Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 123241 - 123260 Napsat příspěvek

Error či co

Prosimvás některé trailery se mi nechtějí zobrazovat.Zvuk běží ,ale hlásí to něco co se ani netváří jako chyba.Jedná se konkrétně o Dobu Ledovou II a Dungeon Siege.Nevíte čím to může být?
441761
Prosimvás některé trailery se mi nechtějí zobrazovat.Zvuk běží ,ale hlásí to něco co se ani netváří jako chyba.Jedná se konkrétně o Dobu Ledovou II a Dungeon Siege.Nevíte čím to může být?
Error či co
0 0
reagovat
Doufám, že tu Mallrats">link Vs. Sin city trailer nebyl.
441760
Doufám, že tu Mallrats Vs. Sin city trailer nebyl.
0 0
reagovat

Sharper

no trailery ma na ten film fakt nenavnadili... aj keby som vedel, ze to dostalo "nobelovu cenu za kinematografiu" :) Nie je divny ako divny... su divne filmy, ktore clovek odporuca znamym ako kvalitne susto, a su divne filmy, od ktorych sa treba drzat dalej... Ja viem, ja viem, ze to co je jednemu po chuti moze byt inemu proti jeho gustu. Mne to ale z tych klipov a trailerov pride take.... surove, ba az fadne (povedal som z klipov a tr.). A ak bude film toceny tak ako boli tie trailery tak ... neviem neviem... Laik by povedal, ze to vyzera ako filmovy "studentsky projekt". (A dufam, ze mi nikto nepovie, ze dusa studenta je este cista, neposkvrnena showbiznisom, a ze studentske projekty by sa mali cenit. :) Ano mali ... ale aj stud. projekt musi splnat urcite kriteria;) )
441759
no trailery ma na ten film fakt nenavnadili... aj keby som vedel, ze to dostalo "nobelovu cenu za kinematografiu" :) Nie je divny ako divny... su divne filmy, ktore clovek odporuca znamym ako kvalitne susto, a su divne filmy, od ktorych sa treba drzat dalej... Ja viem, ja viem, ze to co je jednemu po chuti moze byt inemu proti jeho gustu. Mne to ale z tych klipov a trailerov pride take.... surove, ba az fadne (povedal som z klipov a tr.). A ak bude film toceny tak ako boli tie trailery tak ... neviem neviem... Laik by povedal, ze to vyzera ako filmovy "studentsky projekt". (A dufam, ze mi nikto nepovie, ze dusa studenta je este cista, neposkvrnena showbiznisom, a ze studentske projekty by sa mali cenit. :) Ano mali ... ale aj stud. projekt musi splnat urcite kriteria;) )
Sharper
0 0
reagovat

Sharper

Ja vim, o to opatrnejsi jsem :-)
441758
Ja vim, o to opatrnejsi jsem :-)
Sharper
0 0
reagovat

Cival

V Evrope pobral skoro vsechny mozne ceny a dvojka Auteuil/ Binochova je zaruka herecke kvality. Divny presto byt muze :)
441757
V Evrope pobral skoro vsechny mozne ceny a dvojka Auteuil/ Binochova je zaruka herecke kvality. Divny presto byt muze :)
Cival
0 0
reagovat

oli.g

Ja ti nevim, mne ten film prijde podle ukazky nakej divnej... ale za tyden uz budu moudrejsi :-)
441756
Ja ti nevim, mne ten film prijde podle ukazky nakej divnej... ale za tyden uz budu moudrejsi :-)
oli.g
0 0
reagovat

silent hill

tiez 4. (aj ked len s malym naskokom. nie ze by boli vsetky dobre, prave naopak(!) ) "Uz mam dost malych tmavovlasych dievcatiek (na plagate)..." tak toto si moze pomysliet vela ludi po zhliadnuti plag(i)atu No.1. :)) Okrem toho, #1 vyzera naozaj ako plagat na (nejaku) hru...
441755
tiez 4. (aj ked len s malym naskokom. nie ze by boli vsetky dobre, prave naopak(!) ) "Uz mam dost malych tmavovlasych dievcatiek (na plagate)..." tak toto si moze pomysliet vela ludi po zhliadnuti plag(i)atu No.1. :)) Okrem toho, #1 vyzera naozaj ako plagat na (nejaku) hru...
silent hill
0 0
reagovat
OK, kecam, neposlal by som to. Ale mohol som to aspon dokoncit. :)

BTW, tiez ste tak zvedavi na noveho Hanekeho?">link
441754
OK, kecam, neposlal by som to. Ale mohol som to aspon dokoncit. :)

BTW, tiez ste tak zvedavi na noveho Hanekeho?
0 0
reagovat
Ja som to povodne chcel riesit cez nejake kontakty za morom, ale nejak nezvysil cas dokoncit to do uzavierky... ale ked vidim, co sa prebojovalo do finale... :-
Ale inak myslim, ze by sme mali pokracovat v diskusii pod Silent Hillom. ;)
441753
Ja som to povodne chcel riesit cez nejake kontakty za morom, ale nejak nezvysil cas dokoncit to do uzavierky... ale ked vidim, co sa prebojovalo do finale... *:-*
Ale inak myslim, ze by sme mali pokracovat v diskusii pod Silent Hillom. ;)
0 0
reagovat
...asi mi nesežrali,že jsem z Idaha...okres Pardubice:D
441752
...asi mi nesežrali,že jsem z Idaha...okres Pardubice*:D*
0 0
reagovat
ja jsem se tý soutěže taky zúčastnil...no spíš tak napůl,páč nemám us adresu:)
441751
ja jsem se tý soutěže taky zúčastnil...no spíš tak napůl,páč nemám us adresu:)
0 0
reagovat

scroochy

Je na nich imf? :D
441750
Je na nich imf? *:D*
scroochy
0 0
reagovat
a nechce nekdo videt moje vytvory v malovani? ?)
441749
a nechce nekdo videt moje vytvory v malovani? *?)*
0 0
reagovat
Bojim sa bojim, ze ta stvorka vyhra...
LDK: ICQ ;)
441748
Bojim sa bojim, ze ta stvorka vyhra...
LDK: ICQ ;)
0 0
reagovat

oli.G

ty delas do grafiky? nechces ukazat nejake prace? 2D grafiku taky trochu delam a tak bych se rad kuknul :)
jinak sem hlasoval pro 4. je takova nejvic depresivni....
441747
ty delas do grafiky? nechces ukazat nejake prace? 2D grafiku taky trochu delam a tak bych se rad kuknul :) jinak sem hlasoval pro 4. je takova nejvic depresivni....
oli.G
0 0
reagovat
Stvorka jednoznacne.
441746
Stvorka jednoznacne.
0 0
reagovat
st39.6: O ani jednom asi psat nebudeme, takze necht lidi stahuji z tvych linku pokud maji zajem o nezavisle snimky, ktere nikdy neuvidi :-)
441745
st39.6: O ani jednom asi psat nebudeme, takze necht lidi stahuji z tvych linku pokud maji zajem o nezavisle snimky, ktere nikdy neuvidi :-)
0 0
reagovat
Ked sa ohlasila priprava filmu podla SH, plagat som si predstavoval v duchu #4 - hlavne, nech je tam co najviac hmly. Toto kriterium sice splna, ale inak je to bieda, nad ktorou autor nemohol stravit viac, nez 20 minut. No a ostatne plagaty sa atmosfere hry velmi neblizia, takze uz ide sudit len cisto z estetickeho hladiska... a #1 vyhrava. Skoda ze nemam 21 a nezijem na inom kontinente, s tym, co mam na disku rozrobene, by som urcite vyhral. ;)
441744
Ked sa ohlasila priprava filmu podla SH, plagat som si predstavoval v duchu #4 - hlavne, nech je tam co najviac hmly. Toto kriterium sice splna, ale inak je to bieda, nad ktorou autor nemohol stravit viac, nez 20 minut. No a ostatne plagaty sa atmosfere hry velmi neblizia, takze uz ide sudit len cisto z estetickeho hladiska... a #1 vyhrava. Skoda ze nemam 21 a nezijem na inom kontinente, s tym, co mam na disku rozrobene, by som urcite vyhral. ;)
0 0
reagovat
Hlas pro ctyrku. Jednicka je sice nejlepsi z umeleckeho stylu, ale ma jedno velke minus a to je ta vsude omilana holcicka v pozadi a nema tolik atmosfery ze hry jako mlha na ctyrce. Proti 4 stoji argumenty st39.6. Meli radsi udelat svuj vlastni plakat a ne vyhlasit soutez vsech photoshop useru.
441743
Hlas pro ctyrku. Jednicka je sice nejlepsi z umeleckeho stylu, ale ma jedno velke minus a to je ta vsude omilana holcicka v pozadi a nema tolik atmosfery ze hry jako mlha na ctyrce. Proti 4 stoji argumenty st39.6. Meli radsi udelat svuj vlastni plakat a ne vyhlasit soutez vsech photoshop useru.
0 0
reagovat
jsem pro jedničku... ale na čtyřce také něco je.
441742
jsem pro jedničku... ale na čtyřce také něco je.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se