Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 122241 - 122260 Napsat příspěvek
hehe, to je drsny :) ; jenom imfe: ja o tom fakt nic nevim, dlouho sem se o tom neinformoval a vlastne to uz ani nepouzivam, ale nekoncej bittorrenty? ja slysel ze jejich tvurce vytvoril nakou smlouvu...ted nevim s kym....a bt bude placeny...co je na tom za pravdu...samozrejme to, predpokladam, funguje, ale...
443093
hehe, to je drsny :) ; jenom imfe: ja o tom fakt nic nevim, dlouho sem se o tom neinformoval a vlastne to uz ani nepouzivam, ale nekoncej bittorrenty? ja slysel ze jejich tvurce vytvoril nakou smlouvu...ted nevim s kym....a bt bude placeny...co je na tom za pravdu...samozrejme to, predpokladam, funguje, ale...
0 0
reagovat

Riskuj

Tak jsem zzase jednou zapnul televizi a zrovna davaji Riskuj a co nevidim - jedna z položek se jmenuje Horory. Rikam si ze se zase dozvim neco noveho (preci jenom tam chodi obcas i chytri lide), jenze otazka za 4000 se ptala v jakem filmu vesmirna posadka nasla na planete neznamy organicmus, ktery je po te zacal zabijet, ovšem otazka (a hlavne odpoved) za 5000 me odrovnala: "V jakem filmu vrazdi Freddy Kruger?" "Strihoruký Edward"
443092
Tak jsem zzase jednou zapnul televizi a zrovna davaji Riskuj a co nevidim - jedna z položek se jmenuje Horory. Rikam si ze se zase dozvim neco noveho (preci jenom tam chodi obcas i chytri lide), jenze otazka za 4000 se ptala v jakem filmu vesmirna posadka nasla na planete neznamy organicmus, ktery je po te zacal zabijet, ovšem otazka (a hlavne odpoved) za 5000 me odrovnala: "V jakem filmu vrazdi Freddy Kruger?" "Strihoruký Edward"
Riskuj
0 0
reagovat
36. komnata Shaolinu.
Jeeeej.
Pamatam si ako som to pozerala ako sestrocna s tym prisernym ceskym dabingom, v podmaze znie povodna rec.
MILUJEM tento film...
Sceny s taniermi a vodou, ci s vedrmi su jednoducho nezabudnutelne...
Genialita sama o sebe...
443091
36. komnata Shaolinu. Jeeeej. Pamatam si ako som to pozerala ako sestrocna s tym prisernym ceskym dabingom, v podmaze znie povodna rec. MILUJEM tento film... Sceny s taniermi a vodou, ci s vedrmi su jednoducho nezabudnutelne... Genialita sama o sebe...
0 0
reagovat

imf

OK, v poho... Já nemám nic proti neHD kvalitám, ale jak říkáš (teď se to pěkně hodí i mě): VŠECHNO MÁ SVOJE MEZE. Musíš ale sám uznat, že ta kvalita v tom wmv je příšerná... Kdyby to vydali 1.4. tak nic neřeknu, ale takhle...
443090
OK, v poho... Já nemám nic proti neHD kvalitám, ale jak říkáš (teď se to pěkně hodí i mě): VŠECHNO MÁ SVOJE MEZE. Musíš ale sám uznat, že ta kvalita v tom wmv je příšerná... Kdyby to vydali 1.4. tak nic neřeknu, ale takhle...
imf
0 0
reagovat
a) O torrentech se muzes bavit ve vzkazniku, nebo o nich septat... nahlas mas na ne embargo (nejen ty); b) prestan se uz laskave navazet do neHD kvalit. Je to unavne a hlavne naprosto neprinosne... nechci te mazat, Michaele, libi se mi tvoje zapaleni pro HD, ale vsechno ma svoje meze...
443089
a) O torrentech se muzes bavit ve vzkazniku, nebo o nich septat... nahlas mas na ne embargo (nejen ty); b) prestan se uz laskave navazet do neHD kvalit. Je to unavne a hlavne naprosto neprinosne... nechci te mazat, Michaele, libi se mi tvoje zapaleni pro HD, ale vsechno ma svoje meze...
0 0
reagovat

Cival

Hehe... No a já myslel že si z nás Fox dělá jen srandu a oni o pár dní později vydají ICE AGE 2 INTERNATIONAL TRAILER v (NE)kvalitě jakou sami určitě vidíte... ACH JO!!! Hlavně že na Applu jsou v HD posledních snad 5 trailerů samý ART filmy... :( (Jinak samozřejmě tím nemyslím nic proti ARTům, ale třeba Poseidon nebo M:I-3 v HD by se dobře vyjímalo).
443088
Hehe... No a já myslel že si z nás Fox dělá jen srandu a oni o pár dní později vydají ICE AGE 2 INTERNATIONAL TRAILER v (NE)kvalitě jakou sami určitě vidíte... ACH JO!!! Hlavně že na Applu jsou v HD posledních snad 5 trailerů samý ART filmy... *:(* (Jinak samozřejmě tím nemyslím nic proti ARTům, ale třeba Poseidon nebo M:I-3 v HD by se dobře vyjímalo).
Cival
0 0
reagovat

st39.6

Ach jo... Já myslel jako že si to někdo mohl stáhnout z torrentu a podívat se na to že? Nemyslím LIVE v televizi... ?)
443087
Ach jo... Já myslel jako že si to někdo mohl stáhnout z torrentu a podívat se na to že? Nemyslím LIVE v televizi... *?)*
st39.6
0 0
reagovat
No zajimat to muze kohokoliv... jako info o serialu, ale otazka jestli to uz nekdo videl je stejne OT jako ten HDTV titulek (Michael zajiste vi, ze vsechny dulezite serialy se v HDTV vysilaji uz dobre dva roky).
443086
No zajimat to muze kohokoliv... jako info o serialu, ale otazka jestli to uz nekdo videl je stejne OT jako ten HDTV titulek (Michael zajiste vi, ze vsechny dulezite serialy se v HDTV vysilaji uz dobre dva roky).
0 0
reagovat
V noci na dnešek v USA byl ovdysílán pilostní díl k novému seriálu HEIST-------kdo si doprcic myslis, ze to z nas videl? Uz podle ty vety by ti melo trknout, ze pravdepodobne malokdo. A proc mas titulek HDTV series? Koho to muze --v Cechach!!!-- zajimat?
443085
V noci na dnešek v USA byl ovdysílán pilostní díl k novému seriálu HEIST-------kdo si doprcic myslis, ze to z nas videl? Uz podle ty vety by ti melo trknout, ze pravdepodobne malokdo. A proc mas titulek HDTV series? Koho to muze --v Cechach!!!-- zajimat?
0 0
reagovat

NEW HDTV SERIES!!!

V noci na dnešek v USA byl ovdysílán pilostní díl k novému seriálu HEIST. Hraje Dougray Scott a režíruje Doug Liman (The Bourne Identity, Mr. and Mrs. Smith)... Jedná se o loupež a prý má jít o 1 miliardu dolarů! Už to zde někdo viděl? Díky za odpověď...
443084
V noci na dnešek v USA byl ovdysílán pilostní díl k novému seriálu HEIST. Hraje Dougray Scott a režíruje Doug Liman (The Bourne Identity, Mr. and Mrs. Smith)... Jedná se o loupež a prý má jít o 1 miliardu dolarů! Už to zde někdo viděl? Díky za odpověď...
NEW HDTV SERIES!!!
0 0
reagovat

Michaelbay

Nadavat na Amiky kvuli kvalite mezinarodni upoutavky na Garfielda (mimochodem dost dementni upoutavky), to muzes opravdu jen ty, nas mily Mike :-)
443083
Nadavat na Amiky kvuli kvalite mezinarodni upoutavky na Garfielda (mimochodem dost dementni upoutavky), to muzes opravdu jen ty, nas mily Mike :-)
Michaelbay
0 0
reagovat
ja te vemu jen za 300!!! A beru hotovost! :) jej, jak ja se tesim
443082
ja te vemu jen za 300!!! A beru hotovost! :) jej, jak ja se tesim
0 0
reagovat
Okay, pošli 500Kč na webový účet 146 870 454 a máš po problému...:-)
443081
Okay, pošli 500Kč na webový účet 146 870 454 a máš po problému...:-)
0 0
reagovat
Jaaaaaj v pátek mám volno, vezměte mě s sebou prosím? Třeba i na schody :)
443080
Jaaaaaj v pátek mám volno, vezměte mě s sebou prosím? Třeba i na schody :)
0 0
reagovat
Brzy budeme. V pátek je projekce:-) Recenze soooon...
443079
Brzy budeme. V pátek je projekce:-) Recenze soooon...
0 0
reagovat

To Redakce

Už jste viděli Match Point? Případně co na to říkáte? ;)
443078
Už jste viděli Match Point? Případně co na to říkáte? ;)
To Redakce
0 0
reagovat
to mne se i libej, ale nic moc mi to nerika...to kazdopadne nemeni nic na tom, ze jsem na to zvedavej :)
443077
to mne se i libej, ale nic moc mi to nerika...to kazdopadne nemeni nic na tom, ze jsem na to zvedavej :)
0 0
reagovat

Transformers

mně se teda ty postery vůbec nelíběj...ale to jen můj názor:D
443076
mně se teda ty postery vůbec nelíběj...ale to jen můj názor*:D*
Transformers
0 0
reagovat

pruso

o valce v iraku je serial "over there" - videl jsem prvni dva dily a vypadalo to dobre...
443075
o valce v iraku je serial "over there" - videl jsem prvni dva dily a vypadalo to dobre...
pruso
0 0
reagovat
Uvidime... beru to jako prani, ale dokud se tvuj jmenovec nevytasi s nejakym infem o deji, bylo by to jen mlaceni slamy...
443074
Uvidime... beru to jako prani, ale dokud se tvuj jmenovec nevytasi s nejakym infem o deji, bylo by to jen mlaceni slamy...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se