Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 122941 - 122960 Napsat příspěvek
Pekne odpoledne, nema tu prosim nahodou nekdo z vas zaznam vcerejsiho Ceskeho lva? Potreboval bych sehnat tu cast, v niz zpival Matej Ruppert theme Popelky v anglicke verzi... ;)
442374
Pekne odpoledne, nema tu prosim nahodou nekdo z vas zaznam vcerejsiho Ceskeho lva? Potreboval bych sehnat tu cast, v niz zpival Matej Ruppert theme Popelky v anglicke verzi... *;)*
0 0
reagovat
POud chces vedet jaka Imaxovka, mrkni se do Na obzoru :-)
442373
POud chces vedet jaka Imaxovka, mrkni se do Na obzoru :-)
0 0
reagovat

IMAX

Nějaká Imaxovka DEEP SEA 3D v High Difinition 480p,">link 720p,">link 1080p">link
442372
Nějaká Imaxovka DEEP SEA 3D v High Difinition 480p, 720p, 1080p
IMAX
0 0
reagovat

kviz

Ten kviz je konečně příjemnej, protože čas, kterej jsem trávil čučením na trailery, teď budu trávit mnohem užitečněji...a eště si užiju
442371
Ten kviz je konečně příjemnej, protože čas, kterej jsem trávil čučením na trailery, teď budu trávit mnohem užitečněji...a eště si užiju
kviz
0 0
reagovat
Updatovat....
442370
Updatovat....
0 0
reagovat

přehrávám jen zvuk,ne obraz

Chtěl bych se zeptat kterýmy soubory přehráváte trailler x-men 3. Obvykle přehrávám media playerem nebo quick time playerem,ale u těchto filmů mi jde jen zvuk. Co se týče kodeků mám ACE mega codecs pack ze slunečnice. Za rady děkuji
442369
Chtěl bych se zeptat kterýmy soubory přehráváte trailler x-men 3. Obvykle přehrávám media playerem nebo quick time playerem,ale u těchto filmů mi jde jen zvuk. Co se týče kodeků mám ACE mega codecs pack ze slunečnice. Za rady děkuji
přehrávám jen zvuk,ne obraz
0 0
reagovat

PLEASE HELP!!!

Prosím nevím někdo kde najít, nebo jestli vůbec někde jsou, trailery na všechny sezóny "24"?? Díky moc!!!!!
442368
Prosím nevím někdo kde najít, nebo jestli vůbec někde jsou, trailery na všechny sezóny "24"?? Díky moc!!!!!
PLEASE HELP!!!
0 0
reagovat
sorry:)
442367
sorry*:)*
0 0
reagovat

sobis87

Nekaž mi to, jednou se člověk neprojeví jako šovinista a Ty z něj hned děláš ty-které-tak-pan-snobský-president-nemá-rád.
442366
Nekaž mi to, jednou se člověk neprojeví jako šovinista a Ty z něj hned děláš ty-které-tak-pan-snobský-president-nemá-rád.
sobis87
0 0
reagovat
Bych tam zamíchal i Duška z Divokých včel, aby to bylo trochu exotičtější. :-)
442365
Bych tam zamíchal i Duška z Divokých včel, aby to bylo trochu exotičtější. :-)
0 0
reagovat
Marek S. : Mi je jasný, že bys byl pro ;)
442364
Marek S. : Mi je jasný, že bys byl pro *;)*
0 0
reagovat
Richarda Gerea bych poznal...podle šedivýho porostu, ten je jednoduchej :D
442363
Richarda Gerea bych poznal...podle šedivýho porostu, ten je jednoduchej *:D*
0 0
reagovat
Nejsem návštěvnice, ale Galla a Stallonea bych snad poznal. Já bych byl pro. :-)
442362
Nejsem návštěvnice, ale Galla a Stallonea bych snad poznal. Já bych byl pro. :-)
0 0
reagovat

Shushika

Bruce Willis, Richard Gere... tam je to bohuzel dost omezeny vyber :-)
442361
Bruce Willis, Richard Gere... tam je to bohuzel dost omezeny vyber :-)
Shushika
0 0
reagovat
Cival: kolego a budou se hádat i penisy,aby si užily i místní návštěvnice? To to bude celkem omezené, ne? Vincent Gallo, Rocco Sifredi či Ewan McGregor...a dál nevím. Snad raný Sylvester Stallone...:-)
442360
Cival: kolego a budou se hádat i penisy,aby si užily i místní návštěvnice? To to bude celkem omezené, ne? Vincent Gallo, Rocco Sifredi či Ewan McGregor...a dál nevím. Snad raný Sylvester Stallone...:-)
0 0
reagovat
Myslím, že jednou v kvízu byla audiohádanka s nějakou hláškou. Co příště zkusit opět něco takovýho, třeba jen podle hudby a nějakých zvuků hádat ukázku??
442359
Myslím, že jednou v kvízu byla audiohádanka s nějakou hláškou. Co příště zkusit opět něco takovýho, třeba jen podle hudby a nějakých zvuků hádat ukázku??
0 0
reagovat
To ten kviz nemoh bejt mihulej tejden, kdyz jsem tady nebyl? Ted se mi o tech poprsich bude zdat
442358
To ten kviz nemoh bejt mihulej tejden, kdyz jsem tady nebyl? Ted se mi o tech poprsich bude zdat
0 0
reagovat
No tak tnhle kvíz nedám ani omylem! Vím jen jedno poprsí a toť vše. :)
442357
No tak tnhle kvíz nedám ani omylem! Vím jen jedno poprsí a toť vše. *:)*
0 0
reagovat
Ten kviz je nefer.:(
Nikdy som sa nezamerovala na zenske prednosti.
Pozadujem nabuduci kviz satisfakciu.:))
442356
Ten kviz je nefer.*:(* Nikdy som sa nezamerovala na zenske prednosti. Pozadujem nabuduci kviz satisfakciu.*:))*
0 0
reagovat
ja mam zatial 6, ale uz som sa zasekol
442355
ja mam zatial 6, ale uz som sa zasekol
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se