Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 105141 - 105160 Napsat příspěvek
Chalani fakt, hybaj na chat!
460036
Chalani fakt, hybaj na chat!
0 0
reagovat
No já mám přesně opačnej názor. X3 i X5 si mi líbí a moc, studie X6 vypadá taky dobře, M3, M5 i M6 mi přijdou úplně super, halvně design M3, no a 1,3,5,6,7 a Z4 nemaj konkurenci
460035
No já mám přesně opačnej názor. X3 i X5 si mi líbí a moc, studie X6 vypadá taky dobře, M3, M5 i M6 mi přijdou úplně super, halvně design M3, no a 1,3,5,6,7 a Z4 nemaj konkurenci
0 0
reagovat

Motofoko

Mi se teda pětka líbí docela hodně. Jen je blbý, že jí má tolik lidí... včetně příbuzných... :(
460034
Mi se teda pětka líbí docela hodně. Jen je blbý, že jí má tolik lidí... včetně příbuzných... :(
Motofoko
0 0
reagovat

bapi

Ted jim RS8 zhořela na Nurburgringu....celkem pech
460033
Ted jim RS8 zhořela na Nurburgringu....celkem pech
bapi
0 0
reagovat

Jardus

největší éra BMW byla 20.tá léta nástupem e36 a kralováním Lutzeho...ted sem z toho trochu zklamamej..nová m3 má zvuk jak vrtacka,5kac stoji za prd a o SUVckach taky nemluvim.....
460032
největší éra BMW byla 20.tá léta nástupem e36 a kralováním Lutzeho...ted sem z toho trochu zklamamej..nová m3 má zvuk jak vrtacka,5kac stoji za prd a o SUVckach taky nemluvim.....
Jardus
0 0
reagovat
Hele jste tady udělali z toho docela brutální chat :D
460031
Hele jste tady udělali z toho docela brutální chat *:D*
0 0
reagovat
Jo ale R8 to je jiná to beru
460030
Jo ale R8 to je jiná to beru
0 0
reagovat

Jardus

Moje řeč borče...BMW rulez
460029
Moje řeč borče...BMW rulez
Jardus
0 0
reagovat
To sou furt nějaké Lamba či Audiny.... :- nejlepší je BMW a to jákekoli :D
460028
To sou furt nějaké Lamba či Audiny.... *:-* nejlepší je BMW a to jákekoli *:D*
0 0
reagovat

motofoko

No, ale takové R8 se mi osobně líbí více než třeba Murcielago. S Gallardem tak nastejno. Heller ho nedávno měl a tak jsem Gallardo trochu zkoumal a vnějšek je hodně pěkný, ale vnitřku stále nemůžu přijít na chuť. Do hodnocení kvalit motoru apod. se pouštět nebudu, jen mi šlo o vzhledovou stránku... ;)
460027
No, ale takové R8 se mi osobně líbí více než třeba Murcielago. S Gallardem tak nastejno. Heller ho nedávno měl a tak jsem Gallardo trochu zkoumal a vnějšek je hodně pěkný, ale vnitřku stále nemůžu přijít na chuť. Do hodnocení kvalit motoru apod. se pouštět nebudu, jen mi šlo o vzhledovou stránku... ;)
motofoko
0 0
reagovat

Shimitz

Sunshine....viděl sem na to trailer před filmem a vypadalo to na solidní efekty možná i nápad..tady se hodnotí sunshine dobře jak tak koukám?
460026
Sunshine....viděl sem na to trailer před filmem a vypadalo to na solidní efekty možná i nápad..tady se hodnotí sunshine dobře jak tak koukám?
Shimitz
0 0
reagovat
Brňáci vítejte!!!
lubo> na Sunshine jdu v neděli určitě....
460025
Brňáci vítejte!!! lubo> na Sunshine jdu v neděli určitě....
0 0
reagovat

bapi

S8 s motorem s Vincova Gallarda beru, to už je na hezké poježdění, do Němců Itali cpěte ale ne obráceně....
460024
S8 s motorem s Vincova Gallarda beru, to už je na hezké poježdění, do Němců Itali cpěte ale ne obráceně....
bapi
0 0
reagovat

Vinc

Jo v poho. Ja ti Gallardo neberu.
460023
Jo v poho. Ja ti Gallardo neberu.
Vinc
0 0
reagovat

bapi

ja nevedel jakou adresu.........mohl jsem kuprikladu vyuzit sluzeb www.cominsoon.net/trailers nebo jit na official site :)).........ale diky!!!
460022
ja nevedel jakou adresu.........mohl jsem kuprikladu vyuzit sluzeb www.cominsoon.net/trailers nebo jit na official site *:))*.........ale diky!!!
bapi
0 0
reagovat

Jakub Spidey

Myslím, že je to ten, který běžel před 300.. ;)
460021
Myslím, že je to ten, který běžel před 300.. ;)
Jakub Spidey
0 0
reagovat

Vincent

No, kdybys sis koupil A8 W12 6.0 Quattro, tak tě to taky vyjde pěkně draho... ;)
460020
No, kdybys sis koupil A8 W12 6.0 Quattro, tak tě to taky vyjde pěkně draho... ;)
Vincent
0 0
reagovat
Karlos: náhodou, postoval jsi moc pekne fotky, ale myslim, ze to stacilo, neni treba nove ctenare desit:-) A hlavni je, ze vsichni pozname tebe:-)
460019
Karlos: náhodou, postoval jsi moc pekne fotky, ale myslim, ze to stacilo, neni treba nove ctenare desit:-) A hlavni je, ze vsichni pozname tebe:-)
0 0
reagovat

Jakub Spidey

A to je vážně tak těžké zadat do URL adresy www.superherohype.com? A je fakt úplně nový. začíná v kostele... Žádná lehce upravená verze dvojky... ;)
460018
A to je vážně tak těžké zadat do URL adresy www.superherohype.com? A je fakt úplně nový. začíná v kostele... Žádná lehce upravená verze dvojky... ;)
Jakub Spidey
0 0
reagovat
Motofoko.. nemůžu.. na takovou úroveň se snižovat nebudu ;) A ty bys pak stejně řekl, že má stejný koberečky jako Audi a takhle by to šlo pořád dokola :)
460017
Motofoko.. nemůžu.. na takovou úroveň se snižovat nebudu ;) A ty bys pak stejně řekl, že má stejný koberečky jako Audi a takhle by to šlo pořád dokola :)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se