Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 101121 - 101140 Napsat příspěvek
já se snazim 5/7 dnu v tydnu behat 5km.
A Nicolas Cage má pravdu, je to návykové...
463917
já se snazim 5/7 dnu v tydnu behat 5km. A Nicolas Cage má pravdu, je to návykové...
0 0
reagovat
To chcete hubnout ne?:D
463916
To chcete hubnout ne?*:D*
0 0
reagovat
Jogurt, mlieko, vlákninu a veľa pohybu ;)
463915
Jogurt, mlieko, vlákninu a veľa pohybu *;)*
0 0
reagovat
zeleny jabka a vitalinea 0,1%
463914
zeleny jabka a vitalinea 0,1%
0 0
reagovat
zeleny jabka a müsli tycinky a vy?
463913
zeleny jabka a müsli tycinky a vy?
0 0
reagovat

shimitz

Tohle skutecne neni tema sem. Pokud chces vypadat jako Dolph a vypadas jako Paroubek (velmi zjednodusene receno), je to trochu slozita transformace. Na internetu si o tom najdes dost veci. Pokud ses liny hledat, ses linej i zacit. :)
463912
Tohle skutecne neni tema sem. Pokud chces vypadat jako Dolph a vypadas jako Paroubek (velmi zjednodusene receno), je to trochu slozita transformace. Na internetu si o tom najdes dost veci. Pokud ses liny hledat, ses linej i zacit. :)
shimitz
0 0
reagovat
Moct to s tím cvičením nepřehánějte, aby jste si nemuseli kupovat XXL kalhoty. link
463911
Moct to s tím cvičením nepřehánějte, aby jste si nemuseli kupovat XXL kalhoty. http://www.youtube.com/watch?v=lZfrLRAy-Dw&mode=related&search=
0 0
reagovat

imf

a co doporucujes za stravu???
463910
a co doporucujes za stravu???
imf
0 0
reagovat
Jezismarja uvedomujete si vy dva, jaky resite hovadiny? ;)
Nehlede na to, ze je to stejne ze ctyr petin o strave. :)
463909
Jezismarja uvedomujete si vy dva, jaky resite hovadiny? ;) Nehlede na to, ze je to stejne ze ctyr petin o strave. :)
0 0
reagovat
trochu OT, ale poraďte...čim čistíte poprskanej (a všelijak jinak zasviněnej) LCD monitor?
463908
trochu OT, ale poraďte...čim čistíte poprskanej (a všelijak jinak zasviněnej) LCD monitor?
0 0
reagovat
Já bych bral nějakýho trenéra co by mi běhal za zadkem, páč jinak se do posilování nikdy nedokopu a trochu bych to potřeboval:)
463907
Já bych bral nějakýho trenéra co by mi běhal za zadkem, páč jinak se do posilování nikdy nedokopu a trochu bych to potřeboval:)
0 0
reagovat
Gejík nerovná se gay. To pozor! "Gejík" je (u nás) v zásadě to samý jakot "týpek" (okej, lehce pejorativní podtext to má, ale rozhodně to neznamená, že by měl bejt gay)
jináč jesli s tim cvičíš, tak okej. Tak to chápu, že to uteče;)
463906
Gejík nerovná se gay. To pozor! "Gejík" je (u nás) v zásadě to samý jakot "týpek" (okej, lehce pejorativní podtext to má, ale rozhodně to neznamená, že by měl bejt gay) jináč jesli s tim cvičíš, tak okej. Tak to chápu, že to uteče;)
0 0
reagovat

ghostrider

pockej, a ty to cvicis s nim?
ma to nejaky vysledky???
463905
pockej, a ty to cvicis s nim? ma to nejaky vysledky???
ghostrider
0 0
reagovat
Jo a neni gay ted mne bracha tady zmlatil ze Lundgren pry uz dlouho zije s nejakou Švédkou a ma s ni 2 deti. Tak nejspis neni (na 99,9 jeden nikdy nevi).
463904
Jo a neni gay ted mne bracha tady zmlatil ze Lundgren pry uz dlouho zije s nejakou Švédkou a ma s ni 2 deti. Tak nejspis neni (na 99,9 jeden nikdy nevi).
0 0
reagovat
Mozna je gay ale to nic nemeni, ze to proste neni jen nejaka rozcvicka :+ To je DRAGO
463903
Mozna je gay ale to nic nemeni, ze to proste neni jen nejaka rozcvicka *:+* To je DRAGO
0 0
reagovat
Chlape tak bacha !!!! To je Dolph Lundgren = hrdina meho detstvi alias Ivan Drago... Cili zadnej gay a navic kdyz cvicis s nim tak to ubehne hned :) Nerikej ze neznas Lundgrena.
463902
Chlape tak bacha !!!! To je Dolph Lundgren = hrdina meho detstvi alias Ivan Drago... Cili zadnej gay a navic kdyz cvicis s nim tak to ubehne hned *:)* Nerikej ze neznas Lundgrena.
0 0
reagovat

ghostrider

to si na to vydržel koukat celejch těch 5 minut? Jak tam nějakej namakanej gejík (nic ve zlym) dělá rozcvičku?:o
463901
to si na to vydržel koukat celejch těch 5 minut? Jak tam nějakej namakanej gejík (nic ve zlym) dělá rozcvičku?*:o*
ghostrider
0 0
reagovat

Shimitz

Tak makej :+ Ja uz makam na youtube jsou 3 videa s Dolphem 8) Warm Up,Upper Body workout a Lower Body workout. Stahni si to ve FLV formatu a kazdej den alespon 1x a pohoda za par let si jako on :D
463900
Tak makej *:+* Ja uz makam na youtube jsou 3 videa s Dolphem *8)* Warm Up,Upper Body workout a Lower Body workout. Stahni si to ve FLV formatu a kazdej den alespon 1x a pohoda za par let si jako on *:D*
Shimitz
0 0
reagovat

ghostrider

to chci taky:))
463899
to chci taky*:))*
ghostrider
0 0
reagovat

Blonde and blonder

link
Pamela jede :D
463898
http://www.youtube.com/watch?v=43WO3xMkFDk Pamela jede :D
Blonde and blonder
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se