Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 109861 - 109880 Napsat příspěvek
mno to je technicky celosvetovy ;)
455458
mno to je technicky celosvetovy ;)
0 0
reagovat
Kdyz to neni celostatni... :D
455457
Kdyz to neni celostatni... *:D*
0 0
reagovat
ted prece mate rict ze nejlepsi je moviezoneFM ;)
455456
ted prece mate rict ze nejlepsi je moviezoneFM ;)
0 0
reagovat
Radio 1...
455455
Radio 1...
0 0
reagovat
Gorecki: Minimálně Funradio je dobrý.. i když bylo lepší tak před 5 lety.. Expres taky neni špatnej.. a co se týče českých rádií, tak mám momentálně asi nejraději pražský Expres 90.3 FM :)
455454
Gorecki: Minimálně Funradio je dobrý.. i když bylo lepší tak před 5 lety.. Expres taky neni špatnej.. a co se týče českých rádií, tak mám momentálně asi nejraději pražský Expres 90.3 FM :)
0 0
reagovat

Vincent

S tymi radiami si trafil klinec po hlave. U nas sice za nieco stoji len Radio_FM (dramaturgiou blizke rakuskemu FM4), ale tie vase su strasne ukecane a este k tomu aj nudne.
Vzdy ked som siel do Prahy, tak sme sa v aute klabosili na tom, ze co stanica, to peklo;))
455453
S tymi radiami si trafil klinec po hlave. U nas sice za nieco stoji len Radio_FM (dramaturgiou blizke rakuskemu FM4), ale tie vase su strasne ukecane a este k tomu aj nudne. Vzdy ked som siel do Prahy, tak sme sa v aute klabosili na tom, ze co stanica, to peklo;))
Vincent
0 0
reagovat

Grol a mhsh

díky,myslel jsem přesně tohle .. na jednom fóru opery jsem nicméně už našel postup jak uvádí mhsh ... lze samozřejmě uplatnit na kterékoli stránce s vyhledáváním .. jednoduše geniální :+
455452
díky,myslel jsem přesně tohle .. na jednom fóru opery jsem nicméně už našel postup jak uvádí mhsh ... lze samozřejmě uplatnit na kterékoli stránce s vyhledáváním .. jednoduše geniální *:+*
Grol a mhsh
0 0
reagovat
Hmm NCIS myslím vysílala Prima ne? No a na jistotu jsem se na NCIS díval na Hallmarku, Bones tu už taky je, CSI New York je na AXN..no nevím, ale držet se pouze našich třech(čtyřech) stanic, ze které je ještě jedna(dvě) placená nemá smysl. Kabelovka a satelit je v dost domácnostech.
455451
Hmm NCIS myslím vysílala Prima ne? No a na jistotu jsem se na NCIS díval na Hallmarku, Bones tu už taky je, CSI New York je na AXN..no nevím, ale držet se pouze našich třech(čtyřech) stanic, ze které je ještě jedna(dvě) placená nemá smysl. Kabelovka a satelit je v dost domácnostech.
0 0
reagovat

mhsh

No dokonce. Dik za tip.
455450
No dokonce. Dik za tip.
mhsh
0 0
reagovat
Stačí ve vyhledávacím poli na CSFD kliknout pravým a dát create search
455449
Stačí ve vyhledávacím poli na CSFD kliknout pravým a dát create search
0 0
reagovat

Carlito

Nevim co myslis pod pojmem implementovat vyhledavac CSFD do Opery, ale pokud myslis to, ze zadas do adresniho radku "c Pepa" a ma se vyhledat na CSFD slovo Pepa (popripade pokud chces, aby se ti mezi vyhledavaci vedle adresniho radku objevilo take vyhledavani na CSFD), tak necht ti jsou napomocny nasledujici radky:
1. V menu Opery najed na Nastroje->Nastaveni (neboli Ctrl+F12), klikni na zalozku vyhledavani.
2. klikni na Pridat a v nasledujicim formulari klikni na Podrobnosti
3. do pole jmeno vypln "CSFD" (bez uvozovek), do pole klic vypln "c", a do pole adresa "link (dulezite je to %s, ktere se nahradi tim slovem, ktere zadas vyhledat)
4. potvrd Ok, Ok a melo by to fungovat.
455448
Nevim co myslis pod pojmem implementovat vyhledavac CSFD do Opery, ale pokud myslis to, ze zadas do adresniho radku "c Pepa" a ma se vyhledat na CSFD slovo Pepa (popripade pokud chces, aby se ti mezi vyhledavaci vedle adresniho radku objevilo take vyhledavani na CSFD), tak necht ti jsou napomocny nasledujici radky: 1. V menu Opery najed na Nastroje->Nastaveni (neboli Ctrl+F12), klikni na zalozku vyhledavani. 2. klikni na Pridat a v nasledujicim formulari klikni na Podrobnosti 3. do pole jmeno vypln "CSFD" (bez uvozovek), do pole klic vypln "c", a do pole adresa "http://www.csfd.cz/search_pg.php?search=%s" (dulezite je to %s, ktere se nahradi tim slovem, ktere zadas vyhledat) 4. potvrd Ok, Ok a melo by to fungovat.
Carlito
0 0
reagovat
Holoubek: OMG :-, Joel sice natočil pár slušných filmů, ale na látku jako Sandman nemá ani omylem :(

ad seriály: Je mi to víceméně jedno, protože se na ně v televizi nedívám, ale jinak slovákům docela závidím - zatímco u nás tlačí do hlavních vysílacích časů domácí seriály (což jsou v 90% případů sračky, a v 10% případů naprosté sračky), tak u nich (za nejspíš mnohem menš peníze) nakoupí zahraniční tituly. Není to sice úplně ideální stav, protože je to zase opačný extrém kdy domácí tvorba vůbec nexistuje (český seriál beru taky jako zahraniční), ale zase jsou ty seriály už osvědčené, s větším rozpočtem než by si mohli dovolit a hlavně většinou i poměrně kvalitní.
455447
Holoubek: OMG *:-*, Joel sice natočil pár slušných filmů, ale na látku jako Sandman nemá ani omylem *:(* ad seriály: Je mi to víceméně jedno, protože se na ně v televizi nedívám, ale jinak slovákům docela závidím - zatímco u nás tlačí do hlavních vysílacích časů domácí seriály (což jsou v 90% případů sračky, a v 10% případů naprosté sračky), tak u nich (za nejspíš mnohem menš peníze) nakoupí zahraniční tituly. Není to sice úplně ideální stav, protože je to zase opačný extrém kdy domácí tvorba vůbec nexistuje (český seriál beru taky jako zahraniční), ale zase jsou ty seriály už osvědčené, s větším rozpočtem než by si mohli dovolit a hlavně většinou i poměrně kvalitní.
0 0
reagovat
I teen seriály jako Smallville nebo The O.C. mají veliký náskok na Markíze oproti českému vysílání. A mohli bychom pokračovat.. třeba takový Alias nebo West Wing.. všechno o pár světelnejch let dřív než v ČR.. a když už jsme u toho srovnávání.. tak slovenský rádia mi taky ve většině voní víc než ty český :)
455446
I teen seriály jako Smallville nebo The O.C. mají veliký náskok na Markíze oproti českému vysílání. A mohli bychom pokračovat.. třeba takový Alias nebo West Wing.. všechno o pár světelnejch let dřív než v ČR.. a když už jsme u toho srovnávání.. tak slovenský rádia mi taky ve většině voní víc než ty český :)
0 0
reagovat

lubo

tak naše původní seriály jsou poslední věc, co nám můžete závidět :)) :- velká většina je tak podrpůměrná, že až...
455445
tak naše původní seriály jsou poslední věc, co nám můžete závidět *:))* *:-* velká většina je tak podrpůměrná, že až...
lubo
0 0
reagovat

2duro

Mohli by sme trebárs špekulovať nad snahou vynahradiť divákovi absenciu pôvodnej tvorby. Až na tých pár seriálov (doslova pár - Susedia a Mafstory ;)) a asi tak jedného slovenského filmu za rok sa u nás nič netočí. Ergo, televízie s tými našetrenými peniazmi musia niečo robiť.
btw: pri tom výčte si zabudol spomenúť, že u nás už dlhší čas bežia česká Pojišťovna štěstí ;)
455444
Mohli by sme trebárs špekulovať nad snahou vynahradiť divákovi absenciu pôvodnej tvorby. Až na tých pár seriálov (doslova pár - Susedia a Mafstory *;)*) a asi tak jedného slovenského filmu za rok sa u nás nič netočí. Ergo, televízie s tými našetrenými peniazmi musia niečo robiť. btw: pri tom výčte si zabudol spomenúť, že u nás už dlhší čas bežia česká Pojišťovna štěstí *;)*
2duro
0 0
reagovat
Ale Red Dwarf u vás neběží, ne?:))
455443
Ale Red Dwarf u vás neběží, ne?*:))*
0 0
reagovat

Ste nejakí zaostalí...

Na Slovensku všetky tie seriály dávno bežia, alebo už dokonca aj skončili (2. séria Lost už niekedy v novembri, a u nás bežala v absolútnom prime-time, v sobotu a nedeľu o 20.00 večer, takže sledovanosť musela byť vysoká...). Navyše máme 4400, Bones, Prison Break. Niežeby som niečo z toho pozeral, už si dávam len starého dobrého Housa... Ale celkovo sa zdá, že na Slovensku majú americké hitové seriály lepšiu pozíciu ako v českých televíziách (u nás napríklad bežala aj Galactica). Celkom na zamyslenie, prečo je tomu tak...
455442
Na Slovensku všetky tie seriály dávno bežia, alebo už dokonca aj skončili (2. séria Lost už niekedy v novembri, a u nás bežala v absolútnom prime-time, v sobotu a nedeľu o 20.00 večer, takže sledovanosť musela byť vysoká...). Navyše máme 4400, Bones, Prison Break. Niežeby som niečo z toho pozeral, už si dávam len starého dobrého Housa... Ale celkovo sa zdá, že na Slovensku majú americké hitové seriály lepšiu pozíciu ako v českých televíziách (u nás napríklad bežala aj Galactica). Celkom na zamyslenie, prečo je tomu tak...
Ste nejakí zaostalí...
0 0
reagovat

lubo

ano, pozitivum je, ze uz nanho nikde inde nenarazim ;)
455441
ano, pozitivum je, ze uz nanho nikde inde nenarazim ;)
lubo
0 0
reagovat

2Gorecki

Oni nikam nezminznú, iba sa plynulo presunú do diskusie pod seriálom ;)
455440
Oni nikam nezminznú, iba sa plynulo presunú do diskusie pod seriálom *;)*
2Gorecki
0 0
reagovat

SG v serialoch

sakra... ti ufnukani fanusikovia mi tu budu normalne chybat ;)
455439
sakra... ti ufnukani fanusikovia mi tu budu normalne chybat ;)
SG v serialoch
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se