Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 122661 - 122680 Napsat příspěvek

MB

Tak to asi dneska nejdu spat...to bude fakt prelomovej prispevek, tak v jednu tady :)))
442209
Tak to asi dneska nejdu spat...to bude fakt prelomovej prispevek, tak v jednu tady :)))
MB
0 0
reagovat
Marek S. a MichaelBay - tak to si ty seriály sežeňte, jsou super:+:+:+:+:+:D
442208
Marek S. a MichaelBay - tak to si ty seriály sežeňte, jsou super*:+**:+**:+**:+**:+**:D*
0 0
reagovat
To je pane jízda.. Jen upozorňuju Michaele, že 24 5x01 tak rulez na třetí že se ti z toho prostě votočí hlava třikrát kolem a tak cool věc si ještě nezažil. Jen abys byl připraven jasný keep it cool and rule the world:+:D
442207
To je pane jízda.. Jen upozorňuju Michaele, že 24 5x01 tak rulez na třetí že se ti z toho prostě votočí hlava třikrát kolem a tak cool věc si ještě nezažil. Jen abys byl připraven jasný keep it cool and rule the world*:+**:D*
0 0
reagovat
Chlapci, chlapci... moje branice uz neni nejmladsi... prestante utocit. ;)
442206
Chlapci, chlapci... moje branice uz neni nejmladsi... prestante utocit. ;)
0 0
reagovat
Jako prostě když Jack Bauer prostě nechcípne, tak 24 nerulez, i když jsem neviděl Lost, Městečko Twin Peaks a vlastně většinu starší seriálové produkce prostě. Jo a abych nezapomněl, :+. Jo, ještě něco... :D:D



(Já si nemohl pomoct, sorry.)
442205
Jako prostě když Jack Bauer prostě nechcípne, tak 24 nerulez, i když jsem neviděl Lost, Městečko Twin Peaks a vlastně většinu starší seriálové produkce prostě. Jo a abych nezapomněl, *:+*. Jo, ještě něco... *:D**:D*

(Já si nemohl pomoct, sorry.)
0 0
reagovat

KarelR a imf

KarelR -> No když píšeš tohle takovýmhle stylem, tak se bojím nejhoršího! Pro mě "24" znamenají JACK BAUER a TONY ALMEIDA jakmile jeden z nich umře (nedej bože) tak s "24" končím a už se na to dívat nebudu. Prostě tyhle dvě postavy jsem si strašně oblíbil jsou to prostě borci!! imf -> Neboj neprozradím nic. Jen napíšu co si o tom myslím. A to zítra po hokeji jestli bude v těch 21:30 se Slovákama, tak to sem napíšu v tak 01:00 A.M. 23/02/06!! Exkluzivně na MovieZone :D :D
442204
KarelR -> No když píšeš tohle takovýmhle stylem, tak se bojím nejhoršího! Pro mě "24" znamenají JACK BAUER a TONY ALMEIDA jakmile jeden z nich umře (nedej bože) tak s "24" končím a už se na to dívat nebudu. Prostě tyhle dvě postavy jsem si strašně oblíbil jsou to prostě borci!! imf -> Neboj neprozradím nic. Jen napíšu co si o tom myslím. A to zítra po hokeji jestli bude v těch 21:30 se Slovákama, tak to sem napíšu v tak 01:00 A.M. 23/02/06!! Exkluzivně na MovieZone *:D* *:D*
KarelR a imf
0 0
reagovat
KarelR: Jestli to sem napise bez servitek a prozradi, co se tam stalo, tak ho vlastnorucne na tyden zabanuju. ;)
442203
KarelR: Jestli to sem napise bez servitek a prozradi, co se tam stalo, tak ho vlastnorucne na tyden zabanuju. ;)
0 0
reagovat

MichaelBay

Jsem rad ze s nami zacinas srovnavat krok. Ani nevim jek dlouho tu Vincentem a ani nevim kym jeste, cekame na to jak poneses zacatek paty serie, respektive prvni dil... Napis sem hned jak ho uvidis :+
442202
Jsem rad ze s nami zacinas srovnavat krok. Ani nevim jek dlouho tu Vincentem a ani nevim kym jeste, cekame na to jak poneses zacatek paty serie, respektive prvni dil... Napis sem hned jak ho uvidis *:+*
MichaelBay
0 0
reagovat
:+
442201
*:+*
0 0
reagovat

Loki

No je to samozřejmě tvoje věc. Ale ty přicházíš o špičkovou zábavu natočenou ve velkém stylu se skvělými postavami. Zítra jdu na Season 5 a už se moc těším! ;)
442200
No je to samozřejmě tvoje věc. Ale ty přicházíš o špičkovou zábavu natočenou ve velkém stylu se skvělými postavami. Zítra jdu na Season 5 a už se moc těším! *;)*
Loki
0 0
reagovat
Michael:Mam pro tebe otazku na vááááázne zamysleni. Filmy mam rad ale povinost se koukat na 24 nepocituju co ty na to???:D
442199
Michael:Mam pro tebe otazku na vááááázne zamysleni. Filmy mam rad ale povinost se koukat na 24 nepocituju co ty na to???*:D*
0 0
reagovat
Tak se mi to líbí :+:D
442198
Tak se mi to líbí *:+**:D*
0 0
reagovat

imf a scroochy

No jo no co se dá dělat :D sobis87 -> Neviděl jsem ani Twin Peaks ani Lost, ale lepší než "24"??? Myslím že ani náhodou. Prostě "24" RULEZZ!! :+ :D (ty poslední znaky jsou pro scroochyho a imfa aby nebyli zklamáni)
442197
No jo no co se dá dělat *:D* sobis87 -> Neviděl jsem ani Twin Peaks ani Lost, ale lepší než "24"??? Myslím že ani náhodou. Prostě "24" RULEZZ!! *:+* *:D* (ty poslední znaky jsou pro scroochyho a imfa aby nebyli zklamáni)
imf a scroochy
0 0
reagovat

imf

jj a jeste na RULEZZ!! :D
442196
jj a jeste na RULEZZ!! *:D*
imf
0 0
reagovat
24 je srágora, kterou strčí "Twin Peaks" a "Lost" do kapsy:D
442195
24 je srágora, kterou strčí "Twin Peaks" a "Lost" do kapsy*:D*
0 0
reagovat
Zapomnel si na :+ ;)
442194
Zapomnel si na *:+* ;)
0 0
reagovat

"24"

Tak jsem dokončil 4. Sesónu BOŽSKÉHO seriálu "24"!! Je to opavdu úžasné. Prostě "24" ukazuje kdo je mezi seriály králem a také na hlavu poráží tak 99% hollywoodské celovečerní kino produkce!! Kdybych měl "24" hodnotit i s filmy, tak by byl tak na 6. místě!! Prostě je úžasné jak chytlavý může něco být, a jak talentovaní jsou režiséři jednotlivých dílů. Styl natočení je prostě přesně to co se mi líbí, rychlé pohyby kamery s rychlým zoomem prostě dělají své. Kdo ještě neviděl a má rád filmy tak tohle je prostě povinnost. Jack Bauer je prostě extratřída. I Když tedy mě štve jen to, že to zase končí tak jak to končí. Kdo viděl tak ví o čem mluvím. Proč alespoň jedna série nemůže skončit šťastně, když už člověk má ty postavy tak rád!!!
442193
Tak jsem dokončil 4. Sesónu BOŽSKÉHO seriálu "24"!! Je to opavdu úžasné. Prostě "24" ukazuje kdo je mezi seriály králem a také na hlavu poráží tak 99% hollywoodské celovečerní kino produkce!! Kdybych měl "24" hodnotit i s filmy, tak by byl tak na 6. místě!! Prostě je úžasné jak chytlavý může něco být, a jak talentovaní jsou režiséři jednotlivých dílů. Styl natočení je prostě přesně to co se mi líbí, rychlé pohyby kamery s rychlým zoomem prostě dělají své. Kdo ještě neviděl a má rád filmy tak tohle je prostě povinnost. Jack Bauer je prostě extratřída. I Když tedy mě štve jen to, že to zase končí tak jak to končí. Kdo viděl tak ví o čem mluvím. Proč alespoň jedna série nemůže skončit šťastně, když už člověk má ty postavy tak rád!!!
"24"
0 0
reagovat

imf

Nejsem si tak nějak jist, jestli zrovna v tom mém uvedeném případě nešlo nějak víc o tu šuškandu mezi fanoušky, kteří si přečetli na internetu jedinou možnou recenzi na ten film a na základě povídání se před kino na festivalu dostavilo tolik lidí a Cabin Fever si našel cestu do distribuce... V dobách, kdy je všechno označované za kultovní a padá vlastně ono kouzlo opravdových kultovních filmů ze 70. let a půlnočních projekcích s tím spjatých, bych klidně řadil Cabin Fever d oněch kultovních hororů (stejně jako Dead end).
442192
Nejsem si tak nějak jist, jestli zrovna v tom mém uvedeném případě nešlo nějak víc o tu šuškandu mezi fanoušky, kteří si přečetli na internetu jedinou možnou recenzi na ten film a na základě povídání se před kino na festivalu dostavilo tolik lidí a Cabin Fever si našel cestu do distribuce... V dobách, kdy je všechno označované za kultovní a padá vlastně ono kouzlo opravdových kultovních filmů ze 70. let a půlnočních projekcích s tím spjatých, bych klidně řadil Cabin Fever d oněch kultovních hororů (stejně jako Dead end).
imf
0 0
reagovat
Deserte, deserte... ;)
442191
Deserte, deserte... ;)
0 0
reagovat

vincent

tjn, jenze to je jak ocelova sed vs. vojenska sed (snad si to pamatuju dobre) :))
442190
tjn, jenze to je jak ocelova sed vs. vojenska sed (snad si to pamatuju dobre) *:))*
vincent
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se