Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 122921 - 122940 Napsat příspěvek

Brennos

Ok díkes :+ Zítra s tím asi začnu...
442393
Ok díkes *:+* Zítra s tím asi začnu...
Brennos
0 0
reagovat
MichaelBay: Jasně :) Jediná nevýhoda Prison Breaku je v tom, že ještě nevyšla kompletní série, ale jen asi polovina (13 dílů). Zbytek se začne vysílat od 20. března.
442392
MichaelBay: Jasně *:)* Jediná nevýhoda Prison Breaku je v tom, že ještě nevyšla kompletní série, ale jen asi polovina (13 dílů). Zbytek se začne vysílat od 20. března.
0 0
reagovat

Rastr, xMort, Vincent, Ravenhorn

Ok díky všem. Zkusím tedy asi ten Prison Break. To je o nějakém útěku z vězení asi že? Jinak včera jsem koukal na první dva díly Surface a nic moc. Jako není to špatný, ale na "24" to nemá ani ze setiny.
442391
Ok díky všem. Zkusím tedy asi ten Prison Break. To je o nějakém útěku z vězení asi že? Jinak včera jsem koukal na první dva díly Surface a nic moc. Jako není to špatný, ale na "24" to nemá ani ze setiny.
Rastr, xMort, Vincent, Ravenhorn
0 0
reagovat

Seriály

Já doporučuju sci-fi seriály: první klasika Stargate (SG1 tak i Atlantis), Firefly (škoda, že má jen 14 dílu + film), Battlestar Galactica (nezkutečně chytlavej seriál, naprostá bomba).
442390
Já doporučuju sci-fi seriály: první klasika Stargate (SG1 tak i Atlantis), Firefly (škoda, že má jen 14 dílu + film), Battlestar Galactica (nezkutečně chytlavej seriál, naprostá bomba).
Seriály
0 0
reagovat

keyser

Niekto z uzivatelov o tom premyslal len par stranok v diskusii dozadu. ;)
442389
Niekto z uzivatelov o tom premyslal len par stranok v diskusii dozadu. ;)
keyser
0 0
reagovat
Ze seriálů můžu z osobní zkušenosti vřele doporučit Prison Break; Alias; Desperate Housewives; Nip/Tuck.
442388
Ze seriálů můžu z osobní zkušenosti vřele doporučit Prison Break; Alias; Desperate Housewives; Nip/Tuck.
0 0
reagovat
redakce
A nepremysleli jste umoznit uzivatelum hodnotit hvezdickama filmy tak jako trailery?
442387
redakce
A nepremysleli jste umoznit uzivatelum hodnotit hvezdickama filmy tak jako trailery?
0 0
reagovat

imf

kdyz u toho ale bude jeste minirecenze, tak to zavadejici nebude ;)
442386
kdyz u toho ale bude jeste minirecenze, tak to zavadejici nebude ;)
imf
0 0
reagovat

sroochy

Ne... to by bylo zavadejici.
442385
Ne... to by bylo zavadejici.
sroochy
0 0
reagovat

redakce

nechcete u dvd recenzi na filmy, u kterych nemate klasickou recenzi na film napsat vzdy alespon hvezdickove hodnoceni filmu?
442384
nechcete u dvd recenzi na filmy, u kterych nemate klasickou recenzi na film napsat vzdy alespon hvezdickove hodnoceni filmu?
redakce
0 0
reagovat
:D
442383
*:D*
0 0
reagovat

Rastr

Prison break by ještě šel. Tam jezdí kamera po kanále v kuse. Ale v Lostu nejsou zoomy a tak..
442382
Prison break by ještě šel. Tam jezdí kamera po kanále v kuse. Ale v Lostu nejsou zoomy a tak..
Rastr
0 0
reagovat

MichaelBay

Určitě PRISON BREAK a LOST.
442381
Určitě PRISON BREAK a LOST.
MichaelBay
0 0
reagovat
Asi ne. :-) Ses z toho alespon tak nadsenej jako ja? :-)
442380
Asi ne. :-) Ses z toho alespon tak nadsenej jako ja? :-)
0 0
reagovat

Americké seriály

Jelikož jsem už dohnal Amíky a jejich "24" tak žádám o radu. Vím že je spoustu dalších seriálů jako SURFACE, LOST, THRESHOLD, ROME atd. Tak se chci zeptat na co má cenu ještě koukat, zatímco budu každý týden čekat na Jacka. Díkes moc
442379
Jelikož jsem už dohnal Amíky a jejich "24" tak žádám o radu. Vím že je spoustu dalších seriálů jako SURFACE, LOST, THRESHOLD, ROME atd. Tak se chci zeptat na co má cenu ještě koukat, zatímco budu každý týden čekat na Jacka. Díkes moc
Americké seriály
0 0
reagovat
Je tady kromě mě ještě někdo, kdo dneska viděl ve filmovym klubu Virgin Suicides poprvý? :)
442378
Je tady kromě mě ještě někdo, kdo dneska viděl ve filmovym klubu Virgin Suicides poprvý? :)
0 0
reagovat

keyser

libilo se mi to a to sem requiem nevidel...co teprve, kdybych ho videl :)
442377
libilo se mi to a to sem requiem nevidel...co teprve, kdybych ho videl :)
keyser
0 0
reagovat
keyser: hodně dobrý :+
442376
keyser: hodně dobrý *:+*
0 0
reagovat
Klip">link pro vsechny co videli Requiem for a dream....
442375
Klip pro vsechny co videli Requiem for a dream....
0 0
reagovat
Pekne odpoledne, nema tu prosim nahodou nekdo z vas zaznam vcerejsiho Ceskeho lva? Potreboval bych sehnat tu cast, v niz zpival Matej Ruppert theme Popelky v anglicke verzi... ;)
442374
Pekne odpoledne, nema tu prosim nahodou nekdo z vas zaznam vcerejsiho Ceskeho lva? Potreboval bych sehnat tu cast, v niz zpival Matej Ruppert theme Popelky v anglicke verzi... *;)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se