Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 122961 - 122980 Napsat příspěvek
Sice moc nehádám, tudíž preskočím i tenhle "prsí kvíz", ale nebude podobný kvíz zaměřený na zadečky (v tom bych mohl uspět :-))?
442354
Sice moc nehádám, tudíž preskočím i tenhle "prsí kvíz", ale nebude podobný kvíz zaměřený na zadečky (v tom bych mohl uspět :-))?
0 0
reagovat
Kokso ja tie kozy moc nepoznávam :)
442353
Kokso ja tie kozy moc nepoznávam *:)*
0 0
reagovat
Minimalne pet jich v traileru nejak takhle mohlo byt, ale kvuli sladeni velikosti a kvality jsem je pochopitelne bral z fotek. Takze asi "proste jen fotky" :-)
442352
Minimalne pet jich v traileru nejak takhle mohlo byt, ale kvuli sladeni velikosti a kvality jsem je pochopitelne bral z fotek. Takze asi "proste jen fotky" :-)
0 0
reagovat

kvíz

Jsou ty koz... poprsí z kvízu vytípané z trailerů,nebo jse prostě jen o fotky?
442351
Jsou ty koz... poprsí z kvízu vytípané z trailerů,nebo jse prostě jen o fotky?
kvíz
0 0
reagovat

scroochy

Natipuj jich proste kolik budes vedet, i klidne min nez devet - vyhraje ten, kdo jich uhadne nejvic, takze sance bude i bez plnyho poctu spravnejch odpovedi imho :-)
442350
Natipuj jich proste kolik budes vedet, i klidne min nez devet - vyhraje ten, kdo jich uhadne nejvic, takze sance bude i bez plnyho poctu spravnejch odpovedi imho :-)
scroochy
0 0
reagovat
kristepane, ten kviz je hustej...to se povedlo :D:+ bohuzel devet jich neuhodnu ani kdybych je znal osobne ;):))
442349
kristepane, ten kviz je hustej...to se povedlo *:D**:+* bohuzel devet jich neuhodnu ani kdybych je znal osobne *;)**:))*
0 0
reagovat

Marek S.

That's just the way it goes. Odjakziva. Uz na trailerZone uzivatelia hadzali do diskusie linky, kedze to este nebol "filmovy", len "trailerovy" web, takze to vobec nebolo off-topic. ;)
442348
That's just the way it goes. Odjakziva. Uz na trailerZone uzivatelia hadzali do diskusie linky, kedze to este nebol "filmovy", len "trailerovy" web, takze to vobec nebolo off-topic. ;)
Marek S.
0 0
reagovat

Cival

Pokud je to po domluvě s Vámi, tak to beru. Mně jenom přijde absurdní dávat do diskuze, kde se diskutuje nad nějakým tématem, odkazy na spoty a trailery, které s diskuzí nijak nesouvisí a ten uživatel ej tam cpe jenom proto, aby zpopularizoval film, na který se těší. Já se taky těším na nový film Terryho Zwigoffa, to ale neznamená, že sem budu házet každou blbost, kterou o tom filmu naleznu na netu. Kdyby to tak dělali všichni, umíš si představit, jak by to vypadalo... :-)
442347
Pokud je to po domluvě s Vámi, tak to beru. Mně jenom přijde absurdní dávat do diskuze, kde se diskutuje nad nějakým tématem, odkazy na spoty a trailery, které s diskuzí nijak nesouvisí a ten uživatel ej tam cpe jenom proto, aby zpopularizoval film, na který se těší. Já se taky těším na nový film Terryho Zwigoffa, to ale neznamená, že sem budu házet každou blbost, kterou o tom filmu naleznu na netu. Kdyby to tak dělali všichni, umíš si představit, jak by to vypadalo... :-)
Cival
0 0
reagovat

Marek S.

Musim se zastat, Sinner to dava rozumne a navic s domluvou s nama. Jasne, treba tenhle nemusel duplikovat do diskuze i do Profilu, ale to se da prominout. Stejne tak bych chapal Michaelovy spoty, pokud by tam vzdycky nepsal "prichazi neuveritelne bombasticko orgasticky potterovsky TV spot, ktery prekonava neprekonatelneho Jacka Bauera a vselijak jinak RULEZZ:+:+" :-)
442346
Musim se zastat, Sinner to dava rozumne a navic s domluvou s nama. Jasne, treba tenhle nemusel duplikovat do diskuze i do Profilu, ale to se da prominout. Stejne tak bych chapal Michaelovy spoty, pokud by tam vzdycky nepsal "prichazi neuveritelne bombasticko orgasticky potterovsky TV spot, ktery prekonava neprekonatelneho Jacka Bauera a vselijak jinak RULEZZ*:+**:+*" :-)
Marek S.
0 0
reagovat
Sinner: Prosím, přečti si můj vzkaz MichaelBayovi 23.02.2006 16:18:34. Dík. (Jednoduše - je nutné dávat to i do volné, když jsi to předtím dal tam, kam to patří, je fajn, že popularizuješ film, ale potřebuje to zrovna tenhle, nenarušuješ tím diskuzi... atd.)
442345
Sinner: Prosím, přečti si můj vzkaz MichaelBayovi 23.02.2006 16:18:34. Dík. (Jednoduše - je nutné dávat to i do volné, když jsi to předtím dal tam, kam to patří, je fajn, že popularizuješ film, ale potřebuje to zrovna tenhle, nenarušuješ tím diskuzi... atd.)
0 0
reagovat
Cival: to byla rychlost! :))
442344
Cival: to byla rychlost! *:))*
0 0
reagovat

Basic Instinct 2

Německý trailer TADY.">link Kombinuje oficiální trailer s uncensored promo a přidává nové záběry. IMHO zatím nejlepší ze všech!
442343
Německý trailer TADY. Kombinuje oficiální trailer s uncensored promo a přidává nové záběry. IMHO zatím nejlepší ze všech!
Basic Instinct 2
0 0
reagovat
Ešte jedna verzia: To neřeš! :-) Proste áno, tak som to myslel, netreba rozoberať...
442342
Ešte jedna verzia: To neřeš! :-) Proste áno, tak som to myslel, netreba rozoberať...
0 0
reagovat

duro

Sorry ale nechápu...
442341
Sorry ale nechápu...
duro
0 0
reagovat

Michael:

Nech to spát, alebo ako sa hovorí u nás v Mongolsku: Hlavne si to neškrab ;)
442340
Nech to spát, alebo ako sa hovorí u nás v Mongolsku: Hlavne si to neškrab *;)*
Michael:
0 0
reagovat
Hihihi, hohoho.
442339
Hihihi, hohoho.
0 0
reagovat

duro

Co tím myslíš aby tam nebylo moc krouživých podhledů?? :D :D Není to náhodou narážka na pravého Michaela Baye? He he :-))
442338
Co tím myslíš aby tam nebylo moc krouživých podhledů?? *:D* *:D* Není to náhodou narážka na pravého Michaela Baye? He he :-))
duro
0 0
reagovat

imf

Ok OK. To jsem chtěl přesně vědět. Ďaka :+
442337
Ok OK. To jsem chtěl přesně vědět. Ďaka *:+*
imf
0 0
reagovat

M.B.

Uz se to tu resilo... home video v HD je porad home video... navic Sony nahrava v HD na bezne DV kazety, takze to opravdu nemuze vypadat jako HD, ktere vidis v trailerech...
442336
Uz se to tu resilo... home video v HD je porad home video... navic Sony nahrava v HD na bezne DV kazety, takze to opravdu nemuze vypadat jako HD, ktere vidis v trailerech...
M.B.
0 0
reagovat

imf

Ok. Mě by jen zajímalo, jestli když si člověk koupí takovouhle kameru jako je ta SONY HDR HC1E která nahrává v HD rozlišení a pak to hodí do kompu a dá třeba do kodeku WMV-HD 1080i v Ulead Media Studiu tak jestli to bude mít obraz jako opravdové HD??
442335
Ok. Mě by jen zajímalo, jestli když si člověk koupí takovouhle kameru jako je ta SONY HDR HC1E která nahrává v HD rozlišení a pak to hodí do kompu a dá třeba do kodeku WMV-HD 1080i v Ulead Media Studiu tak jestli to bude mít obraz jako opravdové HD??
imf
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se