Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 105161 - 105180 Napsat příspěvek
Dobré fotky...bych neřek že je to tady takové zaběhlé- všude na různých diskuzích 97 proc lidi se vůbec nezná ale tady to je juicy.....
460010
Dobré fotky...bych neřek že je to tady takové zaběhlé- všude na různých diskuzích 97 proc lidi se vůbec nezná ale tady to je juicy.....
0 0
reagovat
Nee, ale pro menší představu asi takto: link link link link link link ...(fotky z minulé TN)
460009
Nee, ale pro menší představu asi takto: http://www.moviezone.cz/rubrics_images/novinky/9/tn12big.jpg http://www.moviezone.cz/rubrics_images/novinky/9/tn11big.jpg http://www.moviezone.cz/rubrics_images/novinky/9/tn10big.jpg http://www.moviezone.cz/rubrics_images/novinky/9/tn6big.jpg http://www.moviezone.cz/rubrics_images/novinky/9/tn4big.jpg http://www.moviezone.cz/rubrics_images/novinky/9/tn2big.jpg ...(fotky z minulé TN)
0 0
reagovat

Lukkas

Viva Štatl...
460008
Viva Štatl...
Lukkas
0 0
reagovat

KARLOS

To jako fakt-takový ti drsní týpci v multiplexech se zubama zničenýma od popcornu?
460007
To jako fakt-takový ti drsní týpci v multiplexech se zubama zničenýma od popcornu?
KARLOS
0 0
reagovat
Takže se také vyjádřím odkud pocházím. Já jsem z Brna, tak a hned je komunita brněnských eMZáků větší.8)
460006
Takže se také vyjádřím odkud pocházím. Já jsem z Brna, tak a hned je komunita brněnských eMZáků větší.*8)*
0 0
reagovat
Motofoko: Věř mi, že nás poznáš na míle daleko, když jsme ve větší skupince ;)
460005
Motofoko: Věř mi, že nás poznáš na míle daleko, když jsme ve větší skupince ;)
0 0
reagovat
Motofoko: Nejde však o komunitu, která se aktivně vyjadřuje (ta je tak o padesáti, možná trochu víc) lidech...
Lubo: No, že z vaší školy někdo denně kliká na MZ nic neznamená, protože to byl jenom žebříček vysokých škol... Zdaleka nejvíc jich bude z Prahy a teď nechci nějak nadržovat, ale je to logická úvaha - víc lidí, víc návštěvnosti ;):D
460004
Motofoko: Nejde však o komunitu, která se aktivně vyjadřuje (ta je tak o padesáti, možná trochu víc) lidech... Lubo: No, že z vaší školy někdo denně kliká na MZ nic neznamená, protože to byl jenom žebříček vysokých škol... Zdaleka nejvíc jich bude z Prahy a teď nechci nějak nadržovat, ale je to logická úvaha - víc lidí, víc návštěvnosti ;):D
0 0
reagovat

Kryařovi

VUT mám pár kotrmelců od baráku. Ale ono je asi těžký rozeznat eMZáky od civilů..kdyby měli nějaký znamení-třeba kdyby dělali takovej ten trik s prstamam jako kapitán Spok, aby se navzájem poznaly...
460003
VUT mám pár kotrmelců od baráku. Ale ono je asi těžký rozeznat eMZáky od civilů..kdyby měli nějaký znamení-třeba kdyby dělali takovej ten trik s prstamam jako kapitán Spok, aby se navzájem poznaly...
Kryařovi
0 0
reagovat
To se netusil ze MZ je takova komunita..dobry
460002
To se netusil ze MZ je takova komunita..dobry
0 0
reagovat

KARLOS

Nó, štatisticky je baštou eMZákov VUT v Brne, žiaľ tu sú eMZáci väčšinou tajní a ak by imf nepísal, že to zisťoval na základe štatistiky unikátnych prístupov, tak by som veril, že väčšinu z nich tvorí moja maličkosť.
460001
Nó, štatisticky je baštou eMZákov VUT v Brne, žiaľ tu sú eMZáci väčšinou tajní a ak by imf nepísal, že to zisťoval na základe štatistiky unikátnych prístupov, tak by som veril, že väčšinu z nich tvorí moja maličkosť.
KARLOS
0 0
reagovat
Motofoko: To raději nechtěj vědět...:D Je to CVUT-FEL... Ale jinak, krom toho, že na ni z vesela nadávám na každém kroku, příjemná a hezká škola...
460000
Motofoko: To raději nechtěj vědět...:D Je to CVUT-FEL... Ale jinak, krom toho, že na ni z vesela nadávám na každém kroku, příjemná a hezká škola...
0 0
reagovat

Vincent

jo ty myslis tenhle prispevek...a muzes mi vysvetlit o moudry vincente podstatu meho blabolu?
459999
jo ty myslis tenhle prispevek...a muzes mi vysvetlit o moudry vincente podstatu meho blabolu?
Vincent
0 0
reagovat
Motofoko, tak si ten svůj příspěvek o Gallardu přečti ještě jednou a dávej extra pozor za slovem "kamarád"..
459998
Motofoko, tak si ten svůj příspěvek o Gallardu přečti ještě jednou a dávej extra pozor za slovem "kamarád"..
0 0
reagovat
aha takze prevazna vetsina prazaku, hmm...co studujes?
459997
aha takze prevazna vetsina prazaku, hmm...co studujes?
0 0
reagovat
Motofoko: Vážné věci jsou na prd ;) Vidím, že sem dobře zapadneš :D... A k tvé otázce: Jsem ze Vsetína, ale jelikož jsem šikovný, milý a chytrý člověk :D, tak momentálně studuju (ale asi nedostuduju, protože zas až tak úžasný nejsem... Nebo není tak úžasná ta škola ;) v Praze... Praha je vůbec baštou eMZáků... A ti co nejsou, stejně dojíždějí na akce k nám ;):D:D:D
459996
Motofoko: Vážné věci jsou na prd ;) Vidím, že sem dobře zapadneš :D... A k tvé otázce: Jsem ze Vsetína, ale jelikož jsem šikovný, milý a chytrý člověk :D, tak momentálně studuju (ale asi nedostuduju, protože zas až tak úžasný nejsem... Nebo není tak úžasná ta škola ;) v Praze... Praha je vůbec baštou eMZáků... A ti co nejsou, stejně dojíždějí na akce k nám ;):D:D:D
0 0
reagovat
ne prosim kureci ne! Tofu chutna podobne.....
459995
ne prosim kureci ne! Tofu chutna podobne.....
0 0
reagovat

Motofoko

Jo, jako omluvu musíš obětovat bohům minimálně 1 kg kuřecích řízků :D
459994
Jo, jako omluvu musíš obětovat bohům minimálně 1 kg kuřecích řízků *:D*
Motofoko
0 0
reagovat
jakym smajlikem? ja tam zadnej nevidim...
459993
jakym smajlikem? ja tam zadnej nevidim...
0 0
reagovat
Motofoko: A myslíš, že tim mrkacím smajlíkem nějak ospravedlníš blábol, kterej napíšeš předtim? Já myslim, že ne :)
459992
Motofoko: A myslíš, že tim mrkacím smajlíkem nějak ospravedlníš blábol, kterej napíšeš předtim? Já myslim, že ne :)
0 0
reagovat
omlouvam se za estetickou ujmu...uz zadne postrehy vsedniho zivota, ale pouze vazne veci...
459991
omlouvam se za estetickou ujmu...uz zadne postrehy vsedniho zivota, ale pouze vazne veci...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se