Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 106781 - 106800 Napsat příspěvek

křysař ľubo

Rofl, ty jsi s tím učením teda dost daleko, když už ses dostal na třetí stranu skript :D
458538
Rofl, ty jsi s tím učením teda dost daleko, když už ses dostal na třetí stranu skript *:D*
křysař ľubo
0 0
reagovat

ragnar

Ne, je to opravdu pravda! :+
458537
Ne, je to opravdu pravda! *:+*
ragnar
0 0
reagovat
asi tak

s tim optickym klamem to je kravina, ne?
458536
asi tak s tim optickym klamem to je kravina, ne?
0 0
reagovat
Hmm... tak Fontánu mají Olomouc a Budějice... Ale mi tu máme zase 28.3. předpremiéru Pusinek.. :D
458535
Hmm... tak Fontánu mají Olomouc a Budějice... Ale mi tu máme zase 28.3. předpremiéru Pusinek.. *:D*
0 0
reagovat

mhsh

A netreba ani znat otazky, vid ;)
458534
A netreba ani znat otazky, vid ;)
mhsh
0 0
reagovat
Asi najbrutálnejší optický klam, aký som mal tu česť vidieť. Verili by ste tomu, že políčka A a B majú rovnakú farbu ?:o Kým som si to neodskúšal v maľovaní, ani ja som neveril...
458533
Asi najbrutálnejší [link="http://www.stud.fit.vutbr.cz/~xfedor00/files/klam.bmp"]optický klam[/link], aký som mal tu česť vidieť. Verili by ste tomu, že políčka A a B majú rovnakú farbu ?*:o* Kým som si to neodskúšal v maľovaní, ani ja som neveril...
0 0
reagovat
Lítačka je HK...
PS: Fontána je v Cinestaru ve dvou kopiích...a už se blíží i do hradce. Hurá...
458532
Lítačka je HK... PS: Fontána je v Cinestaru ve dvou kopiích...a už se blíží i do hradce. Hurá...
0 0
reagovat
Já jsem taky z Prahy a lítačka jsem slyšel poprvé od lidí z koleje, takže to nebude pražsky :-).
458531
Já jsem taky z Prahy a lítačka jsem slyšel poprvé od lidí z koleje, takže to nebude pražsky :-).
0 0
reagovat
Novy kratas od Chrisa Cunninghama s hudbou Aphex Twin, fanusikovia vedia co mozu cakat ;)
458530
[link="http://www.youtube.com/watch?v=QfB54L5_2Rk"]Novy kratas od Chrisa Cunninghama[/link] s hudbou Aphex Twin, fanusikovia vedia co mozu cakat ;)
0 0
reagovat

Grol

holt je Praha veliká a tak se dá narazit na lítačku nebo legitku a to druhý totálně minout;)
458529
holt je Praha veliká a tak se dá narazit na lítačku nebo legitku a to druhý totálně minout;)
Grol
0 0
reagovat
to taky, ale to rict nemuzu, voni by si me vyčíihli ;)
458528
to taky, ale to rict nemuzu, voni by si me vyčíihli ;)
0 0
reagovat

st39.6

Som sa zľakol, že chceš napísať, že pravý pražák vie, že o nejakej lítačke nemusí mať ani páru, pretože ju nepoužíva a chodí na čierno :D
458527
Som sa zľakol, že chceš napísať, že pravý pražák vie, že o nejakej lítačke nemusí mať ani páru, pretože ju nepoužíva a chodí na čierno *:D*
st39.6
0 0
reagovat
my doma teda říkáme šulinkarta...
458526
my doma teda říkáme šulinkarta...
0 0
reagovat
pravej prazak vi, ze nepotrebuje pouzivat ani jedno. U pokladny reknu jenom "studentskou" (non-student rekne proste mesic), kdyz to po me chce rezivor, tak rekne "legitimaci/listek, prosim" .... kusujte nekam s litackama a buh vi cim ;)
458525
pravej prazak vi, ze nepotrebuje pouzivat ani jedno. U pokladny reknu jenom "studentskou" (non-student rekne proste mesic), kdyz to po me chce rezivor, tak rekne "legitimaci/listek, prosim" .... kusujte nekam s litackama a buh vi cim ;)
0 0
reagovat

fingolfincz

Ha, stvořil jsem ohnivou válku. Ač nepražák, pohybuji se v Praze dost často na to, abych si kupoval lítačku a slovo legitka jsem v dané souvislosti skutečně neslyšel snad ani jednou.
458524
Ha, stvořil jsem ohnivou válku. Ač nepražák, pohybuji se v Praze dost často na to, abych si kupoval lítačku a slovo legitka jsem v dané souvislosti skutečně neslyšel snad ani jednou.
fingolfincz
0 0
reagovat
nejlepsi je neresit ;)
458523
nejlepsi je neresit *;)*
0 0
reagovat
ale prd, "elektricenka" to je ;)
458522
ale prd, "elektricenka" to je ;)
0 0
reagovat
ja tomu rikam tramvajenka :D:+
458521
ja tomu rikam tramvajenka *:D**:+*
0 0
reagovat
U nás doma je to proste "voľný lístok".
458520
U nás doma je to proste "voľný lístok".
0 0
reagovat
Lítačka a pražsky? kua, su Pražák nějakejch 20 let a nějaký drobný (21 a drobný, když nepočítám pobyt v Brnu) a lítačka slyšim poprvé. Prostě legitka. Případně tramvajenka. Nebo i šalinkarta:D ale lítačka? WTF??)
458519
Lítačka a pražsky? kua, su Pražák nějakejch 20 let a nějaký drobný (21 a drobný, když nepočítám pobyt v Brnu) a lítačka slyšim poprvé. Prostě legitka. Případně tramvajenka. Nebo i šalinkarta:D ale lítačka? WTF?*?)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se