Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 118781 - 118800 Napsat příspěvek

2 Loki

dik moc ,to by mohla byt ona ;)
446476
dik moc ,to by mohla byt ona ;)
2 Loki
0 0
reagovat

Fluke

Povodne to mali byt 4 direct-to-DVD filmy, ale nakoniec z toho bude 16 novych epizod na Comedy Central. Taketo dobre spravy by si zasluzili aj Novinku od imfa :D
446475
Povodne to mali byt 4 direct-to-DVD filmy, ale nakoniec z toho bude 16 novych epizod na Comedy Central. Taketo dobre spravy by si zasluzili aj Novinku od imfa *:D*
Fluke
0 0
reagovat
link Možná jsem to tu někde přehlídl, ale teď koukám, že pracujou asi na filmu Futurama, anebo, že by to byla další sezóna?!?
446474
http://www.imdb.com/title/tt0471711/ Možná jsem to tu někde přehlídl, ale teď koukám, že pracujou asi na filmu Futurama, anebo, že by to byla další sezóna?!?
0 0
reagovat
Tohle je fakt nářez… Tak tyhle dvdčka bych si asi nekoupil… A co vy??? Na stránce najdete poupravené postery dvdček... Tohle je fakt nářez… link
446473
Tohle je fakt nářez… Tak tyhle dvdčka bych si asi nekoupil… A co vy??? Na stránce najdete poupravené postery dvdček... Tohle je fakt nářez… http://www-cs-students.stanford.edu/~eliang/pics/acting.html
0 0
reagovat
qualkalim: Jo, videl jsem se :D
446472
qualkalim: Jo, videl jsem se *:D*
0 0
reagovat
cival: No, zdálo se mi, že jsem zahlíd jednu podezřele známou osobu (celebritu?:D) na fotkách z výročí Cinemy a psal jsi pod United 93, že jste tam byli... Jinak ta fotka je v poslední Cinemě u článku, tak pokud ji máte a najdete ho, je to skvělý terč na šipky:D
446471
cival: No, zdálo se mi, že jsem zahlíd jednu podezřele známou osobu (celebritu?*:D*) na fotkách z výročí Cinemy a psal jsi pod United 93, že jste tam byli... Jinak ta fotka je v poslední Cinemě u článku, tak pokud ji máte a najdete ho, je to skvělý terč na šipky*:D*
0 0
reagovat

KarelR

Jseš Karel Haferník z Fulneku??? Alespoň po tomto Karlosovi se schání...:D:+;)
446470
Jseš Karel Haferník z Fulneku??? Alespoň po tomto Karlosovi se schání...*:D**:+**;)*
KarelR
0 0
reagovat

Sharper

No, obcas to tam je nejak strihnute, ze to mate...
446469
No, obcas to tam je nejak strihnute, ze to mate...
Sharper
0 0
reagovat
T007 - asi mas pravdu, zmatl me strop, predek je T-Mobile Arena , vnitrek mala hala.
446468
T007 - asi mas pravdu, zmatl me strop, predek je T-Mobile Arena , vnitrek mala hala.
0 0
reagovat
qualkalim: Proc? :D
446467
qualkalim: Proc? *:D*
0 0
reagovat

no comment

To radši nebudu komentovat! Chápu, že nemůžou být u nás všechny filmy, ale občas mě to deptá... Je tady spousta sra... A Running Scared nikde! Ještě, že neexistuje jen kino. Už mě trochu i naštval Nezvratný osud 3 a bojím se, že špatně dopadne i Sentinel, který má být až v říjnu...
to Sharper: myslíš, že to byla Štvanice? Já myslel, že malá sportovní hala na Výstavišti a pak tedy byl záběr na velkou halu zvenku, když odjížděli...
446466
To radši nebudu komentovat! Chápu, že nemůžou být u nás všechny filmy, ale občas mě to deptá... Je tady spousta sra... A Running Scared nikde! Ještě, že neexistuje jen kino. Už mě trochu i naštval Nezvratný osud 3 a bojím se, že špatně dopadne i Sentinel, který má být až v říjnu... to Sharper: myslíš, že to byla Štvanice? Já myslel, že malá sportovní hala na Výstavišti a pak tedy byl záběr na velkou halu zvenku, když odjížděli...
no comment
0 0
reagovat

KARLOS

Neboj. Ja mam pocit ze ta osoba je ode me...asi blbe pochopila ulohu hlavni diskuze :D Ale mozna taky ode me neni...:o
446465
Neboj. Ja mam pocit ze ta osoba je ode me...asi blbe pochopila ulohu hlavni diskuze *:D* Ale mozna taky ode me neni...*:o*
KARLOS
0 0
reagovat
povedlo se, povedlo!!!
446464
povedlo se, povedlo!!!
0 0
reagovat
Nosí Cival někdy brýle?
446463
Nosí Cival někdy brýle?
0 0
reagovat
Lidi, já za to nemůžu, ale já si na žádnou kaju.aju nepamatuju... Ale už jsem tady, takže můžete hromadně upozorňovat na mou přítomnost... ;):+?)
446462
Lidi, já za to nemůžu, ale já si na žádnou kaju.aju nepamatuju... Ale už jsem tady, takže můžete hromadně upozorňovat na mou přítomnost... *;)**:+**?)*
0 0
reagovat
Eh?
446461
Eh?
0 0
reagovat
Ahojte filmoví nadšenci:)Az tu uvidite Karlose, date mu please vedet, ze tu byla Aja?) On urcite bude vedet:DMoc diky:+
Cauki:))
446460
Ahojte filmoví nadšenci*:)*Az tu uvidite Karlose, date mu please vedet, ze tu byla Aja*?)* On urcite bude vedet*:D*Moc diky*:+* Cauki*:))*
0 0
reagovat
Tož, tak to se taky pochlubím, včera sem se ožral tak, že sem přišel o telefon. Ztratil se někde na ulici a z toho vyplívá děti, nechlastejte, leze to do peněz anebo chlastejte, ale na soukromejch akcích na chatách, či v bytech, kde je už nakoupeno a znáte to tam;)
446459
Tož, tak to se taky pochlubím, včera sem se ožral tak, že sem přišel o telefon. Ztratil se někde na ulici a z toho vyplívá děti, nechlastejte, leze to do peněz anebo chlastejte, ale na soukromejch akcích na chatách, či v bytech, kde je už nakoupeno a znáte to tam*;)*
0 0
reagovat
No já nevim...nemůžu odpovědět...sem se na to eště nedíval...poctivě to skončilo v šuplíku vedle kameňáku a jinejch filmů, které má zbytek mojí rodiny rád...?)
446458
No já nevim...nemůžu odpovědět...sem se na to eště nedíval...poctivě to skončilo v šuplíku vedle kameňáku a jinejch filmů, které má zbytek mojí rodiny rád...*?)*
0 0
reagovat
Takže máš na dvorku tank, čtyři z něho a psa. S kým si nejlíp rozumíš? S Gustíkem?:)
446457
Takže máš na dvorku tank, čtyři z něho a psa. S kým si nejlíp rozumíš? S Gustíkem?:)
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se