Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 100801 - 100820 Napsat příspěvek

deiwi

tak to máte ještě kliku :+ my tam máme dvě velký repra vepředu v 500sedadlovým divadelním sále - takže dole to je přehlušený a nahoře na balkóně slyšíš velký kulový :)) proto tam taky už vůbec nechodim ...
464518
tak to máte ještě kliku *:+* my tam máme dvě velký repra vepředu v 500sedadlovým divadelním sále - takže dole to je přehlušený a nahoře na balkóně slyšíš velký kulový *:))* proto tam taky už vůbec nechodim ...
deiwi
0 0
reagovat
Nevim jak ostatní, ale já přes PrtScr a rovnou do Photoshopu :)
464517
Nevim jak ostatní, ale já přes PrtScr a rovnou do Photoshopu :)
0 0
reagovat
Technicky dotaz na redakci: jakym programkem tipate obrazky z traileru? Chtel bych si z jednoho HD traileru udelat wallpaper :) diky
464516
Technicky dotaz na redakci: jakym programkem tipate obrazky z traileru? Chtel bych si z jednoho HD traileru udelat wallpaper :) diky
0 0
reagovat
Ukázky na Transformers jsou úžasný. Trochu se obávám, že film bude samá vata kromě těch akcí, co jsou v ukázkách. 8)
464515
Ukázky na Transformers jsou úžasný. Trochu se obávám, že film bude samá vata kromě těch akcí, co jsou v ukázkách. *8)*
0 0
reagovat
Duro: Si absolutne napravo.:+ Rome je fakt bozi. Druhu seriu uz som ale skukol. I ked povedane bez toho nadseneckeho zapalu, prva seria je trochu lepsia. Taka premakanejsia.
464514
Duro: Si absolutne napravo.*:+* Rome je fakt bozi. Druhu seriu uz som ale skukol. I ked povedane bez toho nadseneckeho zapalu, prva seria je trochu lepsia. Taka premakanejsia.
0 0
reagovat

ko3r

Kino mame moderni, opravdovy DD, ale lidi jsou liny a neschopny prijit na neco jinyho, nez Kamenak nebo Harryho Pottera :(
464513
Kino mame moderni, opravdovy DD, ale lidi jsou liny a neschopny prijit na neco jinyho, nez Kamenak nebo Harryho Pottera :(
ko3r
0 0
reagovat

deiwi

jj, tohle stojí za ho*no na malejch městech :( a ještě to sou vždycky jen nějaký sály, kde sehnali projektor za 25 000 a něco jako prostorovej zvuk je tabu ... ať žije hradecký cinestar :D:D :))
464512
jj, tohle stojí za ho*no na malejch městech *:(* a ještě to sou vždycky jen nějaký sály, kde sehnali projektor za 25 000 a něco jako prostorovej zvuk je tabu ... ať žije hradecký cinestar *:D**:D* *:))*
deiwi
0 0
reagovat

TransFormers [FUCK YEAH!!!!]

Brutálně hustej minutovej sestřih z MTV se spoustou nových záběrů!!! -> link
2 minuty making of -> link
Sam & Mikaela klip -> link
Scorponok klip -> link
Optimus vs. Bonecrusher klip -> link

Aneb sliny mám až na zem!!! :+:+:+:+
464511
Brutálně hustej minutovej sestřih z MTV se spoustou nových záběrů!!! -> [link="http://home.comcast.net/~hlbimages12/Transformers-MTV.avi"]link[/link] 2 minuty making of -> [link="http://www.sendspace.com/file/rjnelf"]link[/link] Sam & Mikaela klip -> [link="http://www.sendspace.com/file/koww1n"]link[/link] Scorponok klip -> [link="http://www.sendspace.com/file/hz8eri"]link[/link] Optimus vs. Bonecrusher klip -> [link="http://www.sendspace.com/file/yst2pk"]link[/link] Aneb sliny mám až na zem!!! *:+**:+**:+**:+*
TransFormers [FUCK YEAH!!!!]
0 0
reagovat
Vcera se po delsi dobe zadarilo a cekal jsem se zenou v kine, zda na Pursuit of Happiness prijdou alespon dalsi 4 lidi, nestalo se tak a ja sel zase domu "s prazdnou". Nekdy zavidim vetsim mestum, ze maji multiplex, kam si vzdycky cestu clovek najde :/
464510
Vcera se po delsi dobe zadarilo a cekal jsem se zenou v kine, zda na Pursuit of Happiness prijdou alespon dalsi 4 lidi, nestalo se tak a ja sel zase domu "s prazdnou". Nekdy zavidim vetsim mestum, ze maji multiplex, kam si vzdycky cestu clovek najde :/
0 0
reagovat

MichaelBay

Slint.:D
464509
Slint.*:D*
MichaelBay
0 0
reagovat

ad klip Optimus vs. Bonecrusher

Schválně si přečtěte ty příspěvky pod tím videem na YouTube. :D
464508
Schválně si přečtěte ty příspěvky pod tím videem na YouTube. *:D*
ad klip Optimus vs. Bonecrusher
0 0
reagovat

TransFormers [RELEASE DATE CHANGED]

Datum premiéry filmu TransFormers již není 4.7, ale již 3.7.2007 v úterý!!! takže půlnoční premiéra již v noci z 2.7. na 3.7. v USA!!!

A dále dodávám jednu chuťovku!!! Klip Optimus vs. Bonecrusher na dálnici!!! :o:o:+:+
link
AMAZING!!! :+:+:+:+:o:o:o:o
464507
Datum premiéry filmu TransFormers již není 4.7, ale již 3.7.2007 v úterý!!! takže půlnoční premiéra již v noci z 2.7. na 3.7. v USA!!! A dále dodávám jednu chuťovku!!! Klip Optimus vs. Bonecrusher na dálnici!!! *:o**:o**:+**:+* [link="http://www.youtube.com/watch?v=G1to5viHgSA"]link[/link] AMAZING!!! *:+**:+**:+**:+**:o**:o**:o**:o*
TransFormers [RELEASE DATE CHANGED]
0 0
reagovat

Irenka Hejdová

Rád bych ji nominoval na "facku týdne", pokud to v FM ještě vedete. Na aktualne.cz je od ní recenze na Černou knihu, nevěřil jsem vlastním očím...nechť pánové z MZ přečtou a zhodnotí, jestli je úplně mimo ona, nebo já ;).
464506
Rád bych ji nominoval na "facku týdne", pokud to v FM ještě vedete. Na aktualne.cz je od ní recenze na Černou knihu, nevěřil jsem vlastním očím...nechť pánové z MZ přečtou a zhodnotí, jestli je úplně mimo ona, nebo já ;).
Irenka Hejdová
0 0
reagovat
Kdo se opovazil hanet Jacka? Duro, ja si Te v tech horach najdu a pak uvidime, kdo je tady cervem! Damn it!;):+
464505
Kdo se opovazil hanet Jacka? Duro, ja si Te v tech horach najdu a pak uvidime, kdo je tady cervem! Damn it!*;)**:+*
0 0
reagovat
Do pekel to šlo už při pilotu.:D
464504
Do pekel to šlo už při pilotu.*:D*
0 0
reagovat
sem v pulce, ale zatim bida, takze si minimalne nadavky na jacka a ostrovaky strc nekam :D. Imho to de do pekel, prvotni nadseni de dost do haje ....
464503
sem v pulce, ale zatim bida, takze si minimalne nadavky na jacka a ostrovaky strc nekam *:D*. Imho to de do pekel, prvotni nadseni de dost do haje ....
0 0
reagovat

RÍM - 2. séria

O kúsoček slabšie ako prvá séria, ale stále je to geniálna vec. Ten príbeh je trblietavá zlatá veža, ktorá čnie vysoko nad mlákou blata a hnoja, v ktorej sa krútia bezvýznamné červy ako Jack Bauer, zúfalé manželky a blbečkovia, čo sa snažia utiecť z jedného ostrova a jedného väzenia.
464502
O kúsoček slabšie ako prvá séria, ale stále je to geniálna vec. Ten príbeh je trblietavá zlatá veža, ktorá čnie vysoko nad mlákou blata a hnoja, v ktorej sa krútia bezvýznamné červy ako Jack Bauer, zúfalé manželky a blbečkovia, čo sa snažia utiecť z jedného ostrova a jedného väzenia.
RÍM - 2. séria
0 0
reagovat
Loki: btw. hlavně se u toho 30 Rock odradit prvním dílem... ten je až na pár momentů dost o ničem. Nicméně vzestupná tendence zaručena...
464501
Loki: btw. hlavně se u toho 30 Rock odradit prvním dílem... ten je až na pár momentů dost o ničem. Nicméně vzestupná tendence zaručena...
0 0
reagovat

Fluke

Lol takové auto bych chtěl taky mít. Je to by byla parkoviště prázdná. :-)
464500
Lol takové auto bych chtěl taky mít. Je to by byla parkoviště prázdná. :-)
Fluke
0 0
reagovat
link kam se hrabou Transformeři:D
464499
http://www.autodoplnky.cz/picture/gallery/kuriozity/kuriozity/details/Auto_pro_zeny.wmv kam se hrabou Transformeři*:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se