Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 122221 - 122240 Napsat příspěvek
Mne to jede v poho, ale mozna jen nechapu co je za problem :-)
443112
Mne to jede v poho, ale mozna jen nechapu co je za problem :-)
0 0
reagovat
proc se na chatu tak blbe chatuje? :) nic ve zlym, ja jen, ze kdyz pisu, kazdou snad sedmou vterinu se psani zastavi a ja tak text muzu psat treba na patnactkrat. Musi se refreshovat i zapisovaci pole? Protoze ono se tam fakt neda psat prispevek delsi nez 5 slov. Ja rozhodne nechci obtezovat, spis podotykam. S Markem S. sme se trochu rozepsali a ja musel kazdej prispevek psat fakt nekolikrat a fakt sem nemoh dokoncit myslenku, pac se psani dycky seklo. Nebo je to nastavenim u mne? Diky
443111
proc se na chatu tak blbe chatuje? :) nic ve zlym, ja jen, ze kdyz pisu, kazdou snad sedmou vterinu se psani zastavi a ja tak text muzu psat treba na patnactkrat. Musi se refreshovat i zapisovaci pole? Protoze ono se tam fakt neda psat prispevek delsi nez 5 slov. Ja rozhodne nechci obtezovat, spis podotykam. S Markem S. sme se trochu rozepsali a ja musel kazdej prispevek psat fakt nekolikrat a fakt sem nemoh dokoncit myslenku, pac se psani dycky seklo. Nebo je to nastavenim u mne? Diky
0 0
reagovat
Cabal: mne ten Larry funguje... :-)
443110
Cabal: mne ten Larry funguje... :-)
0 0
reagovat

Redakce

Trailer 2 v high kvalite k Madagaskaru taky nefunguje. Predem dekuji za opravu
443109
Trailer 2 v high kvalite k Madagaskaru taky nefunguje. Predem dekuji za opravu
Redakce
0 0
reagovat

Ještě jednou hry

Hrál tu někdo z vás, filmových fanoušků, hru poměrně novou, THE MOVIES? Jestli jo, podařilo se vám někdy vyhrát Oscara? Mně ani náhodou a byl jsem oproti ostatním studiím hodně pozadu... Jestli jste na tom byli dobře, poraďte, prosím, nechci být pořád ten nejhorší...
443108
Hrál tu někdo z vás, filmových fanoušků, hru poměrně novou, THE MOVIES? Jestli jo, podařilo se vám někdy vyhrát Oscara? Mně ani náhodou a byl jsem oproti ostatním studiím hodně pozadu... Jestli jste na tom byli dobře, poraďte, prosím, nechci být pořád ten nejhorší...
Ještě jednou hry
0 0
reagovat
Lidi, mne nejde stahnout Larry the Cable Guy: Health Inspector v high kvalite.Diky za pomoc
443107
Lidi, mne nejde stahnout Larry the Cable Guy: Health Inspector v high kvalite.Diky za pomoc
0 0
reagovat
jackieboy: Ty máš přístup na páteční projekci Match Point?
443106
jackieboy: Ty máš přístup na páteční projekci Match Point?
0 0
reagovat

2scroochy

kde jsi viděl ten serial? over there, myslim, bojuje se tam hodně?
443105
kde jsi viděl ten serial? over there, myslim, bojuje se tam hodně?
2scroochy
0 0
reagovat
Match point byl ma Febiu snad prvním vyprodaným filmem...
443104
Match point byl ma Febiu snad prvním vyprodaným filmem...
0 0
reagovat
achjo, ja bych si klido zaplatit nechal. grrr, smula vinci
443103
achjo, ja bych si klido zaplatit nechal. grrr, smula vinci
0 0
reagovat
Když po tom tak prahnete, proč si nezajdete na Febiofest, neseženete lístky o někoho, komu se to kryje s jiným filmem...?
443102
Když po tom tak prahnete, proč si nezajdete na Febiofest, neseženete lístky o někoho, komu se to kryje s jiným filmem...?
0 0
reagovat
Škoda. Mohl sis přivydělat, kdybys to nějak zařídil, Shushiko ;)
443101
Škoda. Mohl sis přivydělat, kdybys to nějak zařídil, Shushiko ;)
0 0
reagovat
prosím vás nevíte kdy se oběví Teaser na Eragona.
443100
prosím vás nevíte kdy se oběví Teaser na Eragona.
0 0
reagovat
Prachy za něco, co má alespoń určitá část populace zdarma, bych opravdu nevybíral...:-)
443099
Prachy za něco, co má alespoń určitá část populace zdarma, bych opravdu nevybíral...:-)
0 0
reagovat
Takže sis ze mě celou dobu dělal vogely? ;)
443098
Takže sis ze mě celou dobu dělal vogely? ;)
0 0
reagovat
Chlapi, za to by si každj rád piplatil, ale potom by MZ ztratila smysl...:-)
443097
Chlapi, za to by si každj rád piplatil, ale potom by MZ ztratila smysl...:-)
0 0
reagovat
pockej, ja to nabizim levnejc, to neni fer...koupim ti k tomu extra kolu:D
443096
pockej, ja to nabizim levnejc, to neni fer...koupim ti k tomu extra kolu*:D*
0 0
reagovat

Shushika

Zaplatím v hotovosti. V kolik a kde zítra?
443095
Zaplatím v hotovosti. V kolik a kde zítra?
Shushika
0 0
reagovat
no finta je v tom, ze na torrent bazi bezi desitky klientu, takze tvurce sice muze podepsat smlouvu a dal ten puvodni kod vyvijet pro nekoho komercne (totez se stalo s DVDDecrypterem), ale prvni verze torrentu byla open source, takze si to kazdej vylepsuje podle svyho...
443094
no finta je v tom, ze na torrent bazi bezi desitky klientu, takze tvurce sice muze podepsat smlouvu a dal ten puvodni kod vyvijet pro nekoho komercne (totez se stalo s DVDDecrypterem), ale prvni verze torrentu byla open source, takze si to kazdej vylepsuje podle svyho...
0 0
reagovat
hehe, to je drsny :) ; jenom imfe: ja o tom fakt nic nevim, dlouho sem se o tom neinformoval a vlastne to uz ani nepouzivam, ale nekoncej bittorrenty? ja slysel ze jejich tvurce vytvoril nakou smlouvu...ted nevim s kym....a bt bude placeny...co je na tom za pravdu...samozrejme to, predpokladam, funguje, ale...
443093
hehe, to je drsny :) ; jenom imfe: ja o tom fakt nic nevim, dlouho sem se o tom neinformoval a vlastne to uz ani nepouzivam, ale nekoncej bittorrenty? ja slysel ze jejich tvurce vytvoril nakou smlouvu...ted nevim s kym....a bt bude placeny...co je na tom za pravdu...samozrejme to, predpokladam, funguje, ale...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se