Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 104781 - 104800 Napsat příspěvek

popik

Musim vymyslet neco fakt cool! Jo a jen tak mimochodem ted v tech poslednich tipech jste tam valili celkem dobry vtipky!
460538
Musim vymyslet neco fakt cool! Jo a jen tak mimochodem ted v tech poslednich tipech jste tam valili celkem dobry vtipky!
popik
0 0
reagovat
A taková to mohla být pěkná diskuze (ad departed). Já bych se připojil, ostatní by se možná taky chytli. Možná by mě to i donutilo se na to podívat.:D
460537
A taková to mohla být pěkná diskuze (ad departed). Já bych se připojil, ostatní by se možná taky chytli. Možná by mě to i donutilo se na to podívat.*:D*
0 0
reagovat
ah so! tak to pak jo:)
460536
ah so! tak to pak jo:)
0 0
reagovat
Nakoupit zásoby Finlandie.
---
Ad Departed 2 Cival: To pak holt proti sobě budou narážet 2 názory a každej si bude stát za svým, konec diskuze hm ;)
460535
Nakoupit zásoby Finlandie. --- Ad Departed 2 Cival: To pak holt proti sobě budou narážet 2 názory a každej si bude stát za svým, konec diskuze hm ;)
0 0
reagovat
Napsat do vzkazníku mně nebo imfovi
460534
Napsat do vzkazníku mně nebo imfovi
0 0
reagovat

Popik

chci se taky dostat se svoji otazkou do TV tipu co pro to jako dlouholety a vyslouzili navstevnik a user moviezone mohu udelat?
460533
chci se taky dostat se svoji otazkou do TV tipu co pro to jako dlouholety a vyslouzili navstevnik a user moviezone mohu udelat?
Popik
0 0
reagovat
infernal affairs = volavka
460532
infernal affairs = volavka
0 0
reagovat
Internal Affairs? A já myslel, že je to remake Volavky?)
460531
Internal Affairs? A já myslel, že je to remake Volavky*?)*
0 0
reagovat
Hej nevite pls neco o Golden Compass???:):)
460530
Hej nevite pls neco o Golden Compass???*:)**:)*
0 0
reagovat
IMHO nefunguje. Nekonecna debata. 8)
460529
IMHO nefunguje. Nekonecna debata. *8)*
0 0
reagovat
Když ten film funguje sám o sobě, tak nevim proč by ho měl člověk srovnávat s předlohou ;)
460528
Když ten film funguje sám o sobě, tak nevim proč by ho měl člověk srovnávat s předlohou ;)
0 0
reagovat
jo, Vincku maš pravdu...jinak dneska davaj na CT Seber prachy a zmiz - jedna z nejlepsich komedii co znam, tak se na to jestli chceste jukněte, protože to fakt stojí za to:+
460527
jo, Vincku maš pravdu...jinak dneska davaj na CT Seber prachy a zmiz - jedna z nejlepsich komedii co znam, tak se na to jestli chceste jukněte, protože to fakt stojí za to*:+*
0 0
reagovat

Vinc

přesně proto :D
460526
přesně proto *:D*
Vinc
0 0
reagovat
Nevim proč zrovna Departed byl takovým trnem v oku celé redakci, ale mě se to velice líbilo a všechny Oscary jim přeju, protože si to zasloužili.. Neviděl jsem Internal Affairs, možná proto jsem to přijal tak kladně hm? To mi řekněte vy ;)
460525
Nevim proč zrovna Departed byl takovým trnem v oku celé redakci, ale mě se to velice líbilo a všechny Oscary jim přeju, protože si to zasloužili.. Neviděl jsem Internal Affairs, možná proto jsem to přijal tak kladně hm? To mi řekněte vy ;)
0 0
reagovat
Jo a nebo měl tátu řezníka.........spíš to byl ale někdo, kdo byl spolužákama odstrkovanej, uráženej a tak dál....
460524
Jo a nebo měl tátu řezníka.........spíš to byl ale někdo, kdo byl spolužákama odstrkovanej, uráženej a tak dál....
0 0
reagovat
Zrejme počúval Mansona...
460523
Zrejme počúval Mansona...
0 0
reagovat
Jéje... to zas bude řečí o počítačových hrách, filmech atd.... ?)
460522
Jéje... to zas bude řečí o počítačových hrách, filmech atd.... *?)*
0 0
reagovat

ko3r

Njn, bůhví jak to v tý škole vypadá a co měl za rodiče. Dospělí američané, ale určitě mají jasno, je to zaviněno špatnou prací ESRB a MPAA;)
460521
Njn, bůhví jak to v tý škole vypadá a co měl za rodiče. Dospělí američané, ale určitě mají jasno, je to zaviněno špatnou prací ESRB a MPAA*;)*
ko3r
0 0
reagovat
460520
http://zpravy.idnes.cz/po-strelbe-na-univerzite-v-usa-zustalo-20-mrtvych-f6r-/zahranicni.asp?c=A070416_183116_zahranicni_ost *:-* *?)* *:o*
0 0
reagovat

fluke

jeste k tomu predtim, sry ja tam toho smajlika zapomnel ;)
460519
jeste k tomu predtim, sry ja tam toho smajlika zapomnel ;)
fluke
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se