Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 104761 - 104780 Napsat příspěvek

Fluke

Pri podobnych "mordech" se psychologove nezameruji na mladi a fukcnost rodiny, ale na to, co naposledy videl v bedne a co se mu povaluje na HDD ;)
460558
Pri podobnych "mordech" se psychologove nezameruji na mladi a fukcnost rodiny, ale na to, co naposledy videl v bedne a co se mu povaluje na HDD ;)
Fluke
0 0
reagovat
Looool, tak už je to tady, 24 se pokouší analyzovat včerejší přestřelku v USA na škole a nějaká česká policejní psycholožka už tvrdí, jak je to způsobeno počítačovými hramy a občas filmy, protože viník zaměňuje vraždění za takové virtuální divadlo?)
Kdyby se ta ženská pitomá radši zaměřila, jak byl ten člověk vychováván a jaké měl problémy s rodiči, školou a jestli měl přátelé?)
460557
Looool, tak už je to tady, 24 se pokouší analyzovat včerejší přestřelku v USA na škole a nějaká česká policejní psycholožka už tvrdí, jak je to způsobeno počítačovými hramy a občas filmy, protože viník zaměňuje vraždění za takové virtuální divadlo*?)* Kdyby se ta ženská pitomá radši zaměřila, jak byl ten člověk vychováván a jaké měl problémy s rodiči, školou a jestli měl přátelé*?)*
0 0
reagovat

xMort

Sakra. Jsem si rikal, ze je mi ta sedmnactka nejaka povedoma...
460556
Sakra. Jsem si rikal, ze je mi ta sedmnactka nejaka povedoma...
xMort
0 0
reagovat

KarelR

Dneska ráno osmnáctka..
460555
Dneska ráno osmnáctka..
KarelR
0 0
reagovat

ragnar

17
460554
17
ragnar
0 0
reagovat
kolik, uz tak vyslo dilu 24' seste serie, prosim...
460553
kolik, uz tak vyslo dilu 24' seste serie, prosim...
0 0
reagovat
Tak mate pravdu. Je to neco se zemi vychazejiciho slunce. Co jsem to projel, nejlepsi na celym DVD je, ze v menu hraje uvodni znelka ze serialu. No, tech 38 korun nastesti nebylo mejch ;)
460552
Tak mate pravdu. Je to neco se zemi vychazejiciho slunce. Co jsem to projel, nejlepsi na celym DVD je, ze v menu hraje uvodni znelka ze serialu. No, tech 38 korun nastesti nebylo mejch ;)
0 0
reagovat

KarelR

Taky tusim ze je to prave zaverecny dvojdil 6 serie, kde Xena s Gabrielou jdou do Ciny bojovat proti demonovi, jez je vlastne stary znamy od Xeny...
I kdyz je to nostalgie jak prase, tak u toho budes asi hodne trpet... A tim myslim fakt hodne ;)
460551
Taky tusim ze je to prave zaverecny dvojdil 6 serie, kde Xena s Gabrielou jdou do Ciny bojovat proti demonovi, jez je vlastne stary znamy od Xeny... I kdyz je to nostalgie jak prase, tak u toho budes asi hodne trpet... A tim myslim fakt hodne ;)
KarelR
0 0
reagovat
Já mám pocit, že je to poslední dvoudíl, který se odehrává někde v Japonsku, ale Šíp a podobný časopisy si nikdy v životě nekoupím. A kvůli Xeně to měnit nebudu :)
460550
Já mám pocit, že je to poslední dvoudíl, který se odehrává někde v Japonsku, ale Šíp a podobný časopisy si nikdy v životě nekoupím. A kvůli Xeně to měnit nebudu :)
0 0
reagovat
Taky jsem viděl někde v trafice DVD Xena. Byl to sice supr seriál (obzvláště český dabing - nejlepší herecký výkon Míšy Kuklové), ale nekoupil jsem si ho!
460549
Taky jsem viděl někde v trafice DVD Xena. Byl to sice supr seriál (obzvláště český dabing - nejlepší herecký výkon Míšy Kuklové), ale nekoupil jsem si ho!
0 0
reagovat
Teď se mi dostala do rukou zajiímavá věc. V edici DVD Šíp vyšla Xena: Princezna bojovnice. Myslím, že to je pilot k seriálu. Nostalgie jak sviňa :)))
460548
Teď se mi dostala do rukou zajiímavá věc. V edici DVD Šíp vyšla Xena: Princezna bojovnice. Myslím, že to je pilot k seriálu. Nostalgie jak sviňa :)))
0 0
reagovat
Inak dnes som začal pozerať to My name is Earl a hneď potom som si konečne dal Clerks 2 a oboje mi veľmi dobre padlo...
460547
Inak dnes som začal pozerať to My name is Earl a hneď potom som si konečne dal Clerks 2 a oboje mi veľmi dobre padlo...
0 0
reagovat

xMort

Tak to je prúser!
460546
Tak to je prúser!
xMort
0 0
reagovat
Chow Yun Fat se pár dní před začátkem natáčení vybodnul na Battle of Red Cliff...
460545
Chow Yun Fat se pár dní před začátkem natáčení [link="http://www.twitchfilm.net/archives/009722.html"]vybodnul[/link] na Battle of Red Cliff...
0 0
reagovat

lubo

Aha, koukam ze bych si mel sehnat vyssi verzi :D
460544
Aha, koukam ze bych si mel sehnat vyssi verzi :D
lubo
0 0
reagovat

KarelR

File - Save Image
460543
File - Save Image
KarelR
0 0
reagovat

lubo

Kde, jak ? :(
460542
Kde, jak ? :(
lubo
0 0
reagovat

KarelR

Power DVD 6.0:D
460541
Power DVD 6.0*:D*
KarelR
0 0
reagovat

KarelR

Media Player Classic
460540
Media Player Classic
KarelR
0 0
reagovat
Žádám rychlou radu. Potřebuju vytípat obrázky z filmu na DVD. Jakej přehrávač to umí? Díky moc.
460539
Žádám rychlou radu. Potřebuju vytípat obrázky z filmu na DVD. Jakej přehrávač to umí? Díky moc.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se