cekal. Nerikam ti, co bys mel delat, delej si co chces... ja jen rikam, ze ve filmovych diskuzich budes jen s Potterem, Bayem a dvema nejnovejsimi horory za gumu (zvlast po pul roce odrhavani toho samyho porad a porad dokola). Ale ze ja to nenechal lezet jako IMF a Scroochy... :-)
MichaelBAy
0 0
reagovat
Bohuzel... ses nepoucitelnej... je hezky ze bys chtel, ale proste to nejde. Ale neboj... nejses v tom sam. ;)
441684
Bohuzel... ses nepoucitelnej... je hezky ze bys chtel, ale proste to nejde. Ale neboj... nejses v tom sam. ;)
0 0
reagovat

Cival

Hmmm... No a co bych měl podle vás, těch pravých filmových fanoušků, vědět nebo jaký bych měl mít rozhled? To by mě docela zajímalo. Nechám se rád poučit...
441683
Hmmm... No a co bych měl podle vás, těch pravých filmových fanoušků, vědět nebo jaký bych měl mít rozhled? To by mě docela zajímalo. Nechám se rád poučit...
Cival
0 0
reagovat
Divim se, ze to nechapes. kdyz ti to vsichni uz tolikrat naznacili. Michael Bay, Harry Potter, 24 a horory pul roku zpatky (amityville dokonce nej co si kdy videl....omg). Trochu maly rozhled na dvadvacetileteho (eh) filmoveho fanouska, ktery se rad deli o sve nazory, nemyslis? :-)
441682
Divim se, ze to nechapes. kdyz ti to vsichni uz tolikrat naznacili. Michael Bay, Harry Potter, 24 a horory pul roku zpatky (amityville dokonce nej co si kdy videl....omg). Trochu maly rozhled na dvadvacetileteho (eh) filmoveho fanouska, ktery se rad deli o sve nazory, nemyslis? :-)
0 0
reagovat

imf a scroochy

Vy jste také moudří! Nevím proč by jste mi nemohli říct co to mělo znamenat. Když to nechápu tak to prostě nechápu no. Napsal jsem snad něco divnýho nebo co? Pánové, pánové... Ach jooo...
441681
Vy jste také moudří! Nevím proč by jste mi nemohli říct co to mělo znamenat. Když to nechápu tak to prostě nechápu no. Napsal jsem snad něco divnýho nebo co? Pánové, pánové... Ach jooo...
imf a scroochy
0 0
reagovat

imf

moudra slova...
441680
moudra slova...
imf
0 0
reagovat

scroochy

Fakt mu radsi neodpovidej... bylo by to zas na dlouho a vysledek nula. ;)
441679
Fakt mu radsi neodpovidej... bylo by to zas na dlouho a vysledek nula. ;)
scroochy
0 0
reagovat

scroochy

Jak to myslíš?? Co vidím pohádkově černobíle??
441678
Jak to myslíš?? Co vidím pohádkově černobíle??
scroochy
0 0
reagovat
mne se libi jak MB vidi vsechno tak pohadkove cernobile....:))
441677
mne se libi jak MB vidi vsechno tak pohadkove cernobile....*:))*
0 0
reagovat

imf

Nevýrazná? Cože? Apple to teď trefil nejlépe jak mohl. Jako jediný internetový server na světě produkuje HD trailery se zvukem 5.1 a nyní ještě vydal nádherně optimalizovaný přehrávač! Takže si myslím že pokrok je oprvadu veliký! Takže Apple je teď nedostižný!!! :+
441676
Nevýrazná? Cože? Apple to teď trefil nejlépe jak mohl. Jako jediný internetový server na světě produkuje HD trailery se zvukem 5.1 a nyní ještě vydal nádherně optimalizovaný přehrávač! Takže si myslím že pokrok je oprvadu veliký! Takže Apple je teď nedostižný!!! *:+*
imf
0 0
reagovat

Vincent

No co no, musel sem si postěžovat no. :)) Warner Bros. a jadno DVD??? Co to jako má být???
441675
No co no, musel sem si postěžovat no. *:))* Warner Bros. a jadno DVD??? Co to jako má být???
Vincent
0 0
reagovat
Tak tohle me celkem pobavilo, když jsem si pročítal komentáře k dvd Ostrov na jednom nejmenovaném internetovém obchodu :)

Předmět: POČET DVD Ze dne: 15.1.2006 18:18
Autor: MichaelBay Dostávat odpovědi
To bude jenom 1 DVD??? To jsem tedy zklamaný. Tak dobrý film a jen jedno DVD. Ach joooo!
441674
Tak tohle me celkem pobavilo, když jsem si pročítal komentáře k dvd Ostrov na jednom nejmenovaném internetovém obchodu :)

Předmět: POČET DVD Ze dne: 15.1.2006 18:18 Autor: MichaelBay Dostávat odpovědi To bude jenom 1 DVD??? To jsem tedy zklamaný. Tak dobrý film a jen jedno DVD. Ach joooo!
0 0
reagovat
aaaah, my o vlku a QT">link Alt 1.68 uz je davno venku :)
441673
aaaah, my o vlku a QT Alt 1.68 uz je davno venku :)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se