Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 104921 - 104940 Napsat příspěvek
čumím na nema.dabing celkem ujde.hmm asi pujdu brzo spát.
těch piv dneska bylo hodně 8)
cya all
459827
čumím na nema.dabing celkem ujde.hmm asi pujdu brzo spát. těch piv dneska bylo hodně *8)* cya all
0 0
reagovat
smegjacob, to je parodie nového snímku The Kingdom (2007), ne? ;]
459826
smegjacob, to je parodie nového snímku The Kingdom (2007), ne? ;]
0 0
reagovat
Tohle vypadá na celkem sympatický filmek.
John Cusack má listerovskou beranici, pije chilli omáčku, zabíjí lidi, bezohledně jezdí nejmenovanou středovýchodní metropolí humveem s nálepkou „How`s my drivig?“ a bije kobry ;-)
459825
[link="http://www.firstshowing.net/img/vid/warinc_trailer_480x228.mov"]Tohle vypadá na celkem sympatický filmek.[/link] John Cusack má listerovskou beranici, pije chilli omáčku, zabíjí lidi, bezohledně jezdí nejmenovanou středovýchodní metropolí humveem s nálepkou „How`s my drivig?“ a bije kobry ;-)
0 0
reagovat
ja koukam na 24' a je to imho nej serial vsech dob :)
459824
ja koukam na 24' a je to imho nej serial vsech dob :)
0 0
reagovat
nevíte jak se jmenuje ten song co hrajou na reklamu na Bailando: Tančím pro tebe? ;) :+
459823
nevíte jak se jmenuje ten song co hrajou na reklamu na Bailando: Tančím pro tebe? *;)* *:+*
0 0
reagovat
Já koukám na putování tučnáků v HD a nudím se k smrti:D
459822
Já koukám na putování tučnáků v HD a nudím se k smrti*:D*
0 0
reagovat
Souboj titanu je fajn, ale ty animaky fakt definitivne nesnasim. Zivot brouka byl nesnesitelne urvanej a z Nema me po pul hodine uz taky boli hlava. Co na tom proboha vsichni vidi?;)
459821
Souboj titanu je fajn, ale ty animaky fakt definitivne nesnasim. Zivot brouka byl nesnesitelne urvanej a z Nema me po pul hodine uz taky boli hlava. Co na tom proboha vsichni vidi?*;)*
0 0
reagovat
kdyby dneska někdo nemohl usnout, tak na nově v 1:45 dávaj Bratvrstvo neohrožených ;) :))
459820
kdyby dneska někdo nemohl usnout, tak na nově v 1:45 dávaj Bratvrstvo neohrožených *;)* *:))*
0 0
reagovat
Já se hlásím... Dnes jsem toho viděl spoustu... Velikonoce neslavím...
459819
Já se hlásím... Dnes jsem toho viděl spoustu... Velikonoce neslavím...
0 0
reagovat
kdo vsechno se dneska dival na Souboj Titanu :o??:))
459818
kdo vsechno se dneska dival na Souboj Titanu *:o*??*:))*
0 0
reagovat
Stačilo by u té registrace dát jednu větičku. Zde si filmy nestáhnete a je zákaz se o tom tady vůbec bavit. Když se to napíše červěně tak si toho snad každý všimne. Snad...
459817
Stačilo by u té registrace dát jednu větičku. Zde si filmy nestáhnete a je zákaz se o tom tady vůbec bavit. Když se to napíše červěně tak si toho snad každý všimne. Snad...
0 0
reagovat
To je asi jak s tim zaškrtávánim "souhlasíte s podmínkami bla bla" .. člověk to nikdy nečte, ale když se na tom kterym webu chce zaregistrovat, tak to odškrtnout musí.. a takhle by to dopadlo i s místnim faqem :)
459816
To je asi jak s tim zaškrtávánim "souhlasíte s podmínkami bla bla" .. člověk to nikdy nečte, ale když se na tom kterym webu chce zaregistrovat, tak to odškrtnout musí.. a takhle by to dopadlo i s místnim faqem :)
0 0
reagovat

Grol

No jo, ale pokazde, kdyz se novacek registruje, tak mnoho z nich se prihlasi do diskuze a zacina debatu "ahoj, videli jste..." nebo "kde a jak stahnu...". Pak je nekdo bud drsne setre, nebo obcas odkaze na FAQ. A na to oni samozrejme "wtf". Takze kdyby to mely "jako povinost" pred okliknutim registrace, byl by hned vetsi duvod k odmerenemu chovani vuci temto uzivatelum...
Ale byla to jen takova myslenka, takze asi banan no...
459815
No jo, ale pokazde, kdyz se novacek registruje, tak mnoho z nich se prihlasi do diskuze a zacina debatu "ahoj, videli jste..." nebo "kde a jak stahnu...". Pak je nekdo bud drsne setre, nebo obcas odkaze na FAQ. A na to oni samozrejme "wtf". Takze kdyby to mely "jako povinost" pred okliknutim registrace, byl by hned vetsi duvod k odmerenemu chovani vuci temto uzivatelum... Ale byla to jen takova myslenka, takze asi banan no...
Grol
0 0
reagovat

t_gon

Asi tě trošku zklamu, ale uživatelé slovíčka typu FAQ, Nápověda či Manuál, prostě nevidí. Je jedno, jestli jim to napíšeš přes celou obrazovku červeně na každé stránce webu nebo podprahově vnutíš v každém traileru, na který je tu odkaz. Prostě nic, tma, prázdno.
A pokud už na to omylem narazí, tak jsou schopni s textem, který tam je, polemizovat a smlouvat výjimky...
459814
Asi tě trošku zklamu, ale uživatelé slovíčka typu FAQ, Nápověda či Manuál, prostě nevidí. Je jedno, jestli jim to napíšeš přes celou obrazovku červeně na každé stránce webu nebo podprahově vnutíš v každém traileru, na který je tu odkaz. Prostě nic, tma, prázdno. A pokud už na to omylem narazí, tak jsou schopni s textem, který tam je, polemizovat a smlouvat výjimky...
t_gon
0 0
reagovat
Já velikonoce strávil na chatě. Tam se sjelo menší příbuzenstvo, upletl jsem si pomlázku, prohnal holky na chatě a pak něco po dědine a ve 13:00 zpatky do Ostravy, kde už se mi nikde nechtělo:D A jelikož jsem musel řídit, tak jsem se máznul už v neděli:D
459813
Já velikonoce strávil na chatě. Tam se sjelo menší příbuzenstvo, upletl jsem si pomlázku, prohnal holky na chatě a pak něco po dědine a ve 13:00 zpatky do Ostravy, kde už se mi nikde nechtělo*:D* A jelikož jsem musel řídit, tak jsem se máznul už v neděli*:D*
0 0
reagovat
stahni si MV2 player ;)...
jinak, je lepsi koukat na ty brouky do konce nebo an priserky?
459812
stahni si MV2 player ;)... jinak, je lepsi koukat na ty brouky do konce nebo an priserky?
0 0
reagovat
používáte někdo na přehrávání GOM player? funguje vám změna audio stopy a titulků? mě to nejde ?) :-
459811
používáte někdo na přehrávání GOM player? funguje vám změna audio stopy a titulků? mě to nejde *?)* *:-*
0 0
reagovat
No na dědině to taky upadá...:D
459810
No na dědině to taky upadá...*:D*
0 0
reagovat
U nás sebemenší náznak velikonoc, vstávání ve 2 odpoledne a tak:D
459809
U nás sebemenší náznak velikonoc, vstávání ve 2 odpoledne a tak*:D*
0 0
reagovat
Ležím nemocný doma, hlava mě bolí jak cyp a vůbec jsem celkem na sračky :(
Letošní velikonoce opravdu sux :(
459808
Ležím nemocný doma, hlava mě bolí jak cyp a vůbec jsem celkem na sračky *:(* Letošní velikonoce opravdu sux :(
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se