Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 108821 - 108840 Napsat příspěvek
Ja vedel, ze blafujes. ;)
456207
Ja vedel, ze blafujes. ;)
0 0
reagovat
fluke > nikdo sete nepta, esli vis, my ti rikame abys sel ;)
456206
fluke > nikdo sete nepta, esli vis, my ti rikame abys sel ;)
0 0
reagovat
Já se hlasím, abychom hlavně udělali super grupu na 300. To bude mega.
456205
Já se hlasím, abychom hlavně udělali super grupu na 300. To bude mega.
0 0
reagovat
Já nevím, nevím jestli se mi zejtra chce nebo nechce na trénink..kdyby se mi fakt nechtělo, tak bych šel..ale nevím nevím.
456204
Já nevím, nevím jestli se mi zejtra chce nebo nechce na trénink..kdyby se mi fakt nechtělo, tak bych šel..ale nevím nevím.
0 0
reagovat
je vubec mozny ze imf neco takovyho rek?
456203
je vubec mozny ze imf neco takovyho rek?
0 0
reagovat
Poslouchejte STcko... a vubec to nerikam proto, ze mam pristi ctvrtek uzaverku a nikam nemuzu. ;)
456202
Poslouchejte STcko... a vubec to nerikam proto, ze mam pristi ctvrtek uzaverku a nikam nemuzu. ;)
0 0
reagovat

bapi

To jo, jako kdyby se najednou všechno zastavilo a byli tam jenom oni. Ale to jak vyřídí Sentinela je rulézní. A Wolvie si na konci dvojky na pár věcí vzpomněl, i když si myslim, že by to mohl být reflex, prostě instinkt.
456201
To jo, jako kdyby se najednou všechno zastavilo a byli tam jenom oni. Ale to jak vyřídí Sentinela je rulézní. A Wolvie si na konci dvojky na pár věcí vzpomněl, i když si myslim, že by to mohl být reflex, prostě instinkt.
bapi
0 0
reagovat
ja zejtra du na eso, babel me ceka v pondeli. podte na eso
456200
ja zejtra du na eso, babel me ceka v pondeli. podte na eso
0 0
reagovat

Psema

Jo, ale na svoje dny v armádě si přece moc nepamatuje... Ta věta tam především hrozně vyznila. Stejně jako ta od Storm ze začátku v Danger Room, jak křičí na Wolverinea ať jde zpátky, nebo jak to bylo. Prostě je tam ticho a do toho takový patetický polovýkřik. ;)
456199
Jo, ale na svoje dny v armádě si přece moc nepamatuje... Ta věta tam především hrozně vyznila. Stejně jako ta od Storm ze začátku v Danger Room, jak křičí na Wolverinea ať jde zpátky, nebo jak to bylo. Prostě je tam ticho a do toho takový patetický polovýkřik. ;)
Psema
0 0
reagovat
Karlos: rád nechám organizaci na qualkaimovy:) hele a Charlotte bysme taky možná ukecali;)
456198
Karlos: rád nechám organizaci na qualkaimovy:) hele a Charlotte bysme taky možná ukecali;)
0 0
reagovat

KARLOS

A jako záchytnou bójku máme tvou hřívu králi Miroslave;)
456197
A jako záchytnou bójku máme tvou hřívu králi Miroslave*;)*
KARLOS
0 0
reagovat
no s tou linií mi tam sedí, díky tomu, že má army zkušenosti. Ale We stand together, X-Men. To jsem nevěřil vlastním uším?)
456196
no s tou linií mi tam sedí, díky tomu, že má army zkušenosti. Ale We stand together, X-Men. To jsem nevěřil vlastním uším*?)*
0 0
reagovat

KARLOS

A nechteli jsme jit na Eso ?
456195
A nechteli jsme jit na Eso ?
KARLOS
0 0
reagovat
Fluke: Mno, čtvrtek by možná byl fajn :D... Ale potvrzujte účast i jiní pražáci, qualkaime, organizace pod tvojím vedením je pověstná ;)...
456194
Fluke: Mno, čtvrtek by možná byl fajn :D... Ale potvrzujte účast i jiní pražáci, qualkaime, organizace pod tvojím vedením je pověstná ;)...
0 0
reagovat

Psema

Vystřihnuté scény jsem ještě neviděl, ale souhlas s tím proslovem. Jednak je děsný a navíc se k jeho postavě vůbec nehodí. Stejně jako: "Udržte tuhle linii!". ;)
456193
Vystřihnuté scény jsem ještě neviděl, ale souhlas s tím proslovem. Jednak je děsný a navíc se k jeho postavě vůbec nehodí. Stejně jako: "Udržte tuhle linii!". ;)
Psema
0 0
reagovat

bapi

U mě X3 nejvíc klesli po tom, co jsem viděl vystřižený scény a zjistil, že je Ratner, no malinkato neschopný rozlišit mezi dobrou a špatnou scénou. Třeba ten Wolvieho proslov ve filmu je děs, přitom ta alternativa je boží.
456192
U mě X3 nejvíc klesli po tom, co jsem viděl vystřižený scény a zjistil, že je Ratner, no malinkato neschopný rozlišit mezi dobrou a špatnou scénou. Třeba ten Wolvieho proslov ve filmu je děs, přitom ta alternativa je boží.
bapi
0 0
reagovat
imf: Wau:) nakonec pudete na mě a ne na Babel:D

Karlos: ve čtvrtek no, 22., tak já bych proti tomuhle dnu nic neměl:)
456191
imf: Wau:) nakonec pudete na mě a ne na Babel*:D* Karlos: ve čtvrtek no, 22., tak já bych proti tomuhle dnu nic neměl:)
0 0
reagovat
Ale jestli se něco vyrýsuje a budu v praze, asi neodolám :D
456190
Ale jestli se něco vyrýsuje a budu v praze, asi neodolám :D
0 0
reagovat
Fluke: No něco by se mohlo udělat, ale naposled jsem tahal všechny na Tetsua a skoro všichni to bojkotovali... Mno, příští týden nevím, protože se jde v neděli na oscary (ale tam nás bude hodně), tento týden jedu v pátek domů...
Asi to opravdu padne až na tu fontánu :(...
i když, kdy je ta ofiko premiera? Příští čtvrtek?
456189
Fluke: No něco by se mohlo udělat, ale naposled jsem tahal všechny na Tetsua a skoro všichni to bojkotovali... Mno, příští týden nevím, protože se jde v neděli na oscary (ale tam nás bude hodně), tento týden jedu v pátek domů... Asi to opravdu padne až na tu fontánu :(... i když, kdy je ta ofiko premiera? Příští čtvrtek?
0 0
reagovat

Fluke

Ty bys fakt nekam prisel? Hmm... do tebe chci zabodnout prst, jestli se mi nezdas. Pick a date. :)
456188
Ty bys fakt nekam prisel? Hmm... do tebe chci zabodnout prst, jestli se mi nezdas. Pick a date. :)
Fluke
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se