Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 108481 - 108500 Napsat příspěvek

Silence

Jo to ani nevím, že to šlo jenom v 1 kině, já se totiž dívám na program jenom 2 kin, takže tohle je pro mě neodhalitelné:)
456853
Jo to ani nevím, že to šlo jenom v 1 kině, já se totiž dívám na program jenom 2 kin, takže tohle je pro mě neodhalitelné*:)*
Silence
0 0
reagovat

bapi

ani nevím kolikátého je?)
456852
ani nevím kolikátého je*?)*
bapi
0 0
reagovat
Tak abych změnil téma. Víte, kdo má dneska svátek? ;)
456851
Tak abych změnil téma. Víte, kdo má dneska svátek? ;)
0 0
reagovat

imf

Jo, chvílemi jsem byl zmaten. ;)
456850
Jo, chvílemi jsem byl zmaten. ;)
imf
0 0
reagovat
jediny co stalo za to byl the scoop, rocky balboa ......dlouho dlouho nic a hle The Wall
456849
jediny co stalo za to byl the scoop, rocky balboa ......dlouho dlouho nic a hle The Wall
0 0
reagovat

Silence, mhsh

Vy dva se spolu v diskuzi nebavte... toci se mi pak hlava. ;)))
456848
Vy dva se spolu v diskuzi nebavte... toci se mi pak hlava. ;)))
Silence, mhsh
0 0
reagovat

johan

RTFF :D :D ;)
456847
RTFF *:D* *:D* *;)*
johan
0 0
reagovat
Jo tak tady končím... :D
456846
Jo tak tady končím... *:D*
0 0
reagovat

johan

nekompromisní názor :D dyť u nás toho není tolik že až :-
456845
nekompromisní názor *:D* dyť u nás toho není tolik že až *:-*
johan
0 0
reagovat
uz to je na torrentu? ja to zatim nepuzivam, ale asi zacnu...
456844
uz to je na torrentu? ja to zatim nepuzivam, ale asi zacnu...
0 0
reagovat

mhsh

Já vím, ale když jdou v jednom kině z DVD, tak to asi nemůžem nazývat tím, že jdou u nás v kině, ne? :)
456843
Já vím, ale když jdou v jednom kině z DVD, tak to asi nemůžem nazývat tím, že jdou u nás v kině, ne? :)
mhsh
0 0
reagovat
Radši bez komentáře. P.S. Když teda mám používat "zakázané" výrazy, tak slyšel jsi někdy o torrentech apod.? :D
456842
Radši bez komentáře. P.S. Když teda mám používat "zakázané" výrazy, tak slyšel jsi někdy o torrentech apod.? :D
0 0
reagovat
to je pekne na hovno..u nas nikdy nic poradnyho nedavaj. nejvetsi starost me dela to, ze se toho zatim neda doshanout i jinak...multiplexy at si vylizou
456841
to je pekne na hovno..u nas nikdy nic poradnyho nedavaj. nejvetsi starost me dela to, ze se toho zatim neda doshanout i jinak...multiplexy at si vylizou
0 0
reagovat

bapi

No to máš pravdu... u nich ale počítám s tím, že na DVD budou... :) Ale tak je určitě spousta jiných příkladů...
456840
No to máš pravdu... u nich ale počítám s tím, že na DVD budou... :) Ale tak je určitě spousta jiných příkladů...
bapi
0 0
reagovat

johan

Chápej, nejde o to, jestli je to umělecký nebo ne, ale jestli to u nás někoho zaujme. Komedie zcela v Blackově stylu kromě pár jeho fanoušků a nějakých geeků u nás do kina moc dalších lidí nenažene. ;)
456839
Chápej, nejde o to, jestli je to umělecký nebo ne, ale jestli to u nás někoho zaujme. Komedie zcela v Blackově stylu kromě pár jeho fanoušků a nějakých geeků u nás do kina moc dalších lidí nenažene. ;)
johan
0 0
reagovat

Silence

Clerks 2 šly v kině z dvd, ne?):)
456838
Clerks 2 šly v kině z dvd, ne*?)**:)*
Silence
0 0
reagovat

Silence

Nejede vůbec o to, jestli je to art... 8)
456837
Nejede vůbec o to, jestli je to art... *8)*
Silence
0 0
reagovat

Silence

Ti ale ještě na DVD u nás ani nejsou, ne? Jenom někde v Praze je promítaj z DVD... :(
456836
Ti ale ještě na DVD u nás ani nejsou, ne? Jenom někde v Praze je promítaj z DVD... *:(*
Silence
0 0
reagovat
no ze by to bylo zas tak artovy.....
456835
no ze by to bylo zas tak artovy.....
0 0
reagovat

johan

To, že v americe je to v kinech neznamená, že to tak bude i u nás.. Záleží na tom, jaký tomu dávají čeští distributoři komerční potenciál... Pokud se podíváš, tak je spousta filmů, které u nás šly jen na DVD. (Viz naposled Clerks 2)
456834
To, že v americe je to v kinech neznamená, že to tak bude i u nás.. Záleží na tom, jaký tomu dávají čeští distributoři komerční potenciál... Pokud se podíváš, tak je spousta filmů, které u nás šly jen na DVD. (Viz naposled Clerks 2)
johan
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se