Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 100841 - 100860 Napsat příspěvek

tadejda

Yeah, right...nevermore. tak už s tím nevotravuj.
464478
Yeah, right...nevermore. tak už s tím nevotravuj.
tadejda
0 0
reagovat

všecken world!

já si osobně myslím že Shimitz by klidně mohl naše "super pohledný" redaktory na elivse zbalit!!!
link tímto bych chtěl vzdát poctu padbuvšímu kolegovi im memoriam Pupidykovi !!! podívejte se na to všici a do konce jinak vám uteče základní podstata!!!
464477
já si osobně myslím že Shimitz by klidně mohl naše "super pohledný" redaktory na elivse zbalit!!! http://www.youtube.com/watch?v=GCRJibEqjbQ tímto bych chtěl vzdát poctu padbuvšímu kolegovi im memoriam Pupidykovi !!! podívejte se na to všici a do konce jinak vám uteče základní podstata!!!
všecken world!
0 0
reagovat

eter

Spidy 3 je dobrej!
464476
Spidy 3 je dobrej!
eter
0 0
reagovat

Rastr

Aaha. Tak to mnohé vysvětluje. Škoda, že se nedrželi původního dabingu, pač v některých scénách to hold není ono. Když už je tu řeč o dabingu u Hvězdné brány, tak jsem měl možnost vidět pár dílů deváté série na Nově a to jsem si zas jednou pobečel nad "výtečným" dabingem. Dabování Mitchel s Valou = pok***ení celé série:- A to jsem si říkal, že dabing u seriálů bývá eště dobrý. CHA.
464475
Aaha. Tak to mnohé vysvětluje. Škoda, že se nedrželi původního dabingu, pač v některých scénách to hold není ono. Když už je tu řeč o dabingu u Hvězdné brány, tak jsem měl možnost vidět pár dílů deváté série na Nově a to jsem si zas jednou pobečel nad "výtečným" dabingem. Dabování Mitchel s Valou = pok***ení celé série*:-* A to jsem si říkal, že dabing u seriálů bývá eště dobrý. CHA.
Rastr
0 0
reagovat

sohaj

Na dvd je jiný dabing, protože u nás vyšla director's cut verze. A aby byl dabing i u těch nových scén tak to předabovali rovnou celé.
464474
Na dvd je jiný dabing, protože u nás vyšla director's cut verze. A aby byl dabing i u těch nových scén tak to předabovali rovnou celé.
sohaj
0 0
reagovat

Fluke

Máme eště klasickou televizi, takže přesně jaks říkal, radost pohledět8)
464473
Máme eště klasickou televizi, takže přesně jaks říkal, radost pohledět*8)*
Fluke
0 0
reagovat

sohaj

imho to je úplně k ničemu, pokud už máš širokoúhlej přístroj. Na 4:3 televizi je to fajn.
464472
imho to je úplně k ničemu, pokud už máš širokoúhlej přístroj. Na 4:3 televizi je to fajn.
sohaj
0 0
reagovat

sohaj

No, jelikož skončí imho těsně nad $300M, a když si člověk vezme, že se čekalo, že budou atakovat 400 milionů, tak ten odhad OK.. 8)
464471
No, jelikož skončí imho těsně nad $300M, a když si člověk vezme, že se čekalo, že budou atakovat 400 milionů, tak ten odhad OK.. *8)*
sohaj
0 0
reagovat
A dokonce jsem čuměl, jak se Nova předvedla v dobrém světle. Nedávali ji v tom nepěkném formátu 4:3, ale 16:9. Že by se nám blýskalo na lepší časy??)
464470
A dokonce jsem čuměl, jak se Nova předvedla v dobrém světle. Nedávali ji v tom nepěkném formátu 4:3, ale 16:9. Že by se nám blýskalo na lepší časy?*?)*
0 0
reagovat

speta.jr

Jo souhlasím. V televizi je vždycky stejný, ale na DVD je trochu jinší. Zvláště ve scéně, kdy O'Neil říká: "Pozdravuj krále Tutanchamona, blbečku:" Na DVD říká něco jiného a vůbec to nepůsobí tak "humorně" (O'Neilovsky)8)
464469
Jo souhlasím. V televizi je vždycky stejný, ale na DVD je trochu jinší. Zvláště ve scéně, kdy O'Neil říká: "Pozdravuj krále Tutanchamona, blbečku:" Na DVD říká něco jiného a vůbec to nepůsobí tak "humorně" (O'Neilovsky)*8)*
speta.jr
0 0
reagovat
piráti daj určitě víc jak 260, ale i tak jejich tržby zůstanou daleko za očekáváním.
464468
piráti daj určitě víc jak 260, ale i tak jejich tržby zůstanou daleko za očekáváním.
0 0
reagovat
Piráti z Karibiku 3 za víkend předběžně utržili cca 43 mil. Což je propad o více než 60%. Zatím mají v USA 216 mil. Eště někdo si myslí, že můj odhad z kraje května (260 mil.) byl podhodnocený??)
464467
Piráti z Karibiku 3 za víkend předběžně utržili cca 43 mil. Což je propad o více než 60%. Zatím mají v USA 216 mil. Eště někdo si myslí, že můj odhad z kraje května (260 mil.) byl podhodnocený?*?)*
0 0
reagovat

sohaj

Nevim jak na DVD, ale ten co dneska byl, tak v televizi pousteji odjakziva (Nova i Prima). Mam to dokonce ve stejnem dabingui z premiery z Novy nekolik let zpet (asi docela hodne let).
464466
Nevim jak na DVD, ale ten co dneska byl, tak v televizi pousteji odjakziva (Nova i Prima). Mam to dokonce ve stejnem dabingui z premiery z Novy nekolik let zpet (asi docela hodne let).
sohaj
0 0
reagovat
Víte co by mě zajímalo? Proč je u filmové Hvězdné brány jiný český dabing v televizi a jiný na DVD?:o
464465
Víte co by mě zajímalo? Proč je u filmové Hvězdné brány jiný český dabing v televizi a jiný na DVD?*:o*
0 0
reagovat
loki
neviděla určo to zkusím
464464
loki neviděla určo to zkusím
0 0
reagovat
aria: Skus Before Sunset a Before Sunrise ked si to este nevidela;) To by ti mohlo sadnut.
464463
aria: Skus Before Sunset a Before Sunrise ked si to este nevidela*;)* To by ti mohlo sadnut.
0 0
reagovat
prd Braindead - nejromantičtější místo je hospoda u Winchestera ;) :D
464462
prd Braindead - nejromantičtější místo je hospoda u Winchestera *;)* *:D*
0 0
reagovat
Nejlepší romantickej film co jsem kdy viděl byl braindead.:D:+
464461
Nejlepší romantickej film co jsem kdy viděl byl braindead.*:D**:+*
0 0
reagovat
no tak radši se budu teda dívat na ty pohádky
464460
no tak radši se budu teda dívat na ty pohádky
0 0
reagovat
a někteří tyhle přepálený konce dokonce vylhledávaj, aby člověk zažil takový to falešný zadostiučinění, že aspoň v týhle pseudorealitě všechno končí dobře jako v pohádce.
464459
a někteří tyhle přepálený konce dokonce vylhledávaj, aby člověk zažil takový to falešný zadostiučinění, že aspoň v týhle pseudorealitě všechno končí dobře jako v pohádce.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se