Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 122641 - 122660 Napsat příspěvek
No jo jasne.
Ja nerikam ze ne.
a nyrovnane to nebolo.
Boli ste ovela lepsi.
Zase ten "cesky komplex"
Len ma to strasne stve.
Jednoducho chlapci hrali zapasy o dusu a co z toho.
Iste boli nepodstatne, ale nedokazali sa na to vykaslat ako niekto...
Hrajkajme si a potom dostaneme Slovakov a juchuuu.
Ja len, ze SVK nema pravo moc byt na nieco hrde.
Jedine hokej.
Mozem povedat, ze ked sme vyhrali majstrovstva tak az vtedy sme pocitili nieco ako narodnu hrdost.
Je smutne, ze zrovna dva najblizsie narody si skacu do vlasov kvoli hokeju, ale toto bola asi nasa posledna sanca.
Tato jedinecna generacia odchadza a dnesnom hokeji uz nerozhoduje talent, ale peniaze.
Keby ste len neboli taki arogantni: ceski narodni tim si vlastne skvelo udrzal sily, tym ze prehraval.
Ale jasne islo jedine o jeden zapas a my sme sa zlakli "bratrov".
Nemozem povedat, ze Vam drzim palce, uz len z principu.
Som detinsky a trapny, ale je mi to jedno.
442265
No jo jasne. Ja nerikam ze ne. a nyrovnane to nebolo. Boli ste ovela lepsi. Zase ten "cesky komplex" Len ma to strasne stve. Jednoducho chlapci hrali zapasy o dusu a co z toho. Iste boli nepodstatne, ale nedokazali sa na to vykaslat ako niekto... Hrajkajme si a potom dostaneme Slovakov a juchuuu. Ja len, ze SVK nema pravo moc byt na nieco hrde. Jedine hokej. Mozem povedat, ze ked sme vyhrali majstrovstva tak az vtedy sme pocitili nieco ako narodnu hrdost. Je smutne, ze zrovna dva najblizsie narody si skacu do vlasov kvoli hokeju, ale toto bola asi nasa posledna sanca. Tato jedinecna generacia odchadza a dnesnom hokeji uz nerozhoduje talent, ale peniaze. Keby ste len neboli taki arogantni: ceski narodni tim si vlastne skvelo udrzal sily, tym ze prehraval. Ale jasne islo jedine o jeden zapas a my sme sa zlakli "bratrov". Nemozem povedat, ze Vam drzim palce, uz len z principu. Som detinsky a trapny, ale je mi to jedno.
0 0
reagovat

Cival

Bohuzial mas pravdu...
442264
Bohuzial mas pravdu...
Cival
0 0
reagovat
Ja ti reknu proc. Protoze vy jdete na led uz predem porazeny. Od prvni minuty jste byli horsi, nulovy sebevedomi, jen jste se tam tak placali dve tretiny a cekali nez odjedete domu. Je to o psychice... proto jsem vsude hlasil, ze i kdyz hrajem kulovy, tak stejne vyhrajem (navic jsme hrali proti Kanade i ted dobre) a ze netreba vyvozovat dusledky z naproto nepodstatnjech zapasu ve skupine. Jasne, ze jste mohli vyrovnat, ale i tak to byla koncentrovana jalovost... hrat dvacet minut presilovku a nemit v nich skoro zadny sance, to je ostuda. :) ne, ze bych proti Slovakum neco mel nebo s ejim posmival, ale vy se fakt porazite sami... jen tim, ze vite, ze "zase prohrajeme, co " :D
442263
Ja ti reknu proc. Protoze vy jdete na led uz predem porazeny. Od prvni minuty jste byli horsi, nulovy sebevedomi, jen jste se tam tak placali dve tretiny a cekali nez odjedete domu. Je to o psychice... proto jsem vsude hlasil, ze i kdyz hrajem kulovy, tak stejne vyhrajem (navic jsme hrali proti Kanade i ted dobre) a ze netreba vyvozovat dusledky z naproto nepodstatnjech zapasu ve skupine. Jasne, ze jste mohli vyrovnat, ale i tak to byla koncentrovana jalovost... hrat dvacet minut presilovku a nemit v nich skoro zadny sance, to je ostuda. *:)* ne, ze bych proti Slovakum neco mel nebo s ejim posmival, ale vy se fakt porazite sami... jen tim, ze vite, ze "zase prohrajeme, co " *:D*
0 0
reagovat

milan30

Jasne... dostan to ze sebe... to je zdravy. Ja myslim, ze to bylo fakt vyrovnany... vyhrat mohly obe strany... proste na nas mate vetsinou smulu...
442262
Jasne... dostan to ze sebe... to je zdravy. Ja myslim, ze to bylo fakt vyrovnany... vyhrat mohly obe strany... proste na nas mate vetsinou smulu...
milan30
0 0
reagovat
Nechcem sirit zlu krv.
Vlastne chcem.
Preco ste sa zasa museli trepat do semifinale?
Nemate toho uz dost?
Cely cas hrate na prd, vyhrate s nejakymi trapnymi Nemcami a Talianmi
a potom jasneeee Slovaci, to mame vo vrecku.
To bolo naschval...
Hostel mali natocit o Prahe. :(
442261
Nechcem sirit zlu krv. Vlastne chcem. Preco ste sa zasa museli trepat do semifinale? Nemate toho uz dost? Cely cas hrate na prd, vyhrate s nejakymi trapnymi Nemcami a Talianmi a potom jasneeee Slovaci, to mame vo vrecku. To bolo naschval... Hostel mali natocit o Prahe. *:(*
0 0
reagovat

terminator007 + imf

Presne tak. Me zajimalo jenom tohle, timto prohlasuji diskuzi o 24 z me strany jednou provzdy za ukoncenou.
442260
Presne tak. Me zajimalo jenom tohle, timto prohlasuji diskuzi o 24 z me strany jednou provzdy za ukoncenou.
terminator007 + imf
0 0
reagovat
Prostě dokonalý....herci jsou opět dokonalí....hudba úžasná....také to je EXTRA....:+:+:+ Mno vypovedná hodnota na bode nula a tým pádom úplne zbytočný príspevok (na stránke o traileroch), ktorých je všade hafo. Nič verifikovateľné, žiadna analýza. Recenziou by som to určite nenazval.
442259
Prostě dokonalý....herci jsou opět dokonalí....hudba úžasná....také to je EXTRA....*:+**:+**:+* Mno vypovedná hodnota na bode nula a tým pádom úplne zbytočný príspevok (na stránke o traileroch), ktorých je všade hafo. Nič verifikovateľné, žiadna analýza. Recenziou by som to určite nenazval.
0 0
reagovat

OK

Mě se tedy ta recenze líbí a myslím, že jsem každý píše něco a navíc někteří byli zvědaví, jak se bude MB líbit Jack 5.sezona.
442258
Mě se tedy ta recenze líbí a myslím, že jsem každý píše něco a navíc někteří byli zvědaví, jak se bude MB líbit Jack 5.sezona.
OK
0 0
reagovat

M.S.

Omyl... ja s nim o tom nehodlam diskutovat, jenom jsem mu to sdelil. ;)
442257
Omyl... ja s nim o tom nehodlam diskutovat, jenom jsem mu to sdelil. ;)
M.S.
0 0
reagovat
A bude následovat dalších cca. 100 příspěvků, které nikam nepovedeou. :-(
442256
A bude následovat dalších cca. 100 příspěvků, které nikam nepovedeou. :-(
0 0
reagovat
KarelR: Ty ho v tom nepodporuj

M.B.: Ty s tim jdi s prominutim... na nejakej 24 fan stranky... sem tohle vubec nepatri... svoje uz sis k tomu serialu rekl, cokoliv dalsiho v tomhle duchu (=tisiciznakova oslavna recenze na epizodu, ktera u nas jeste nebezela a jen tak nepobezi) bude oznaceno za OT a bez milosti smazano.... neni to nic osobniho Michaele, jenom si na tebe a tvoje nicnerikajici a mnohdy i otravne prispevky stezuje uz prilis moc lidi. Takze bud pripraven na metodu "nejdriv varovani, pak mazani"... Nejsme cenzori, ale ceho je moc, toho je prilis...
442255
KarelR: Ty ho v tom nepodporuj
M.B.: Ty s tim jdi s prominutim... na nejakej 24 fan stranky... sem tohle vubec nepatri... svoje uz sis k tomu serialu rekl, cokoliv dalsiho v tomhle duchu (=tisiciznakova oslavna recenze na epizodu, ktera u nas jeste nebezela a jen tak nepobezi) bude oznaceno za OT a bez milosti smazano.... neni to nic osobniho Michaele, jenom si na tebe a tvoje nicnerikajici a mnohdy i otravne prispevky stezuje uz prilis moc lidi. Takze bud pripraven na metodu "nejdriv varovani, pak mazani"... Nejsme cenzori, ale ceho je moc, toho je prilis...
0 0
reagovat
Neni nad nadseneho fandu :))) :+:+:+
442254
Neni nad nadseneho fandu :))) *:+**:+**:+*
0 0
reagovat

Review of "24" SEASON 5 EPISODE 1 exclusively for MovieZone

Tak jsem před maličkou chviličkou dokoukal v ripu z HDTV první díl páté sezóny "24"!! A co k tomu říci? No nastartoval to opět kdo jiný než vynikající Jon Cassar a toho když vidím napsaného pod režií nějakého dílu, tak hned ten díl nejde pod 99%!! :D Prostě dokonalý i když celkem smutný začátek. Ale jinak precizní start do nové sezóny, který vás nenechá ani na chvilku oddychnout. Prostě jakmile se objeví Jack a začne mluvit s tím svým hlasem tak je jasné že se jedná o něco výjimečného. Kamera opět létá zleva doprava, zespoda nahoru, zoom je zběsilý jak se patří, herci jsou opět dokonalí, Jack drsnej a nesmlouvavej jako vždy, hudba úžasná. Už po jedné minutě jsem věděl že tohle bude něco extra a také to je EXTRA! Škoda že seriály nemůžou vyhrávat oscary, protože za tohle by měl Jack dostat za hlavní roli okamžitě. No přátelé jsem jen zvědav kdo za tím vším stojí, protože absolutně mě nikdo nenapadá. JACK, TONY, MICHELLE, CHLOE, PALMER RULE!!!!!! Tomuhle se snad žádný kino film v tomhle roce ani nemůže přiblížit snad jen když vyjde "24" THE MOVIE. :D :D :+ Jdu teď ještě na druhou episodu, protože tohle musím vidět alespoň dvě hodinky!! Ale jen se bojím co budu dělat až dohoním Amíky. Byl jsem zvyklý sledovat 2-5 dílů denně a teď budu muset čekat vždy na jednu hodinovou episodu celý týden! To je skoro horší než čekat na další díl Harry Pottera!! Takže naschle zítra pánové, jdu nyní prožít již DEVADESÁTOUOSMOU hodinu s Jackem "MACHREM" Bauerem!! :+ :+
442253
Tak jsem před maličkou chviličkou dokoukal v ripu z HDTV první díl páté sezóny "24"!! A co k tomu říci? No nastartoval to opět kdo jiný než vynikající Jon Cassar a toho když vidím napsaného pod režií nějakého dílu, tak hned ten díl nejde pod 99%!! *:D* Prostě dokonalý i když celkem smutný začátek. Ale jinak precizní start do nové sezóny, který vás nenechá ani na chvilku oddychnout. Prostě jakmile se objeví Jack a začne mluvit s tím svým hlasem tak je jasné že se jedná o něco výjimečného. Kamera opět létá zleva doprava, zespoda nahoru, zoom je zběsilý jak se patří, herci jsou opět dokonalí, Jack drsnej a nesmlouvavej jako vždy, hudba úžasná. Už po jedné minutě jsem věděl že tohle bude něco extra a také to je EXTRA! Škoda že seriály nemůžou vyhrávat oscary, protože za tohle by měl Jack dostat za hlavní roli okamžitě. No přátelé jsem jen zvědav kdo za tím vším stojí, protože absolutně mě nikdo nenapadá. JACK, TONY, MICHELLE, CHLOE, PALMER RULE!!!!!! Tomuhle se snad žádný kino film v tomhle roce ani nemůže přiblížit snad jen když vyjde "24" THE MOVIE. *:D* *:D* *:+* Jdu teď ještě na druhou episodu, protože tohle musím vidět alespoň dvě hodinky!! Ale jen se bojím co budu dělat až dohoním Amíky. Byl jsem zvyklý sledovat 2-5 dílů denně a teď budu muset čekat vždy na jednu hodinovou episodu celý týden! To je skoro horší než čekat na další díl Harry Pottera!! Takže naschle zítra pánové, jdu nyní prožít již DEVADESÁTOUOSMOU hodinu s Jackem "MACHREM" Bauerem!! *:+* *:+*
Review of "24" SEASON 5 EPISODE 1 exclusively for MovieZone
0 0
reagovat

MichaelBay

Tak co???
442252
Tak co???
MichaelBay
0 0
reagovat
Lepsi vyuziti casu... jako sledovani Killera? Hmm... Nejsem sice zadny velky sportak, ale takhle jsem si to jeste nezduvodnoval (mluvim ted o tvem nahledu na sportovani, ne na jeho sledovani v TV ;)
442251
Lepsi vyuziti casu... jako sledovani Killera? Hmm... Nejsem sice zadny velky sportak, ale takhle jsem si to jeste nezduvodnoval (mluvim ted o tvem nahledu na sportovani, ne na jeho sledovani v TV ;)
0 0
reagovat
Vďaka. Mne osobne je to teda úplne jedno. Šport vážne nula bodov. Činnosť, ktorú robia iba ľudia, ktorí nemajú nadanie na lepšie využitie času. O tých, čo ho sledujú v TV, to platí dupľovane :D
442250
Vďaka. Mne osobne je to teda úplne jedno. Šport vážne nula bodov. Činnosť, ktorú robia iba ľudia, ktorí nemajú nadanie na lepšie využitie času. O tých, čo ho sledujú v TV, to platí dupľovane *:D*
0 0
reagovat
Ale vůbec, 3:1, poslední do prázdný .... Pardon, musím nepokrytě přiznat, že jsme byli lepší, ale žadný jednoznačný zápas to nebyl .... Ale je to pech - vyhrát všechny zápasy a teď tohle ... Budu vám fandit aspoň o pátý místo ...;)
442249
Ale vůbec, 3:1, poslední do prázdný .... Pardon, musím nepokrytě přiznat, že jsme byli lepší, ale žadný jednoznačný zápas to nebyl .... Ale je to pech - vyhrát všechny zápasy a teď tohle ... Budu vám fandit aspoň o pátý místo ...*;)*
0 0
reagovat
Takže ste nám klasicky nakládli? Koľko vlastne? (šport mám totálne u prdele, ale toto ma celkom zaujíma, lebo je to sranda, jak nám to čechúni v hokeji vždy nandajú...) ;)
442248
Takže ste nám klasicky nakládli? Koľko vlastne? (šport mám totálne u prdele, ale toto ma celkom zaujíma, lebo je to sranda, jak nám to čechúni v hokeji vždy nandajú...) *;)*
0 0
reagovat
Ne, nehrál ...:)) Jen se teď chvíli vyhnu Slovensku ...
442247
Ne, nehrál ...*:))* Jen se teď chvíli vyhnu Slovensku ...
0 0
reagovat
Hokej? Hral sa dnes nejaký hokej? Pozeral som na DVD The KILLERA...
442246
Hokej? Hral sa dnes nejaký hokej? Pozeral som na DVD The KILLERA...
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se