Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 106161 - 106180 Napsat příspěvek
tak u mne vyšel Jason Biggs :) 66% eastern european, 28% southern european a 7% anglo saxon, gay factor 1.5 naštěstí, se mi zdá, že v té databázi moc celebrit nemají, jelikož se to celkem dost opakuje. Zkoušel jsem kamoše i profesory z naší školy:)
459157
tak u mne vyšel Jason Biggs *:)* 66% eastern european, 28% southern european a 7% anglo saxon, gay factor 1.5 naštěstí, se mi zdá, že v té databázi moc celebrit nemají, jelikož se to celkem dost opakuje. Zkoušel jsem kamoše i profesory z naší školy*:)*
0 0
reagovat
ehm.. no tak mne vysiel Brad Pitt a very low gay factor 1.1 (to len aby bolo jasno;)
459156
ehm.. no tak mne vysiel Brad Pitt a very low gay factor 1.1 (to len aby bolo jasno;)
0 0
reagovat
Hm, tak jsem to vyhrál. Jackie Chan. Asi nemaj Justina v databázi. :D
459155
Hm, tak jsem to vyhrál. Jackie Chan. Asi nemaj Justina v databázi. *:D*
0 0
reagovat

acheron

a nebyla na tom zalozena Skryta hrozba? ;)
459154
a nebyla na tom zalozena Skryta hrozba? ;)
acheron
0 0
reagovat
Stalo sa vam, ze ste si (v rychlosti) pomylili herecky Natalie Portman a Keira Knightley?
(nezdaju sa vam podobne? :) )
459153
Stalo sa vam, ze ste si (v rychlosti) pomylili herecky Natalie Portman a Keira Knightley? (nezdaju sa vam podobne? :) )
0 0
reagovat
459152
[link="http://www.youtube.com/watch?v=m7dnGo_2tZA"]Ben takes a photo of himself everyday [/link] *:D*
0 0
reagovat

rcorp

Nice!:+
459151
Nice!*:+*
rcorp
0 0
reagovat
459150
[link="http://www.youtube.com/watch?v=6B26asyGKDo"]Noah takes a photo of himself every day for 6 years. [/link]
0 0
reagovat
100% South East Asian wtf!! Copak mám šikmý oči nebo co! :D .. jo a teď jsem zase Andy Lau.. takže si to dělá co chce se mi zdá ta mašina! :)
459149
100% South East Asian wtf!! Copak mám šikmý oči nebo co! *:D* .. jo a teď jsem zase Andy Lau.. takže si to dělá co chce se mi zdá ta mašina! :)
0 0
reagovat
A další.. tentokrát 100% Korean/Japanese a Prince Charles je na světě!!! :D
459148
A další.. tentokrát 100% Korean/Japanese a Prince Charles je na světě!!! *:D*
0 0
reagovat
Druhá fotka .. a rázem je ze mě Vladimir Putin!! :D
459147
Druhá fotka .. a rázem je ze mě Vladimir Putin!! *:D*
0 0
reagovat
Nechtelo se mi cist 160 prispevku dozadu, takze to vemu strucne. Uz tu byl nejakej Adam Sandler? :D Jinak jsem Beta Boss, very low gay factor, high risk, high ambition, very high honor, low politeness, income 50 - 100 tisic $, high sociability a 100% anglo saxon! Jinak se mi zda, ze to vymyslelo NSA, aby nemuseli oni hledat lidi, ale takhle oni prijdou za nima... Adam Sandler, rozumite! :D
459146
Nechtelo se mi cist 160 prispevku dozadu, takze to vemu strucne. Uz tu byl nejakej Adam Sandler? *:D* Jinak jsem Beta Boss, very low gay factor, high risk, high ambition, very high honor, low politeness, income 50 - 100 tisic $, high sociability a 100% anglo saxon! Jinak se mi zda, ze to vymyslelo NSA, aby nemuseli oni hledat lidi, ale takhle oni prijdou za nima... Adam Sandler, rozumite! *:D*
0 0
reagovat

lubo

Odkaz na neznámého uživatele ejhle je absolutně neúmyslný a náhodný, stejně jako samotný charakter je produktem fikce a nemá nic společného s reálnými jmény a lidmi.:D
459145
Odkaz na neznámého uživatele ejhle je absolutně neúmyslný a náhodný, stejně jako samotný charakter je produktem fikce a nemá nic společného s reálnými jmény a lidmi.*:D*
lubo
0 0
reagovat
Ďuro, ty provokatér. Mi pripomínaš jedneho zamilovaného kamaráta; on tiež zvykne hádzať podobné "hlody" ako ty v prvej vete... nemali ste v rodine nejakého Kryštofa :))
459144
Ďuro, ty provokatér. Mi pripomínaš jedneho zamilovaného kamaráta; on tiež zvykne hádzať podobné "hlody" ako ty v prvej vete... nemali ste v rodine nejakého Kryštofa *:))*
0 0
reagovat

Fergie

Ženy všeobecne nie sú veľmi vtipné ;), ale keď sa podarí... Dnes sledujeme s drahou ten novší klip od Fergie - Glamorous, a ja sa rozčuľujem, ako zle a staro a "ojetě" tam vyzerá a moja drahá na to: "Podľa mňa vyzerá ako Stiflerova máma." :D
459143
Ženy všeobecne nie sú veľmi vtipné *;)*, ale keď sa podarí... Dnes sledujeme s drahou ten novší klip od Fergie - Glamorous, a ja sa rozčuľujem, ako zle a staro a "ojetě" tam vyzerá a moja drahá na to: "Podľa mňa vyzerá ako Stiflerova máma." *:D*
Fergie
0 0
reagovat

loki

Už ho stamaď asi zmazal. Mal tam takú kostru ;)
fluke: Rýchlo to vymaž, kým sem náhodou nepríde :D Ako fakt je, že na tej fotke vyzerá ako temný brat Brucea Willisa zo Smrtonostnej Pasce; čierna ovca McClanovic rodiny ;)
459142
Už ho stamaď asi zmazal. Mal tam takú kostru *;)* [b]fluke[/b]: Rýchlo to vymaž, kým sem náhodou nepríde *:D* Ako fakt je, že na tej fotke vyzerá ako temný brat Brucea Willisa zo Smrtonostnej Pasce; čierna ovca McClanovic rodiny *;)*
loki
0 0
reagovat
459141
http://www.faceanalyzer.com/member.aspx?id=154632 *:D**:+*
0 0
reagovat
Tjn, Silencovu inteligenci to snížilo na bod mrazu:D..ale já sám byl jen o bod lepší;)
459140
Tjn, Silencovu inteligenci to snížilo na bod mrazu*:D*..ale já sám byl jen o bod lepší*;)*
0 0
reagovat
runner:Ten odkaz nefacha
459139
runner:Ten odkaz nefacha
0 0
reagovat
Ha, zrovna se mi faceanalyzer.com zjevili vedle sebe Silence a KarelR... jak to jde, chlapci? :D
Jinak, po nahrání link mi vyšlo, že si již moc nezapí...m a to i přesto, že moje inteligence je na vysoké úrovni. Nu což, hlavě že jsem podobný Donaldu Trumpovi, který si vydělá víc než $100.000 ročně...
459138
Ha, zrovna se mi faceanalyzer.com zjevili vedle sebe Silence a KarelR... jak to jde, chlapci? :D Jinak, po nahrání http://runner.xhk.info/temp/hgjghjghj.jpg mi vyšlo, že si již moc nezapí...m a to i přesto, že moje inteligence je na vysoké úrovni. Nu což, hlavě že jsem podobný Donaldu Trumpovi, který si vydělá víc než $100.000 ročně...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se