Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 101061 - 101080 Napsat příspěvek
jo zivoty tech druhych sem videl uz nekdy hrozne davno a tky me to velmi mile prekvapilo. :+
463958
jo zivoty tech druhych sem videl uz nekdy hrozne davno a tky me to velmi mile prekvapilo. *:+*
0 0
reagovat

Zivoty tech druhych

Pred tremi dny jsem tu v Londyne videl film u vas v cestine s nazvem : "Zivoty tech druhych" a byl jsem naprosto nadsen. Film splnil veskera ma ocekavani a velice prijemne prekvapil. Zpracovani je vynikajici a celkove bych filmu dal minimalne 8 hvezdicek. Kdyz jsem film doporucil pratelum v CR tak jsem zjistil, ze premiera u nich uz byla a nikdo o tomto filmu moc nevedel (v UK je premiera teprve druhy tyden). Sel jsem tedy na moviezone se podivat, kdy presne to v CR bylo a jak film dopadl v recenzi a byl jsem prekvapen, ze moviezone se recenzi ani neobtezovalo. Pripada mi zvlastni, ze film, ktery byl ocenen oskarem za nejlepsi zahranicni film nebyl recenzovan moviezone. Dost mne to zklamalo, jelikoz moviezone kolikrat recenzuje i totalni shity, ale na kvalitni filmy se obcas zapomina. Tohle je jeden z prikladu.

Ptam se tedy, proc se na takove filmy u vas v recenzich zapomina?
463957
Pred tremi dny jsem tu v Londyne videl film u vas v cestine s nazvem : "Zivoty tech druhych" a byl jsem naprosto nadsen. Film splnil veskera ma ocekavani a velice prijemne prekvapil. Zpracovani je vynikajici a celkove bych filmu dal minimalne 8 hvezdicek. Kdyz jsem film doporucil pratelum v CR tak jsem zjistil, ze premiera u nich uz byla a nikdo o tomto filmu moc nevedel (v UK je premiera teprve druhy tyden). Sel jsem tedy na moviezone se podivat, kdy presne to v CR bylo a jak film dopadl v recenzi a byl jsem prekvapen, ze moviezone se recenzi ani neobtezovalo. Pripada mi zvlastni, ze film, ktery byl ocenen oskarem za nejlepsi zahranicni film nebyl recenzovan moviezone. Dost mne to zklamalo, jelikoz moviezone kolikrat recenzuje i totalni shity, ale na kvalitni filmy se obcas zapomina. Tohle je jeden z prikladu. Ptam se tedy, proc se na takove filmy u vas v recenzich zapomina?
Zivoty tech druhych
0 0
reagovat

Indy 4

Btw, ak to niekoho zaujima, na fanusikovskom webe sa objavilo dost vela zaujimavych detailov ohladne deja..
463956
Btw, ak to niekoho zaujima, na [link="www.theraider.net"]fanusikovskom webe[/link] sa objavilo dost vela zaujimavych detailov ohladne deja..
Indy 4
0 0
reagovat

Indiana

Mas na mysli tie kristalove lebky ako hlavny artefakt, ktory hladaju teraz pre zmenu rusaci? Dufam, ze je to blbost, lebo by ma dost sklamali (najma ked dnes sa uz vie, ze tie lebky su podvod a vyrobene niekde v nemecku v 19 storoci)

Ale ak to aj bude pravda, podla Lucasa by ten artefakt nemal hrat hlavnu ulohu vo filme (tak ako v jednotke alebo dvojke), ale iba ako "vedlajsi" katalyzator hlavnej motivacie Indyho. Snad to nebude jeho uneseny syn alebo nieco podobne. Aj ked v trojke s jeho otcom to prekvapivo dost dobre fungovalo.

A tak ma napada, mozno by si ten film zasluzil aj vlastny profil, diskutovat sa o nom uz coskoro zacne dost vela;)
463955
Mas na mysli tie kristalove lebky ako hlavny artefakt, ktory hladaju teraz pre zmenu rusaci? Dufam, ze je to blbost, lebo by ma dost sklamali (najma ked dnes sa uz vie, ze tie lebky su podvod a vyrobene niekde v nemecku v 19 storoci) Ale ak to aj bude pravda, podla Lucasa by ten artefakt nemal hrat hlavnu ulohu vo filme (tak ako v jednotke alebo dvojke), ale iba ako "vedlajsi" katalyzator hlavnej motivacie Indyho. Snad to nebude jeho uneseny syn alebo nieco podobne. Aj ked v trojke s jeho otcom to prekvapivo dost dobre fungovalo. A tak ma napada, mozno by si ten film zasluzil aj vlastny profil, diskutovat sa o nom uz coskoro zacne dost vela;)
Indiana
0 0
reagovat
Ten námět Indiyho mi připadá kurevsky dobrej.
463954
Ten námět Indiyho mi připadá kurevsky dobrej.
0 0
reagovat
Malá drobnost pro zasmání. Uwe Boll draží roli ve Far Cry na eBayi a vypadá to, že ji nikdo nechce :-))
463953
Malá drobnost pro zasmání. [link="http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ih=012&sspagename=STRK%3AMEWA%3AIT&viewitem=&item=220113421863&rd=1&rd=1"]Uwe Boll draží roli ve Far Cry na eBayi[/link] a vypadá to, že ji nikdo nechce :-))
0 0
reagovat
Zdá se mi to, anebo obrázek u aktuální novinky se občas mění? Asi mám jen haluze, ale fakt mám někdy takovej pocit:)
463952
Zdá se mi to, anebo obrázek u aktuální novinky se občas mění? Asi mám jen haluze, ale fakt mám někdy takovej pocit:)
0 0
reagovat

Loki

ale to bylo uz po tech 4 mesicich....
463951
ale to bylo uz po tech 4 mesicich....
Loki
0 0
reagovat

RainMakeR

Webgame ne. Se mi to nelíbí.
463950
Webgame ne. Se mi to nelíbí.
RainMakeR
0 0
reagovat
hraje tu někdo webgame?
463949
hraje tu někdo webgame?
0 0
reagovat

Cival

tak se na ne musi 8)
463948
tak se na ne musi *8)*
Cival
0 0
reagovat
Jeste jeden debilni prispevek a mazu vam vsechno.
463947
Jeste jeden debilni prispevek a mazu vam vsechno.
0 0
reagovat
haha spidermna 3 za 4 tydny jen 303 mega.
řekněte LOL :-D
463946
haha spidermna 3 za 4 tydny jen 303 mega. řekněte LOL :-D
0 0
reagovat
Hmmmm. Dvojka 14,3 mega?)
463945
Hmmmm. Dvojka 14,3 mega*?)*
0 0
reagovat
tak pirati vydělali 12.5 mega od čtvrtka do neděle :-)
řekněte wow
463944
tak pirati vydělali 12.5 mega od čtvrtka do neděle :-) řekněte wow
0 0
reagovat

RainMakeR

www.boxofficemojo.com
463943
www.boxofficemojo.com
RainMakeR
0 0
reagovat

MichaelBay

Spíš míň.:(
463942
Spíš míň.*:(*
MichaelBay
0 0
reagovat
jak je ta stranka s těma vikendovejma a maximalnima tržbama?
463941
jak je ta stranka s těma vikendovejma a maximalnima tržbama?
0 0
reagovat
dal bych si tatarák :))
463940
dal bych si tatarák :))
0 0
reagovat
Shimitz: Teda jako neviem ale co som ta videl pred 3 mesiacmi tak si teda nemal problem s nadvahou, by som ta vklude tipoval na 60-70kg.;)
463939
Shimitz: Teda jako neviem ale co som ta videl pred 3 mesiacmi tak si teda nemal problem s nadvahou, by som ta vklude tipoval na 60-70kg.*;)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se