Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 101761 - 101780 Napsat příspěvek
qualkalim: No tak se pochlub, jaké to bylo ;):D:D:D... Jinak mooooc gratuluji ;):)
463557
qualkalim: No tak se pochlub, jaké to bylo ;):D:D:D... Jinak mooooc gratuluji ;):)
0 0
reagovat
Ty se ani nepochlubis. Tak to uz je mi jasny, proc tady popichujes. Mas dobrou naladu. Tak se napij i za me (ale ja to neplatim :).
463556
Ty se ani nepochlubis. Tak to uz je mi jasny, proc tady popichujes. Mas dobrou naladu. Tak se napij i za me (ale ja to neplatim :).
0 0
reagovat
grats qualkalim, uz se tesim az to budu mit zejtra za sebou taky
463555
grats qualkalim, uz se tesim az to budu mit zejtra za sebou taky
0 0
reagovat

qualkalim

congrats!
463554
congrats!
qualkalim
0 0
reagovat
cau, jak se mate:D??? jinak gratulace vsem uspesnym maturantum.....zkousky na vejsku jsou ale o necem jinem :))
463553
cau, jak se mate*:D*??? jinak gratulace vsem uspesnym maturantum.....zkousky na vejsku jsou ale o necem jinem *:))*
0 0
reagovat
No uz ne, uz jsem to dal... Jinak Spazzovi a vsem maturantum - pred prvni zkouskou je to fakt na nic, pak uz to opadne... Nejhorsi je to poprvy:D... V bezvedomi budu, ale z chlastu! Chlastu zdar, panakum zvlaste!
463552
No uz ne, uz jsem to dal... Jinak Spazzovi a vsem maturantum - pred prvni zkouskou je to fakt na nic, pak uz to opadne... Nejhorsi je to poprvy*:D*... V bezvedomi budu, ale z chlastu! Chlastu zdar, panakum zvlaste!
0 0
reagovat

imf

Ten by mel bejt z bezvedomi spis ze zapijeni konce nervozity :D
463551
Ten by mel bejt z bezvedomi spis ze zapijeni konce nervozity *:D*
imf
0 0
reagovat
Jako Die another day od Baye? Yeah, to bych bral, ale novýho Bonda ani náhodou.;)
463550
Jako Die another day od Baye? Yeah, to bych bral, ale novýho Bonda ani náhodou.*;)*
0 0
reagovat

qualkalim

I ty jeden... nemas bejt nervozitou div ne v bezvedomi? :)
463549
I ty jeden... nemas bejt nervozitou div ne v bezvedomi? :)
qualkalim
0 0
reagovat

Psema

Alebo Bay... ale ten by sa typovo hodil skôr ku Brosnanovskému Bondovi ?)
463548
Alebo Bay... ale ten by sa typovo hodil skôr ku Brosnanovskému Bondovi *?)*
Psema
0 0
reagovat

qualkalim

Nebo Verbinski, viď?:D:)
463547
Nebo Verbinski, viď?*:D**:)*
qualkalim
0 0
reagovat
Joseph Kahn by Bondovi dodal neodolatelny punc originality a vizualnich orgii:D:-
463546
Joseph Kahn by Bondovi dodal neodolatelny punc originality a vizualnich orgii*:D**:-*
0 0
reagovat
ad Bond - Proyas by imho bola stávka viacmenej na istotu, Tonyho by som tam veľmi nechcel (jeho uletená réžia mi veľmi nesedí) a Mostow sa mi u tretieho Tetrminátora aj v Ponorke celkom pozdával. Akosi mi tam nesedí ten Forster. To by sa akože Bond neustále prepadával do inej reality, zaplnenej lietajúcimi pohárikmi Martiny, obnaženými Astonmi a rýchlymi bondgirls ;)
463545
ad Bond - Proyas by imho bola stávka viacmenej na istotu, Tonyho by som tam veľmi nechcel (jeho uletená réžia mi veľmi nesedí) a Mostow sa mi u tretieho Tetrminátora aj v Ponorke celkom pozdával. Akosi mi tam nesedí ten Forster. To by sa akože Bond neustále prepadával do inej reality, zaplnenej lietajúcimi pohárikmi Martiny, obnaženými Astonmi a rýchlymi bondgirls *;)*
0 0
reagovat
Což o to, jestli zničej barák, tak si budu lebedit, jsem spíš zvědavej, jak naložej s dalšíma dílama (pokud budou), protože do každýho asi robomacha cpát nebudou.
463544
Což o to, jestli zničej barák, tak si budu lebedit, jsem spíš zvědavej, jak naložej s dalšíma dílama (pokud budou), protože do každýho asi robomacha cpát nebudou.
0 0
reagovat
ad Bond: Takze je stopro jisty, ze Campbell to tocit nebude? Hmm...?)
463543
ad Bond: Takze je stopro jisty, ze Campbell to tocit nebude? Hmm...*?)*
0 0
reagovat
Me prijde blby, ze prokecli uz v traileru, kdo je terminator. Mohl to bejt genialni twist. :)
463542
Me prijde blby, ze prokecli uz v traileru, kdo je terminator. Mohl to bejt genialni twist. :)
0 0
reagovat
Jako Proyas by byla jasná jendička, ale Scott by bez dohledu proved asi divný věci a ve Forstera takovou důvěru nemám. To je pak těžký
463541
Jako Proyas by byla jasná jendička, ale Scott by bez dohledu proved asi divný věci a ve Forstera takovou důvěru nemám. To je pak těžký
0 0
reagovat
No co teprve ta terminatori kamaradka... jako bude to asi hroznej "soap", ale pokud se tam cas od casu nekdo prohodi skrz betonovou zed... I don't mind. :)
463540
No co teprve ta terminatori kamaradka... jako bude to asi hroznej "soap", ale pokud se tam cas od casu nekdo prohodi skrz betonovou zed... I don't mind. :)
0 0
reagovat
Seriál to samozřejmě je, ale ten apokalyptickej výjev je fakt cheesy. JInak to vypadá fajn, i když ten terminátor je... no není to Arnie, ale přes to se přenesu.;)
463539
Seriál to samozřejmě je, ale ten apokalyptickej výjev je fakt cheesy. JInak to vypadá fajn, i když ten terminátor je... no není to Arnie, ale přes to se přenesu.*;)*
0 0
reagovat
vypadá to dobře. Ale bez Arnieho neni Terminátor...
463538
vypadá to dobře. Ale bez Arnieho neni Terminátor...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se