Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 101741 - 101760 Napsat příspěvek
Lubo, Chrlotte, MeaCulba (nebo tak nějak;): A už jsme čtyři :D:D:D
463432
Lubo, Chrlotte, MeaCulba (nebo tak nějak;): A už jsme čtyři :D:D:D
0 0
reagovat

Fluke

Jde o to, ze u nas (VSB TU Ostrava) mas kupu temat a musis se zapsat co nejdrive k nekomu (casto i k nemomu koho neznas). Nebo si taky muzes vymyslet vlastni tema a pak jit za nekym,kdo si te veme. A tohle jsem udelal ja, sel jsem za doktorantem (rozumej, jsou to kluci starsi cca o 3 roky, s kteryma vetsinou kempis v hospe a podobne), ktereho znam ze cvika na kterem byl v pohode. Jenze pri odevzdavani Bakule nejak "zmorfoval" a problem byl na svete. Jedina "utecha" ze v tom nejsem sam... ;)
463431
Jde o to, ze u nas (VSB TU Ostrava) mas kupu temat a musis se zapsat co nejdrive k nekomu (casto i k nemomu koho neznas). Nebo si taky muzes vymyslet vlastni tema a pak jit za nekym,kdo si te veme. A tohle jsem udelal ja, sel jsem za doktorantem (rozumej, jsou to kluci starsi cca o 3 roky, s kteryma vetsinou kempis v hospe a podobne), ktereho znam ze cvika na kterem byl v pohode. Jenze pri odevzdavani Bakule nejak "zmorfoval" a problem byl na svete. Jedina "utecha" ze v tom nejsem sam... ;)
Fluke
0 0
reagovat
Karlosi děsíš mě a to už mám maturu zasebou:D:+
463430
Karlosi děsíš mě a to už mám maturu zasebou*:D**:+*
0 0
reagovat
Mě to osobně třeba strašně pomohlo, že sem nestresoval... Cíle byly, min za 7, je pravda, že jsem to ty čtyři roky neflákal, ale že bych se šrotil denně to taky ne... Navíc jsem tam šel, že jsem opravdu podstivě projel češtinu, kvůli jménům ;), a třeba odborné jsem projel cca 500 listů poznámek za jeden den... A byly tam dooost složité věci, které jsem neměl zase až tak v malíčku...
Průběh maturity? Ze čtyř zkoušek jsem si vytáhl jen jednu, co jsem chtěl - blok odborných... Půl minuty před tím, než jsem šel táhnout otázku, jsem si říkal - "Začátek si nepamatuju, konec jsem se "neučil", chtěl bych něco kolem 20..." - a vytáhl jsem si 21... Ostatní ale bylo ale na blití...
Praktické - programování čítače s přerušením - fajn, ale nějak jsem v tu chvíli si nemohl vzpomenout, jak se programuje přerušení... čeština - všechny otázky jsem se učil, jen Čapka přeskakoval s tím, že vždycky něco řeknu (jo, řekl jsem, že byl židovského původu - Poláček byl součástí otázky ;)... A matika? Učitel mě měl vždy za premianta a já v té chvíli si byl jistý, že dvojka nehrozí (sice jsem tam něco žbleptal, ale byl to nefalšovaný dialog :)...
Zachránilo mě u všeho, že jsem nestresoval a pořád něco mluvil (kdo mě zná, ví, že to pro mě sice není problém, ale když o logaritmech řeknete tutéž větu třikrát jen v nepatrných obměnách se spoustou balastu, no nebyl jsem vůbec nadšen ;) a pokud jsem řekl něco blbě, pohotově jsem se stihl opravit... Navíc pomáhá mluvit velice, ale VELICE pomalu a nahlas, tak aby to vypadalo, že tomu strašně rozumíte.... Příjemný úsměv na rtech výhodou... To, že se mi celou dobu nepředstavitelně třísly ruce a musel jsem je mít pod stolem a v době zkoušek (vždy se mezi něma u nás cca půl hodiny čekalo) vypotřeboval celý sprej old spice sice pomlčet, ale byl jsem relativně nejvíc v pohodě a své plody to přineslo... Ani jsem před předsedou nemusel pronést hlášku - "Víte, dnes slavím své dvacetiny...", což byl můj záložní, ale pravdivý plán B...
Tohle píšu jen proto, aby jsem uklidnil zdejší maturanty a že i s tímhle jde odmaturovat za 4... Cíle jsem si splnil ;)...
A samozřejmě - budu na vás myslet, děcka ;):D:D:D
463429
Mě to osobně třeba strašně pomohlo, že sem nestresoval... Cíle byly, min za 7, je pravda, že jsem to ty čtyři roky neflákal, ale že bych se šrotil denně to taky ne... Navíc jsem tam šel, že jsem opravdu podstivě projel češtinu, kvůli jménům ;), a třeba odborné jsem projel cca 500 listů poznámek za jeden den... A byly tam dooost složité věci, které jsem neměl zase až tak v malíčku... Průběh maturity? Ze čtyř zkoušek jsem si vytáhl jen jednu, co jsem chtěl - blok odborných... Půl minuty před tím, než jsem šel táhnout otázku, jsem si říkal - "Začátek si nepamatuju, konec jsem se "neučil", chtěl bych něco kolem 20..." - a vytáhl jsem si 21... Ostatní ale bylo ale na blití... Praktické - programování čítače s přerušením - fajn, ale nějak jsem v tu chvíli si nemohl vzpomenout, jak se programuje přerušení... čeština - všechny otázky jsem se učil, jen Čapka přeskakoval s tím, že vždycky něco řeknu (jo, řekl jsem, že byl židovského původu - Poláček byl součástí otázky ;)... A matika? Učitel mě měl vždy za premianta a já v té chvíli si byl jistý, že dvojka nehrozí (sice jsem tam něco žbleptal, ale byl to nefalšovaný dialog :)... Zachránilo mě u všeho, že jsem nestresoval a pořád něco mluvil (kdo mě zná, ví, že to pro mě sice není problém, ale když o logaritmech řeknete tutéž větu třikrát jen v nepatrných obměnách se spoustou balastu, no nebyl jsem vůbec nadšen ;) a pokud jsem řekl něco blbě, pohotově jsem se stihl opravit... Navíc pomáhá mluvit velice, ale VELICE pomalu a nahlas, tak aby to vypadalo, že tomu strašně rozumíte.... Příjemný úsměv na rtech výhodou... To, že se mi celou dobu nepředstavitelně třísly ruce a musel jsem je mít pod stolem a v době zkoušek (vždy se mezi něma u nás cca půl hodiny čekalo) vypotřeboval celý sprej old spice sice pomlčet, ale byl jsem relativně nejvíc v pohodě a své plody to přineslo... Ani jsem před předsedou nemusel pronést hlášku - "Víte, dnes slavím své dvacetiny...", což byl můj záložní, ale pravdivý plán B... Tohle píšu jen proto, aby jsem uklidnil zdejší maturanty a že i s tímhle jde odmaturovat za 4... Cíle jsem si splnil ;)... A samozřejmě - budu na vás myslet, děcka ;):D:D:D
0 0
reagovat
No fuj, tohle mi ani nepřipomínejte, fyziku jsem doháněl v pondělí ráno, měl jsem to v pondělí odpoledne, v angličtině snad nejhorší otázka - britská lieratura, o té jsem nevěděl nic ani v češtině, v češtině mě vydusila druhá češtinářka než ta co jsme měli, no katastrofa, ještě že už to vysvědčení nemusím nikde ukazovat :-).
463428
No fuj, tohle mi ani nepřipomínejte, fyziku jsem doháněl v pondělí ráno, měl jsem to v pondělí odpoledne, v angličtině snad nejhorší otázka - britská lieratura, o té jsem nevěděl nic ani v češtině, v češtině mě vydusila druhá češtinářka než ta co jsme měli, no katastrofa, ještě že už to vysvědčení nemusím nikde ukazovat :-).
0 0
reagovat

t_gon

No tak to by se mi na škole nestalo, páč si musím vybrat u koho budu dělat bakalářku a rozhodně bych si nevybral profesora, se kterým se nemusím.
463427
No tak to by se mi na škole nestalo, páč si musím vybrat u koho budu dělat bakalářku a rozhodně bych si nevybral profesora, se kterým se nemusím.
t_gon
0 0
reagovat
Krysar Lubo: tak to jsme dva:-)
463426
Krysar Lubo: tak to jsme dva:-)
0 0
reagovat
Já měl za 11 (1+2+2+3+3) a učit jsem se taky začal až o svaťíku. Pár hodin u každýho předmětu a dá se to zvládnout celkem v pohodě.
463425
Já měl za 11 (1+2+2+3+3) a učit jsem se taky začal až o svaťíku. Pár hodin u každýho předmětu a dá se to zvládnout celkem v pohodě.
0 0
reagovat

lubo+MeaCulpa

a to jsem vás ještě před chvilou považoval za normální lidi:-:-:-:-:-:-
463424
a to jsem vás ještě před chvilou považoval za normální lidi*:-**:-**:-**:-**:-**:-*
lubo+MeaCulpa
0 0
reagovat

Silence

Ja o podobne veci rozhodoval minuly tyden a... jak pises, pro zatim mam rozhodnuto, rekneme ze se ti podari i na VS chytit poradneho k*etena, kterej je tvuj vedouci bakalarske prace. To pak mas vymalovano ein, zwei :)
463423
Ja o podobne veci rozhodoval minuly tyden a... jak pises, pro zatim mam rozhodnuto, rekneme ze se ti podari i na VS chytit poradneho k*etena, kterej je tvuj vedouci bakalarske prace. To pak mas vymalovano ein, zwei :)
Silence
0 0
reagovat

MeaCulpa

Ešteže tak :))
463422
Ešteže tak *:))*
MeaCulpa
0 0
reagovat

Shimitz

Chlape, chlape, ten papír je důležitej;)
463421
Chlape, chlape, ten papír je důležitej;)
Shimitz
0 0
reagovat
Sakriš ľudia... mi nehovorte, že tu nikto z vás nemal čisté jednotky... začínam sa cítiť fest trápne ?)
463420
Sakriš ľudia... mi nehovorte, že tu nikto z vás nemal čisté jednotky... začínam sa cítiť fest trápne *?)*
0 0
reagovat
já to měl za 1,1,1,1 + 1 z praktický ale uznávám, že češtinu jsem dostal hlavně za výborné vztahy s češtinářkou8)
463419
já to měl za 1,1,1,1 + 1 z praktický ale uznávám, že češtinu jsem dostal hlavně za výborné vztahy s češtinářkou*8)*
0 0
reagovat
stejen je ta skola totalne na prd, furt tam sedim jak starej vogel, o prestavkach delam akorat bordel, v hodine nadavam a spat se tam taky neda. Navic mi prijde, že bych nebyl o malo hloupejsi, kdybych tam nikdy nestrcil svuj ksicht.
463418
stejen je ta skola totalne na prd, furt tam sedim jak starej vogel, o prestavkach delam akorat bordel, v hodine nadavam a spat se tam taky neda. Navic mi prijde, že bych nebyl o malo hloupejsi, kdybych tam nikdy nestrcil svuj ksicht.
0 0
reagovat

st39.6

takhle sem to dělal taky;)

t_gon
Mám uplne stejnej výsledek:)
463417
takhle sem to dělal taky*;)* [b]t_gon[/b] Mám uplne stejnej výsledek*:)*
st39.6
0 0
reagovat
Ježiš vy to hrotíte. Máte si vytáhnout otázku o filmu jako já, a je to doma. Stačilo pomlouvat Hřebejka a Trojana a prohlásit, že starý Menzeloviny jsou fajn. Pohoda klid.:D;)
463416
Ježiš vy to hrotíte. Máte si vytáhnout otázku o filmu jako já, a je to doma. Stačilo pomlouvat Hřebejka a Trojana a prohlásit, že starý Menzeloviny jsou fajn. Pohoda klid.*:D**;)*
0 0
reagovat
Mě češtinářka nesnášela sedm z osmi let a u maturity pomáhala jak divá. :)
No nic, tak přeju všem zítřejším maturantům hodně štěstí a já jdu spát, neb mě zítra též čeká zkouška, která rozhodne o mé budoucnosti na VŠ... bohužel myslím, že už je rozhodnuto... :D
463415
Mě češtinářka nesnášela sedm z osmi let a u maturity pomáhala jak divá. :) No nic, tak přeju všem zítřejším maturantům hodně štěstí a já jdu spát, neb mě zítra též čeká zkouška, která rozhodne o mé budoucnosti na VŠ... bohužel myslím, že už je rozhodnuto... *:D*
0 0
reagovat

qualkalim

Njn... nezavidim. Ja mel Automatizaci, Elektroniku, Cestinu, Anglictinu a praxi z IT (naprogramovat svetelnou krizovatku v Assembleru :). V cestine mi rozbor basne taky v podstate nadiktovali stylem "Vy jste chtel rict ze "blablablablablabla", vidte?" :)
463414
Njn... nezavidim. Ja mel Automatizaci, Elektroniku, Cestinu, Anglictinu a praxi z IT (naprogramovat svetelnou krizovatku v Assembleru :). V cestine mi rozbor basne taky v podstate nadiktovali stylem "Vy jste chtel rict ze "blablablablablabla", vidte?" :)
qualkalim
0 0
reagovat
vemte si priklad ze me ... me maj vsichni ucitele radi i kdyz je se.u
463413
vemte si priklad ze me ... me maj vsichni ucitele radi i kdyz je se.u
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se