Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 104901 - 104920 Napsat příspěvek
Vážení přátelé, chtěl jsem se zeptat na nějaké news ohledně The Ex, děkuji ;)
460206
Vážení přátelé, chtěl jsem se zeptat na nějaké news ohledně [b]The Ex[/b], děkuji ;)
0 0
reagovat

Hellblazer

Vis... on se chce bat, nechce se smat... coz je v tom tretim jmenovanem pripade nevyhnutelne. ;)
460205
Vis... on se chce bat, nechce se smat... coz je v tom tretim jmenovanem pripade nevyhnutelne. ;)
Hellblazer
0 0
reagovat

kazatel

Doporučil by som ti nejakú tu exploitačnú klasiku typu I spit on your grave, The Toolbox Murders (pôvodný - 78), Texas Chain Saw Massacre 74, prípadne hodne zábavné nazi-sex-ploitation Ilsa, She Wolf of the SS...
460204
Doporučil by som ti nejakú tu exploitačnú klasiku typu I spit on your grave, The Toolbox Murders (pôvodný - 78), Texas Chain Saw Massacre 74, prípadne hodne zábavné nazi-sex-ploitation Ilsa, She Wolf of the SS...
kazatel
0 0
reagovat
Krysar, Jin: Ja ho teda nelitoval, ja si rikal, ze je to, co se organizacnich schopnosti tyce, naprostej loser. Polovina veci byla jeho chyba ?)
460203
Krysar, Jin: Ja ho teda nelitoval, ja si rikal, ze je to, co se organizacnich schopnosti tyce, naprostej loser. Polovina veci byla jeho chyba *?)*
0 0
reagovat

Duro

No jasné, už som čítal, veď to bola pôvodná inšpirácia na úlet do žánru...
460202
No jasné, už som čítal, veď to bola pôvodná inšpirácia na úlet do žánru...
Duro
0 0
reagovat
Kazatel: Moja odpoveď je v blogu Európsky horor :D - ďurova salaš...
460201
Kazatel: Moja odpoveď je v blogu Európsky horor *:D* - ďurova salaš...
0 0
reagovat

Horory

Zdravim, som poslednou dobou zabrúsil do hororových vecí a som sa chcel spýtať, čo dobrého ste videli vy. Mám na mysli riadny strach, nielen behanie s brokádou a odstreľovanie hláv všetkým naokolo(aj keď ani to nie je na zahodenie).
460200
Zdravim, som poslednou dobou zabrúsil do hororových vecí a som sa chcel spýtať, čo dobrého ste videli vy. Mám na mysli riadny strach, nielen behanie s brokádou a odstreľovanie hláv všetkým naokolo(aj keď ani to nie je na zahodenie).
Horory
0 0
reagovat

Jin

Detto. Vážne som po tom filme Terryho ľutoval...
460199
Detto. Vážne som po tom filme Terryho ľutoval...
Jin
0 0
reagovat
Tak sem se teď díval na Ztracen v La Mancha. A dost dobrý a zárovenň smutný, já mu tak fandil ať se mu to povede.:)
460198
Tak sem se teď díval na Ztracen v La Mancha. A dost dobrý a zárovenň smutný, já mu tak fandil ať se mu to povede.*:)*
0 0
reagovat

TDKR:

Nečítal som, ale v comicsových kruhoch sa tak všeobecne hovorí, že je to na hovno.
460197
Nečítal som, ale v comicsových kruhoch sa tak všeobecne hovorí, že je to na hovno.
TDKR:
0 0
reagovat

KARLOS

Já též8)
460196
Já též*8)*
KARLOS
0 0
reagovat
Tak jsem přišel z druhé projekce Sunshine a dámy a pánové - zdálo se mi to ještě o chlup lepší, jako na poprvé... Ke všemu se projekce ve slováči vydařila - obraz byl ostrý a netřásl se, zvuk dynamický, ohulený a ze všech beden... :D Znovu vřele doporučuju ;)!!!
460195
Tak jsem přišel z druhé projekce Sunshine a dámy a pánové - zdálo se mi to ještě o chlup lepší, jako na poprvé... Ke všemu se projekce ve slováči vydařila - obraz byl ostrý a netřásl se, zvuk dynamický, ohulený a ze všech beden... :D Znovu vřele doporučuju ;)!!!
0 0
reagovat

HAL

To rád slyšim! O kvalitě comcsu sem slyšel jen to nejlepší. O vydání teda nic nevim...
460194
To rád slyšim! O kvalitě comcsu sem slyšel jen to nejlepší. O vydání teda nic nevim...
HAL
0 0
reagovat
Hehe..prej ,, sklep internetowy,, to jak polsky fotobunka je fotokomurka :D:+
460193
Hehe..prej ,, sklep internetowy,, to jak polsky fotobunka je fotokomurka *:D**:+*
0 0
reagovat

bapi

TDKR jsem kdysi četl a přišlo mi to celkem vpohodě, myslím tedy kvalita vydání, o kvalitu komiksu se s tebou hádat nebudu protože tam se zjevně neshodneme.
460192
TDKR jsem kdysi četl a přišlo mi to celkem vpohodě, myslím tedy kvalita vydání, o kvalitu komiksu se s tebou hádat nebudu protože tam se zjevně neshodneme.
bapi
0 0
reagovat

l'ubo

Mě to teda plivne sem: link
460191
Mě to teda plivne sem: http://astabe.com/exec.0/_main
l'ubo
0 0
reagovat

křysař

tak to je dobre....jeste ze na tebe nevybafne polstina
460190
tak to je dobre....jeste ze na tebe nevybafne polstina
křysař
0 0
reagovat
Sakra a já se ho zrovna chystal koupit. No uvidim. Ještě sem to neviděl, třeba mi to tak hrozný nepřijde.
460189
Sakra a já se ho zrovna chystal koupit. No uvidim. Ještě sem to neviděl, třeba mi to tak hrozný nepřijde.
0 0
reagovat
Po technické stránce je to k zblití a ani comics mi moc nepřirostl k srdci. ;)
460188
Po technické stránce je to k zblití a ani comics mi moc nepřirostl k srdci. ;)
0 0
reagovat

HAL

šak já bych to přečet taky. Ale v češtině rozumim všemu a je to tak nějak pohodlnější:)
Bapi: Dark Knight returns je špatná kvalita?
460187
šak já bych to přečet taky. Ale v češtině rozumim všemu a je to tak nějak pohodlnější:) [b]Bapi:[/b] Dark Knight returns je špatná kvalita?
HAL
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se