Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 109821 - 109840 Napsat příspěvek

Gorecki

Tak jasně, že to není nic průlomového, ale IMHO to lehký nadprůměr je. ;)
455498
Tak jasně, že to není nic průlomového, ale IMHO to lehký nadprůměr je. ;)
Gorecki
0 0
reagovat
"Stesti na dosah" je ten najgycovitejsi a najpriehladnejsi film poslednej doby, nechapem preco ho vsetci tak vychvaluju. To ze je to podla skutocnych udalosti este z neho nerobi zaujimavy a dobry film. Take rekamne argumenty zaberaju pre divakov Hallmarku, nie pre mna;)

"Zivoty tech druhych" je fascinujuce a mrazive do morku kosti, ale kazdemu co jeho jest ;)
455497
"Stesti na dosah" je ten najgycovitejsi a najpriehladnejsi film poslednej doby, nechapem preco ho vsetci tak vychvaluju. To ze je to podla skutocnych udalosti este z neho nerobi zaujimavy a dobry film. Take rekamne argumenty zaberaju pre divakov Hallmarku, nie pre mna;) "Zivoty tech druhych" je fascinujuce a mrazive do morku kosti, ale kazdemu co jeho jest ;)
0 0
reagovat

Fluke

Tjn, ale aby mi pak někdo nenadával... ;)
455496
Tjn, ale aby mi pak někdo nenadával... *;)*
Fluke
0 0
reagovat
bapi: vždyť je to v tom traileru vidět jak facka:)
455495
bapi: vždyť je to v tom traileru vidět jak facka:)
0 0
reagovat
VAROVÁNÍ: Můj příspěvek pod tímto obsahuje spoiler, který si však lze snadno domyslet...
455494
VAROVÁNÍ: Můj příspěvek pod tímto obsahuje spoiler, který si však lze snadno domyslet...
0 0
reagovat
No já se chystám zejtra po zkoušce ze stavební mechaniky na ˇ6ivoty těch druhých takže doporučuju toto :+
455493
No já se chystám zejtra po zkoušce ze stavební mechaniky na ˇ6ivoty těch druhých takže doporučuju toto *:+*
0 0
reagovat

imf

To ne no, ale není to inspirující dívat se na člověka, který se z bezdomovce vypracuje až na multimilionáře? ;)
455492
To ne no, ale není to inspirující dívat se na člověka, který se z bezdomovce vypracuje až na multimilionáře? ;)
imf
0 0
reagovat

bapi

Pokud ho nebude mit na ty zkousce, tak uz to nedozene. ;)
455491
Pokud ho nebude mit na ty zkousce, tak uz to nedozene. ;)
bapi
0 0
reagovat

Silence

Já osobně bych si vybral Štěstí. ;)
455490
Já osobně bych si vybral Štěstí. *;)*
Silence
0 0
reagovat

Gorecki

Asi to tak udělám... :)
455489
Asi to tak udělám... :)
Gorecki
0 0
reagovat

Silence

Ja by som jednoznacne volil tie "Zivoty..." ;)
455488
Ja by som jednoznacne volil tie "Zivoty..." ;)
Silence
0 0
reagovat
Tak nevím, jestli se mám jít zítra po zkoušce odreagovat na Štěstí na dosah, Posledního skotského krále nebo Životy těch druhých... asi podle toho, jak ta zkouška dopadne... :))
455487
Tak nevím, jestli se mám jít zítra po zkoušce odreagovat na Štěstí na dosah, Posledního skotského krále nebo Životy těch druhých... asi podle toho, jak ta zkouška dopadne... :))
0 0
reagovat
Do vzkazniku. Nejlepe me. ;)
455486
Do vzkazniku. Nejlepe me. ;)
0 0
reagovat

FM

kam můžu poslat dotazy do FM? Na mail redakce? dík
455485
kam můžu poslat dotazy do FM? Na mail redakce? dík
FM
0 0
reagovat
uz kvuli te bezpecnosti se vyplati prejit na windows vista... lol
455484
uz kvuli te bezpecnosti se vyplati prejit na windows vista... lol
0 0
reagovat
Checht, výhodný bude přejít na Visty až tak za 1-2 roky, do té doby to nemá žádný význam. To co vyšlo teď beru spíš jako veřejnou betu ve který se musí vychytat mouchy, začnou se pro ni dělat programy, ovladače, atd.
Sám ji můžu mít zadarmo už teď, ale nainstaluju ji možná jen kdybych se fakt hodně nudil a chtěl vyzkoušet co všechno umí (trochu jsem ji vyzkoušel už na Invexu - spadly do dvou minut a pak už jsem najel leda do biosu :D)
455483
Checht, výhodný bude přejít na Visty až tak za 1-2 roky, do té doby to nemá žádný význam. To co vyšlo teď beru spíš jako veřejnou betu ve který se musí vychytat mouchy, začnou se pro ni dělat programy, ovladače, atd. Sám ji můžu mít zadarmo už teď, ale nainstaluju ji možná jen kdybych se fakt hodně nudil a chtěl vyzkoušet co všechno umí (trochu jsem ji vyzkoušel už na Invexu - spadly do dvou minut a pak už jsem najel leda do biosu *:D*)
0 0
reagovat
Navic XPcka byly taky az do vydani prvniho Service Packu skoro nepouzitelny (dneska hlavne kvuli chybejici podpore USB 2.0)... me osobne v XP nic nechybi... a na DX10 hry (jedinej rozumnej duvod) je jeste prilis brzo...
455482
Navic XPcka byly taky az do vydani prvniho Service Packu skoro nepouzitelny (dneska hlavne kvuli chybejici podpore USB 2.0)... me osobne v XP nic nechybi... a na DX10 hry (jedinej rozumnej duvod) je jeste prilis brzo...
0 0
reagovat

2Vincent

Ja by som ešte počkal. Ani nie tak kvôli možným problémom, ako skôr kvôli dostupnosti a cene (predsa len nevieš, ktorá edícia ti bude stačiť), teda samozrejme ak ju nemáš od školy zadarmo. Každopádne si osobne aj po nainštalovaní Visty nechám XP - len tak pre istotu.
455481
Ja by som ešte počkal. Ani nie tak kvôli možným problémom, ako skôr kvôli dostupnosti a cene (predsa len nevieš, ktorá edícia ti bude stačiť), teda samozrejme ak ju nemáš od školy zadarmo. Každopádne si osobne aj po nainštalovaní Visty nechám XP - len tak pre istotu.
2Vincent
0 0
reagovat
Je vůbec výhodný přecházet už teď na Visty?
455480
Je vůbec výhodný přecházet už teď na Visty?
0 0
reagovat
Linka pomoci pro HP fanoušky :D Info zde
455479
Linka pomoci pro HP fanoušky :D Info [link="http://www.potterweb.cz/web/content/view/4778/2/"]zde[/link]
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se