Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 101041 - 101060 Napsat příspěvek
toto je super, az se to dostane k nam. krasný desing, atd.
viewsonic very nice
463977
toto je super, az se to dostane k nam. krasný desing, atd. [link="http://www.viewsonic.com/products/desktopdisplays/lcddisplays/xseries/vx2255wmb"]viewsonic very nice[/link]
0 0
reagovat
" Hm z vlastní zkušenosti jsem kamošovi koupil 22" a když jsem to viděl tak jsem řekl. Menší už nikdy."..tak takle sem se dlouho nezasmal. Budto si to nevedomky spatne formuloval, nebo ses vetsi silenec, nez sem myslel :D
btw taky chcu ws lcdcko, ale este si nejakou chvilku pockam ... ne kuli technologiim, ale penezum :D
463976
" Hm z vlastní zkušenosti jsem kamošovi koupil 22" a když jsem to viděl tak jsem řekl. Menší už nikdy."..tak takle sem se dlouho nezasmal. Budto si to nevedomky spatne formuloval, nebo ses vetsi silenec, nez sem myslel :D btw taky chcu ws lcdcko, ale este si nejakou chvilku pockam ... ne kuli technologiim, ale penezum *:D*
0 0
reagovat

Ravenhorm

To jo, ale nějak tam nevidim to HDMI ?):D
463975
To jo, ale nějak tam nevidim to HDMI *?)**:D*
Ravenhorm
0 0
reagovat

xMort

Teď je novej test na Samsung 226BW a dopadl dobře.

samsung
463974
Teď je novej test na Samsung 226BW a dopadl dobře. [link="http://www.svethardware.cz/art_doc-924E1669AD156D03C12572E40050A524.html"]samsung[/link]
xMort
0 0
reagovat

imf

BenQ FP222WH za osm tisíc. Ale ještě to není konečná. Zatím vybírám. Nevím jaké má BenQ ohlasy, ale v práci už od nich mám druhý a zatím spokojenost...
463973
[link="http://benq.us/products/LCD/?product=669"]BenQ FP222WH[/link] za osm tisíc. Ale ještě to není konečná. Zatím vybírám. Nevím jaké má BenQ ohlasy, ale v práci už od nich mám druhý a zatím spokojenost...
imf
0 0
reagovat

RE: Gorecki

Lebky ... Sirokej pojem = MUJ OBOR PALEOANTROPOLOGIE :-) Je znamo 5 exemplaru techto lebek v zivotni velikosti pokladanych v dobe objeveni [prezentace objevu] za puvodni - z toho dnes jsou k dispozici (muzea, sberatele) pouze 3, a i kdyz existuji pochybnosti o 2 z tech 5, 3 jsou stale povazovany za puvodni staroveky artefakt. Jaky mas zdroj o tech PODVODECH prosim? Zajimava je zejmena lebka nalezena v Lubaantunu v dnesnim Belize... Jestli si pamatujete na Zahady Arthura C. Clarka tak je to ta jak je ve znelce na zacatku. Pokud by jsi mel opravdu informace o tom, ze je to podvrh tak prosim odkaz mne na publikaci zajima mne to Dik
463972
Lebky ... Sirokej pojem = MUJ OBOR PALEOANTROPOLOGIE :-) Je znamo 5 exemplaru techto lebek v zivotni velikosti pokladanych v dobe objeveni [prezentace objevu] za puvodni - z toho dnes jsou k dispozici (muzea, sberatele) pouze 3, a i kdyz existuji pochybnosti o 2 z tech 5, 3 jsou stale povazovany za puvodni staroveky artefakt. Jaky mas zdroj o tech PODVODECH prosim? Zajimava je zejmena lebka nalezena v Lubaantunu v dnesnim Belize... Jestli si pamatujete na Zahady Arthura C. Clarka tak je to ta jak je ve znelce na zacatku. Pokud by jsi mel opravdu informace o tom, ze je to podvrh tak prosim odkaz mne na publikaci zajima mne to Dik
RE: Gorecki
0 0
reagovat
Jo a co se týče bodů. Tak se taky musí vybírat. Některé jsou lepší některé zase horší. To samé kvalita.
463971
Jo a co se týče bodů. Tak se taky musí vybírat. Některé jsou lepší některé zase horší. To samé kvalita.
0 0
reagovat
Já chci co největší. 19-20" bych si už nekoupil. To samé bych si nekoupil 4:3 už jen wide. A já chci monitor na filmy a tam platí čím větší tím lepší. No v práci máme 30" jo to je bomba. To by se mě k pc líbílo. HD :D
463970
Já chci co největší. 19-20" bych si už nekoupil. To samé bych si nekoupil 4:3 už jen wide. A já chci monitor na filmy a tam platí čím větší tím lepší. No v práci máme 30" jo to je bomba. To by se mě k pc líbílo. HD *:D*
0 0
reagovat

Ravenhorn

Jedině 22" i když to bude mít větší bod, viď?) lepší ostřejší 20" než rozmazanou 22".
463969
Jedině 22" i když to bude mít větší bod, viď*?)* lepší ostřejší 20" než rozmazanou 22".
Ravenhorn
0 0
reagovat
Jestli si nekdo menil monitor kvuli dvema palcum tak je magor nebo nevi co s penezma. Ale ja to nechci komentovat. Whatever, Ravenhorne. Whatever. ;)
463968
Jestli si nekdo menil monitor kvuli dvema palcum tak je magor nebo nevi co s penezma. Ale ja to nechci komentovat. Whatever, Ravenhorne. Whatever. ;)
0 0
reagovat
Jo poradí někdo jak si stahnout to flash video ze starwars.com myslím ten trailer na Clone wars.
463967
Jo poradí někdo jak si stahnout to flash video ze starwars.com myslím ten trailer na Clone wars.
0 0
reagovat

Imf

Hm z vlastní zkušenosti jsem kamošovi koupil 22" a když jsem to viděl tak jsem řekl. Menší už nikdy. A druhej mě 20" wide a vymenil si to za 22" wide a říká jak pěkný je to rozdíl.
463966
Hm z vlastní zkušenosti jsem kamošovi koupil 22" a když jsem to viděl tak jsem řekl. Menší už nikdy. A druhej mě 20" wide a vymenil si to za 22" wide a říká jak pěkný je to rozdíl.
Imf
0 0
reagovat

Ravenhorn

Klidek... evidentne uz ma vybrano. A ty dva palce vazne nejsou zasadni rozdil... naopak v 22" a vejs uz bych sel jen do 1080p... v pripade 20" je 1680x1050 naprosto idealni kombinace.
463965
Klidek... evidentne uz ma vybrano. A ty dva palce vazne nejsou zasadni rozdil... naopak v 22" a vejs uz bych sel jen do 1080p... v pripade 20" je 1680x1050 naprosto idealni kombinace.
Ravenhorn
0 0
reagovat
v každém případě 22" (sám dva měsíce přemýšlím nad monitorem a 20" jsem už vyloučil). Výrobce vs. kvalita záleží do jaké ceny to má být. Napiš do cca a uvidíme.
463964
v každém případě 22" (sám dva měsíce přemýšlím nad monitorem a 20" jsem už vyloučil). Výrobce vs. kvalita záleží do jaké ceny to má být. Napiš do cca a uvidíme.
0 0
reagovat

xMort

I když je to ke kompu a má to navíc jako bonus HDMI, tak proč ne;)

ad palce, pokud ta 22" má větší bod než ta 20", tak bych volil radši 20"
463963
I když je to ke kompu a má to navíc jako bonus HDMI, tak proč ne;) ad palce, pokud ta 22" má větší bod než ta 20", tak bych volil radši 20"
xMort
0 0
reagovat
A jkaý výrobce ;)
463962
A jkaý výrobce *;)*
0 0
reagovat
jj... pokud pocitas s PS3 a mas moznost koupit HDMI monitor, tak bych to rozhodne bral... moznosti pripojeni k cemukoliv do budoucna jsou mnohem pestrejsi... navic nemusis resit HDCP a dalsi legrace. Ty dva palce uz te nespasej. Jaka je cena?
463961
jj... pokud pocitas s PS3 a mas moznost koupit HDMI monitor, tak bych to rozhodne bral... moznosti pripojeni k cemukoliv do budoucna jsou mnohem pestrejsi... navic nemusis resit HDCP a dalsi legrace. Ty dva palce uz te nespasej. Jaka je cena?
0 0
reagovat

xMort

HDMI je dobrá volba, 1 kabel, přenos zvuku a obrazu, např. PS3 umožňuje UpScale DVD pouze přes HDMI.
(snad se nepletu )
463960
HDMI je dobrá volba, 1 kabel, přenos zvuku a obrazu, např. PS3 umožňuje UpScale DVD pouze přes HDMI. (snad se nepletu )
xMort
0 0
reagovat

HDMI

Mám dotaz na zdejší odborníky: má cenu u nového lcd řešit, jestli má hdmi vstup a nebo to stačí v případě pozdější potřeby (nextgen konzole) připojit přes redukci do dvi? Je tam nějaká ztráta kvality nebo nějaké jiné úskalí?
A druhá věc: 20" vs. 22" - co jsem porovnával fyzické velikosti obrazu, tak jde cca. o 2-3cm na každé straně. Vyplatí se za to připlatit? Většina lcd s těmito úhlopříčkami má stejně maximální rozlišení totožné (1680x1050).
Díky za radu.
463959
Mám dotaz na zdejší odborníky: má cenu u nového lcd řešit, jestli má hdmi vstup a nebo to stačí v případě pozdější potřeby (nextgen konzole) připojit přes redukci do dvi? Je tam nějaká ztráta kvality nebo nějaké jiné úskalí? A druhá věc: 20" vs. 22" - co jsem porovnával fyzické velikosti obrazu, tak jde cca. o 2-3cm na každé straně. Vyplatí se za to připlatit? Většina lcd s těmito úhlopříčkami má stejně maximální rozlišení totožné (1680x1050). Díky za radu.
HDMI
0 0
reagovat
jo zivoty tech druhych sem videl uz nekdy hrozne davno a tky me to velmi mile prekvapilo. :+
463958
jo zivoty tech druhych sem videl uz nekdy hrozne davno a tky me to velmi mile prekvapilo. *:+*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se