Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 104941 - 104960 Napsat příspěvek
Hmm tak pro mě 300, Sin City, Vendetta a Spider-man
459455
Hmm tak pro mě 300, Sin City, Vendetta a Spider-man
0 0
reagovat
btw: Vím že se mnou budete všichni nesouhlasit, ale pro mě je nejlepší komiksová adaptace V for Vendeta :)
459454
btw: Vím že se mnou budete všichni nesouhlasit, ale pro mě je nejlepší komiksová adaptace V for Vendeta *:)*
0 0
reagovat

qualkalim

Mlč kachno, tvoje zaujetí známe;):D
459453
Mlč kachno, tvoje zaujetí známe*;)**:D*
qualkalim
0 0
reagovat
Ja som klasickým zástupcom väčšiny, teda najviac uznávam X-men 2, X-men 3 sú síce pekní, akční, ale tá atmosféra na mňa už zďaleka tak nedýcha. Spiderman je taký pekný oddychový popcorn, ktorý však ku zemi zrážajú podivné dialógy. Obe diely by som ohodnotil o čosi vyššie ako tretích x-menov - na takých dobrých 7/10.
459452
Ja som klasickým zástupcom väčšiny, teda najviac uznávam X-men 2, X-men 3 sú síce pekní, akční, ale tá atmosféra na mňa už zďaleka tak nedýcha. Spiderman je taký pekný oddychový popcorn, ktorý však ku zemi zrážajú podivné dialógy. Obe diely by som ohodnotil o čosi vyššie ako tretích x-menov - na takých dobrých 7/10.
0 0
reagovat

lubo

Nepodlehl jsem prvnimu dojmu, ale po ctyrech minutach triceti sesti vterinach mi to furt neprislo moc vtipny, tak jsem to radsi vypnul. Holt mam radsi verbalni humor ?)
459451
Nepodlehl jsem prvnimu dojmu, ale po ctyrech minutach triceti sesti vterinach mi to furt neprislo moc vtipny, tak jsem to radsi vypnul. Holt mam radsi verbalni humor *?)*
lubo
0 0
reagovat
speta.jr: A co? Je to stylové ;):D Klišé, neklišé, ten záběr tam prostě patří ;)...
459450
speta.jr: A co? Je to stylové ;):D Klišé, neklišé, ten záběr tam prostě patří ;)...
0 0
reagovat

KARLOS

Myslis ten zpomaleny zaber jak bezi kolem fontany!?:D To je klise jako prase.
459449
Myslis ten zpomaleny zaber jak bezi kolem fontany!?*:D* To je klise jako prase.
KARLOS
0 0
reagovat
Ano, Spidey je uplne jina liga:))
459448
Ano, Spidey je uplne jina liga*:))*
0 0
reagovat
A co teprve já - mě se nejvíc líbila jednička, všemi vyzdvihovaná dvojka se mi moc nelíbila (spíš průměr) a trojka mi to úplně předimenzovala, že ani nevím, jestli to mám rád, nebo ne (se mi jak líbí, tak nelíbí ;)... Spidey je jiná liga, tam se mi dost líbí jak jednička, tak i dvojka a záběr na Kirsten ve svatebních šatech žeru ;)... :D:D:D
459447
A co teprve já - mě se nejvíc líbila jednička, všemi vyzdvihovaná dvojka se mi moc nelíbila (spíš průměr) a trojka mi to úplně předimenzovala, že ani nevím, jestli to mám rád, nebo ne (se mi jak líbí, tak nelíbí ;)... Spidey je jiná liga, tam se mi dost líbí jak jednička, tak i dvojka a záběr na Kirsten ve svatebních šatech žeru ;)... :D:D:D
0 0
reagovat
speta.jr >nejzabavnejsi urcite.... ;)
459446
speta.jr >nejzabavnejsi urcite.... ;)
0 0
reagovat
taky pokladam X-meny 3 za jeden z nej akcnich filmu posledni doby a za nejzabavnejsi film minuleho roku, takze zprava je to pro me dost dobra. X-meni 1 se mi nikdy moc nelibili (byl jsem na tom i v kine). 2ka uz byla mnohem lepsi, diky dobrym akcnim scenam. Ale trojka, no tam je jeste navic to zaverecne peklo.
459445
taky pokladam X-meny 3 za jeden z nej akcnich filmu posledni doby a za nejzabavnejsi film minuleho roku, takze zprava je to pro me dost dobra. X-meni 1 se mi nikdy moc nelibili (byl jsem na tom i v kine). 2ka uz byla mnohem lepsi, diky dobrym akcnim scenam. Ale trojka, no tam je jeste navic to zaverecne peklo.
0 0
reagovat

st39.6

Spiderman je fajn, ale oproti X-menům mi přijde prostě "jenom" jako zábavný blockbuster, X_Meni jsou vážnější a hlavně v nich není příšerný záběr na Kirsten Dunst ve svatebních šatech běžící ve zpomaleném záběru přes rozkvetlou zahradu....:D
btw: Je docela zajímavé že na rozdíl od normálních filmů jsou komiksové adaptace často překonány svým druhým pokračováním - viz X-Men, Spiderman, Batman....


Ehm a Barbarella.... to je trošku jiná dimenze :D
459444
Spiderman je fajn, ale oproti X-menům mi přijde prostě "jenom" jako zábavný blockbuster, X_Meni jsou vážnější a hlavně v nich není příšerný záběr na Kirsten Dunst ve svatebních šatech běžící ve zpomaleném záběru přes rozkvetlou zahradu....*:D* btw: Je docela zajímavé že na rozdíl od normálních filmů jsou komiksové adaptace často překonány svým druhým pokračováním - viz X-Men, Spiderman, Batman.... Ehm a Barbarella.... to je trošku jiná dimenze *:D*
st39.6
0 0
reagovat

Schmitz

Tak tak... kašľať na ostatných - máš svoju vlastnú pravdu a tej sa treba držať... je jedno, že je milná, dôležité je, že je len tvoja :D
KarelR
Čhvľami som mal vážne pochybnosti, či nie je naozaj zritý a ľudia sa nesmejú preto, aký je pri tom trápny ?) Toto sa mi dnes páčilo oveľa viac (len netreba podľahnúť prvému dojmu a vydržať).
459443
Tak tak... kašľať na ostatných - máš svoju vlastnú pravdu a tej sa treba držať... je jedno, že je milná, dôležité je, že je len tvoja *:D* [b]KarelR[/b] Čhvľami som mal vážne pochybnosti, či nie je naozaj zritý a ľudia sa nesmejú preto, aký je pri tom trápny *?)* [link="http://www.youtube.com/watch?v=cNtXL65fbB8"]Toto[/link] sa mi dnes páčilo oveľa viac (len netreba podľahnúť prvému dojmu a vydržať).
Schmitz
0 0
reagovat

st

hah =)
459442
hah =)
st
0 0
reagovat
vlastne ne, sakra, co Spider-man? A Barbarella?
459441
vlastne ne, sakra, co Spider-man? A Barbarella?
0 0
reagovat
yup, asi tak .... ehm
459440
yup, asi tak .... ehm
0 0
reagovat
Ale Fiesta má pravdu, i když se opakuje 2krát během 10 minut :) Pro mě je X2: X-Men United stále nepřekonaná jednička mezi comicsovými adaptacemi. ;)
459439
Ale Fiesta má pravdu, i když se opakuje 2krát během 10 minut *:)* Pro mě je X2: X-Men United stále nepřekonaná jednička mezi comicsovými adaptacemi. *;)*
0 0
reagovat
prostě jste na to už moc staří, důchodci......jdu vyběhat svou výtečnou náladu.
459438
prostě jste na to už moc staří, důchodci......jdu vyběhat svou výtečnou náladu.
0 0
reagovat

st39.6

Ty toho dneska nakecas. ;)
459437
Ty toho dneska nakecas. ;)
st39.6
0 0
reagovat
yup, asi tak :D
459436
yup, asi tak *:D*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se