Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 122881 - 122900 Napsat příspěvek
me je treba prave ten sestej strasne povedomej, ale kdo to je si vazne nemuzu vybavit :)
442434
me je treba prave ten sestej strasne povedomej, ale kdo to je si vazne nemuzu vybavit :)
0 0
reagovat
Hej aj ja mam 4 a viac ani nebudem mat....
442433
Hej aj ja mam 4 a viac ani nebudem mat....
0 0
reagovat
Tak sem se přece jenom do toho vašeho vypečeného kvízu před chvílí pustil a už mam čtyři:D
442432
Tak sem se přece jenom do toho vašeho vypečeného kvízu před chvílí pustil a už mam čtyři*:D*
0 0
reagovat

superman returns

tocime filmik o superhrdinovi (teste se) a tak sem se znova kouknul na teaser k supermanovi a pak sel na IMDB abych se kouknul, co tam jor-el rika, protoze sem nerozumel vsemu a oni tam maj naky hlasky u kterejch je [from trailer], ale v tom teaseru vubec nejsou, nevite, o co de? :o
442431
tocime filmik o superhrdinovi (teste se) a tak sem se znova kouknul na teaser k supermanovi a pak sel na IMDB abych se kouknul, co tam jor-el rika, protoze sem nerozumel vsemu a oni tam maj naky hlasky u kterejch je [from trailer], ale v tom teaseru vubec nejsou, nevite, o co de? *:o*
superman returns
0 0
reagovat
Na to neodpověděl Cival ani mně...a to sjem kolega:-)
442430
Na to neodpověděl Cival ani mně...a to sjem kolega:-)
0 0
reagovat

kviz

Hej ten šiesty obrázok od vrchu je čo? teda kto? :D
442429
Hej ten šiesty obrázok od vrchu je čo? teda kto? *:D*
kviz
0 0
reagovat

Cival

Ale udelal jsi radost nekterym svym spoluredaktorum (viz imf - je tam elisha , , tu snad kazdy MZak v tom kvizu ocekaval, dokonce bychom meli vedet i scenu z traileru :))). Musite priste vymyslet neco pro MZacky, korekce musi byt. Ve Svedsku, ci kde maji velke zastoupeni zeny v parlamentu by vas hnali smetakem. :)) No nic, jdu sledovat boj o kvotu XY v Tenke Cervene Linnii s kvalitnim polskym ctenym prekladem. :)
442428
Ale udelal jsi radost nekterym svym spoluredaktorum (viz imf - je tam elisha , , tu snad kazdy MZak v tom kvizu ocekaval, dokonce bychom meli vedet i scenu z traileru :))). Musite priste vymyslet neco pro MZacky, korekce musi byt. Ve Svedsku, ci kde maji velke zastoupeni zeny v parlamentu by vas hnali smetakem. :)) No nic, jdu sledovat boj o kvotu XY v Tenke Cervene Linnii s kvalitnim polskym ctenym prekladem. :)
Cival
0 0
reagovat
Marek S.: Asi jsem se špatně vyjádřil, já jsem spíš horňák, ale proti zadečkům rozhodně nic nemam:D a taky bych je do kvízu dal.
442427
Marek S.: Asi jsem se špatně vyjádřil, já jsem spíš horňák, ale proti zadečkům rozhodně nic nemam*:D* a taky bych je do kvízu dal.
0 0
reagovat

Elisha

V kvizu je Elisha... vic ke spokojenosti nepotrebujes, ne? Ehm... to vlastne mluvim o sobe... never mind. ;)
442426
V kvizu je Elisha... vic ke spokojenosti nepotrebujes, ne? Ehm... to vlastne mluvim o sobe... never mind. ;)
Elisha
0 0
reagovat
Taková už MovieZone je:-)
442425
Taková už MovieZone je:-)
0 0
reagovat
Ten kviz je naprosto politicky nekorektni :D
442424
Ten kviz je naprosto politicky nekorektni *:D*
0 0
reagovat

Údolí vlka

Co říkáte na tento film. Teď dokonce ho ztahujou z kin v Německu, že je protizápadní!! Zde jsou trailery link
a zde je oficiální stránka www.valleyofthewolvesiraq.com
442423
Co říkáte na tento film. Teď dokonce ho ztahujou z kin v Německu, že je protizápadní!! Zde jsou trailery http://www.pulpmovies.com/trailers/valley-of-the-wolves-iraq a zde je oficiální stránka www.valleyofthewolvesiraq.com
Údolí vlka
0 0
reagovat
Kocour, Sharper: Paradoxne, ja moc hornak nejsem (ale vlastne ani dolnak... proste ksichtar:-). Z redakce asi suverenne nejmin. Ale kopce se preci jen lusti lip... :-)
442422
Kocour, Sharper: Paradoxne, ja moc hornak nejsem (ale vlastne ani dolnak... proste ksichtar:-). Z redakce asi suverenne nejmin. Ale kopce se preci jen lusti lip... :-)
0 0
reagovat
Hlasuji fakt pro ty zadečky, nehodláme tu s VincentemF odnášet to, že nejsme horňáci. :-)
442421
Hlasuji fakt pro ty zadečky, nehodláme tu s VincentemF odnášet to, že nejsme horňáci. :-)
0 0
reagovat

P1tr

Netěším se na něj. Půjdu na něj, ale je mi jedno...
442420
Netěším se na něj. Půjdu na něj, ale je mi jedno...
P1tr
0 0
reagovat
xMort: měl jsem na mysli tu písničku,co je ke konci,ne hudbu z Requiemu
442419
xMort: měl jsem na mysli tu písničku,co je ke konci,ne hudbu z Requiemu
0 0
reagovat

P1tr

Ja se tesim, a to zrovna od te doby, co svetlo sveta spatril ten obrazek. Ja i myslim, ze to je Peter napadeny symbiotem (- jak se to spravne pise??) ), protoze Venom nema to spidermanovsky zilkovani, ne?
442418
Ja se tesim, a to zrovna od te doby, co svetlo sveta spatril ten obrazek. Ja i myslim, ze to je Peter napadeny symbiotem (- jak se to spravne pise?*?)* ), protoze Venom nema to spidermanovsky zilkovani, ne?
P1tr
0 0
reagovat

spider-man 3

tak co lidi jak se tesite na Spider-Mana 3? V ty diskuzi o filmu se roji par zajimavejch teorii,a par novejch prispevku pribylo:)
442417
tak co lidi jak se tesite na Spider-Mana 3? V ty diskuzi o filmu se roji par zajimavejch teorii,a par novejch prispevku pribylo:)
spider-man 3
0 0
reagovat
Sharper: Já se do toho kozího kvízu radši ani nepuštěl, celý sem si to několikrát prohlídl, něco mě sice i napadlo, ale zjišťovat koho jsou jaké by bylo na hrozně dlouho. Ale kvíz je to každopádně pěkný, ještě bych dal zadečky a ...
442416
Sharper: Já se do toho kozího kvízu radši ani nepuštěl, celý sem si to několikrát prohlídl, něco mě sice i napadlo, ale zjišťovat koho jsou jaké by bylo na hrozně dlouho. Ale kvíz je to každopádně pěkný, ještě bych dal zadečky a ...
0 0
reagovat
Mě se ten plakát k Silent Hill líbí :)
442415
Mě se ten plakát k Silent Hill líbí :)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se