Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 106801 - 106820 Napsat příspěvek

ragnar

Znáš ten postup, když chceš dostat v Bratislavě na držku? Zeptej se kde je vchod do metra, určitě to funguje i v Brně:D
458517
Znáš ten postup, když chceš dostat v Bratislavě na držku? Zeptej se kde je vchod do metra, určitě to funguje i v Brně*:D*
ragnar
0 0
reagovat

Telefony

Hmm co já to měl za founy..Nokia 3310 (předtím napul Alcatel "něco" s vytahovací anténou), pak SE t610, pak SE k750i, a pak zase SE k750i, a teď čekám na nějakej žúžo nový SE:)
Ten pokrok, ale utíká.
458516
Hmm co já to měl za founy..Nokia 3310 (předtím napul Alcatel "něco" s vytahovací anténou), pak SE t610, pak SE k750i, a pak zase SE k750i, a teď čekám na nějakej žúžo nový SE:) Ten pokrok, ale utíká.
Telefony
0 0
reagovat
Legitka (ustecky ;)))
458515
Legitka (ustecky ;)))
0 0
reagovat

Fluke

nerejpej
458514
nerejpej
Fluke
0 0
reagovat

Grol

šalinkarta je to v Brně jen proto, že nemáte krtka;)
458513
šalinkarta je to v Brně jen proto, že nemáte krtka;)
Grol
0 0
reagovat

Vincent

Ja som svoju D500 tiez vymenil za D900 hned jak bola v predaji (som gadget-freak;) a nemozem vynachvalit. Zopar zmien, ale je to len o sile zvyku.

Predtym Siemens C25, Nokia 8210, Nokia 6510 a Siemens SL55..
458512
Ja som svoju D500 tiez vymenil za D900 hned jak bola v predaji (som gadget-freak;) a nemozem vynachvalit. Zopar zmien, ale je to len o sile zvyku. Predtym Siemens C25, Nokia 8210, Nokia 6510 a Siemens SL55..
Vincent
0 0
reagovat

Shimitz

lítačka (pražsky) = šalinkarta (brněnsky) = síťovka, měsíčník (ostravsky) = dlouhodobá jízdenka (česky) (:
458511
lítačka (pražsky) = šalinkarta (brněnsky) = síťovka, měsíčník (ostravsky) = dlouhodobá jízdenka (česky) (:
Shimitz
0 0
reagovat
Já mám telefon druhý. Zase Alcatel. Nejdřív 311 a teď 535. Ale do měsíce chci přejít na Nokii 6131, kterou mám delší dobu vyhlídnutou. Hodně hezký telefon. Nejvíc se těším na Javu. Už mám v hlavě pár věcí, co si chci vyrobit a Nokia má ke stáhnutí fajn sdk :)
Jinak co se kreditu týče, vystačím si tak s 300Kč na dva měsíce. Dřív jsem dával víc, ale za a/ můžu používat telefon v práci a za b/ s lidma se kterýma někam chodím jsem skoro celý den na IRC, takže telefon používám spíš sporadicky a většinou jen na oznamování, že jdu zase pozdě a budu tam za deset minut :)
A sms nepíšu protože jsem lenivý. Radši volám.
458510
Já mám telefon druhý. Zase Alcatel. Nejdřív 311 a teď 535. Ale do měsíce chci přejít na Nokii 6131, kterou mám delší dobu vyhlídnutou. Hodně hezký telefon. Nejvíc se těším na Javu. Už mám v hlavě pár věcí, co si chci vyrobit a Nokia má ke stáhnutí fajn sdk :) Jinak co se kreditu týče, vystačím si tak s 300Kč na dva měsíce. Dřív jsem dával víc, ale za a/ můžu používat telefon v práci a za b/ s lidma se kterýma někam chodím jsem skoro celý den na IRC, takže telefon používám spíš sporadicky a většinou jen na oznamování, že jdu zase pozdě a budu tam za deset minut :) A sms nepíšu protože jsem lenivý. Radši volám.
0 0
reagovat
Mě se moc líbí nová devítistovka od Samsungu, ale dokud bude fungovat tohle, tak nic novýho kupovat nebudu ;)
458509
Mě se moc líbí nová devítistovka od Samsungu, ale dokud bude fungovat tohle, tak nic novýho kupovat nebudu *;)*
0 0
reagovat
Ano, lítačka je dlouhodobá jízdenka ;)
458508
Ano, lítačka je dlouhodobá jízdenka ;)
0 0
reagovat

2bapi

já jsem ji taky koupil v akci:))
458507
já jsem ji taky koupil v akci*:))*
2bapi
0 0
reagovat

Shimitz

Jo, Z400 mám taky, ale koupil jsem jí jen proto, že u nás na ní měli před Vánoci nějakou akci... ;)
458506
Jo, Z400 mám taky, ale koupil jsem jí jen proto, že u nás na ní měli před Vánoci nějakou akci... ;)
Shimitz
0 0
reagovat
já mám Samsung Z400...a může mi někdo do háje vysvětlit co to je lítačka? to jako myslíte šalinkartu?:o
458505
já mám Samsung Z400...a může mi někdo do háje vysvětlit co to je lítačka? to jako myslíte šalinkartu?*:o*
0 0
reagovat
Nho hlavně při cestách do zahraničí je na tom člověk líp, když má paušál - protože když se stane třeba něco s autem a potřebuje to člověk vyřídit, tak holt těch pár stovek navíc protelefonovat musí (stalo se mi to loni v Německu) a kdybych měl v tý době kredit, tak mi to řekne, že nemám kredit a ať se jdu vycpat :) Jinak telefonů jsem měl dost, po tý Nokii 3110 jsem měl Ericsson GF 768, pak nějakej Sagem, pak Siemens, pak Nokii 6510 a teď mám Samsung D500.. asi jsem ještě na nějaký zapomněl :)
458504
Nho hlavně při cestách do zahraničí je na tom člověk líp, když má paušál - protože když se stane třeba něco s autem a potřebuje to člověk vyřídit, tak holt těch pár stovek navíc protelefonovat musí (stalo se mi to loni v Německu) a kdybych měl v tý době kredit, tak mi to řekne, že nemám kredit a ať se jdu vycpat *:)* Jinak telefonů jsem měl dost, po tý Nokii 3110 jsem měl Ericsson GF 768, pak nějakej Sagem, pak Siemens, pak Nokii 6510 a teď mám Samsung D500.. asi jsem ještě na nějaký zapomněl *:)*
0 0
reagovat
No...okej, tak se přidám taky se svou troškou do mlýna. (nebo jak se to řiká)
mobil mám druhej (nultou motorolu nepočítám - to nebyl mobil, ale vysílačka:D) a to jenom proto, že sem 3210 rozflákal. A kredit 200 mi vydrží taky tak na 2, 3 měsíce :)
458503
No...okej, tak se přidám taky se svou troškou do mlýna. (nebo jak se to řiká) mobil mám druhej (nultou motorolu nepočítám - to nebyl mobil, ale vysílačka*:D*) a to jenom proto, že sem 3210 rozflákal. A kredit 200 mi vydrží taky tak na 2, 3 měsíce :)
0 0
reagovat
Co NENÍ na lítačce pohodlného ;)??? A já mám furt svůj první telefon :P... Teď to budou tři a půl roku, co jsem ho kupoval... Je to Siemens A nebo C (už ani nevím co) 60. Kredit mi vydrží dloouho... dvě kila i na tři měsíce... Když někdo něco potřebuje, většinou zavolá mě ;)...
458502
Co NENÍ na lítačce pohodlného ;)??? A já mám furt svůj první telefon :P... Teď to budou tři a půl roku, co jsem ho kupoval... Je to Siemens A nebo C (už ani nevím co) 60. Kredit mi vydrží dloouho... dvě kila i na tři měsíce... Když někdo něco potřebuje, většinou zavolá mě ;)...
0 0
reagovat

Vincent

Asi mas pravdu... ale ja horko tezko utratim za mesic Twistackou ctyrstovku, takze me to az tak neboli. Mozna je to jenom z pohodlnosti... stejne jako si furt kupuju listky, i kdyz bych zrejme na litacku utratil ve finale min penez. (dobre, neni to pohodlnost ale lenost ;)))
458501
Asi mas pravdu... ale ja horko tezko utratim za mesic Twistackou ctyrstovku, takze me to az tak neboli. Mozna je to jenom z pohodlnosti... stejne jako si furt kupuju listky, i kdyz bych zrejme na litacku utratil ve finale min penez. (dobre, neni to pohodlnost ale lenost ;)))
Vincent
0 0
reagovat
Jako pěkný imfe, že ti to nespočítaj na konci měsíce, ale že průběžně utrácíš víc než kdybys měl paušál :) Kdybych provolal a propsal to co teďka s tarifem, ale jel bych na kredit, tak neplatim cca 500 měsíčně, ale 1500 ;)
458500
Jako pěkný imfe, že ti to nespočítaj na konci měsíce, ale že průběžně utrácíš víc než kdybys měl paušál *:)* Kdybych provolal a propsal to co teďka s tarifem, ale jel bych na kredit, tak neplatim cca 500 měsíčně, ale 1500 *;)*
0 0
reagovat

Gorecki

Presne tak - velikost klasicke telefonni karty do automatu. A jak rikam, jeste se pekne dala vytahnou antenka, jez vypadala, no... dost debilne, ale bez ni proste nebyl signal, takze kdyz si vytahoval na verejnosti takovy stozar, tehda si byl in... A pamatuji ze snad byl ve dvou barvach - cerna a neco mezi stribrnou a bronz...
458499
Presne tak - velikost klasicke telefonni karty do automatu. A jak rikam, jeste se pekne dala vytahnou antenka, jez vypadala, no... dost debilne, ale bez ni proste nebyl signal, takze kdyz si vytahoval na verejnosti takovy stozar, tehda si byl in... A pamatuji ze snad byl ve dvou barvach - cerna a neco mezi stribrnou a bronz...
Gorecki
0 0
reagovat

t_gon

Ten Phillips měl kdysi můj taťka. Vrchol moderní technologie.:D
458498
Ten Phillips měl kdysi můj taťka. Vrchol moderní technologie.*:D*
t_gon
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se