Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99881 - 99900 Napsat příspěvek
Fluke: po asi 30 dnech veder, ne? :) Tady je furt 15-20 *C ... zatazeno, stridave chcani a chcani s vetrem.

No nic, ale doporucuji vsem se zajet min. se podivat - ale jen v pripade, ze mate dost vydelano :)) ...pivko v hospode za 4-6E, na party klide za 10E. To to pak lita :) A o ubytovani se radej nezminuji.
465427
Fluke: po asi 30 dnech veder, ne? :) Tady je furt 15-20 *C ... zatazeno, stridave chcani a chcani s vetrem. No nic, ale doporucuji vsem se zajet min. se podivat - ale jen v pripade, ze mate dost vydelano :)) ...pivko v hospode za 4-6E, na party klide za 10E. To to pak lita :) A o ubytovani se radej nezminuji.
0 0
reagovat
HAL
Neslyšet sluchátka bych si nechal líbit. Já musel do teho krupobití vyběhnout a zachraňovat sklep před úplným vytopením.:)
465426
[b]HAL[/b] Neslyšet sluchátka bych si nechal líbit. Já musel do teho krupobití vyběhnout a zachraňovat sklep před úplným vytopením.*:)*
0 0
reagovat

Fluke

Tady v Brně prší celý den.
Teď už aspoň nepadají kroupy, přes ten rachot jak bouchaly do okna jsem skoro neslyšel sluchátka ?)
465425
Tady v Brně prší celý den. Teď už aspoň nepadají kroupy, přes ten rachot jak bouchaly do okna jsem skoro neslyšel sluchátka *?)*
Fluke
0 0
reagovat
nesud knihu podle obalu :)
465424
nesud knihu podle obalu :)
0 0
reagovat

Gorecki

Já nemyslel žádný Coleman style, ale měl celkem vymakané trapézy a když už nic, tak velice atletická ta postava rozhodně byla...
465423
Já nemyslel žádný Coleman style, ale měl celkem vymakané trapézy a když už nic, tak velice atletická ta postava rozhodně byla...
Gorecki
0 0
reagovat

runner

Zrovna teď tu vyjímečně prší taky;)
465422
Zrovna teď tu vyjímečně prší taky*;)*
runner
0 0
reagovat

Spazz

ved Hitman ani nikdy "nabuchany" nebol ?)
465421
ved Hitman ani nikdy "nabuchany" nebol *?)*
Spazz
0 0
reagovat

ad Hitman

Doufal jsem, že se Olyphant trochu nabouchá, ale z tohohle pohledu to tak moc nevypadá...
465420
Doufal jsem, že se Olyphant trochu nabouchá, ale z tohohle pohledu to tak moc nevypadá...
ad Hitman
0 0
reagovat
Stale z Dublinu (otazka, na jak dlouho - davam si tak 10 dni)... uz tu asi tejden chcije... a vubec z toho nemam depku. :D
465419
Stale z Dublinu (otazka, na jak dlouho - davam si tak 10 dni)... uz tu asi tejden chcije... a vubec z toho nemam depku. :D
0 0
reagovat
A to jsem si myslel, ze horsi prijmeni nez to moje neexistuje link :D
465418
A to jsem si myslel, ze horsi prijmeni nez to moje neexistuje http://www.sportovninoviny.cz/index_view.php?id=258621 *:D*
0 0
reagovat

2 okkac

Coz to ja taky, ale takovej obrazek udela kazdej, holohlavej typek v obleku a chvilku si hrajes s Photoshopem...
465417
Coz to ja taky, ale takovej obrazek udela kazdej, holohlavej typek v obleku a chvilku si hrajes s Photoshopem...
2 okkac
0 0
reagovat

Xatrix

No nic neukaze, ale jak jsem to videwl poprve tak jsem si myslel ze se divam na obrazek ze hry a ne z filmu.
465416
No nic neukaze, ale jak jsem to videwl poprve tak jsem si myslel ze se divam na obrazek ze hry a ne z filmu.
Xatrix
0 0
reagovat
Takova podpasovka!!! Ja se tesil na nejakou poradnou fotku.
465415
Takova podpasovka!!! Ja se tesil na nejakou poradnou fotku.
0 0
reagovat
465414
[link="http://hitman.blog.toutlecine.com/Hitman_Premiere_photo_officielle-07062007-101635-lp-102.php"]První oficiální foto z Hitmana[/link]
0 0
reagovat

Hitman Trailer

Tak 27.6. se můžeme těšit na trailer na Hitmana. Tento traler bude připojen k filmu Die Hard 4.0. No tak uvidíme...
465413
Tak 27.6. se můžeme těšit na trailer na Hitmana. Tento traler bude připojen k filmu Die Hard 4.0. No tak uvidíme...
Hitman Trailer
0 0
reagovat

Vinc

jo, díky moc...seš fakt zlato
465412
jo, díky moc...seš fakt zlato
Vinc
0 0
reagovat
I-20 je formulář, kterej ti vystaví škola a na základě tohoto formuláře ti dají vizum na ambasádě. Nevim kdo je Fr, asi nějaká osoba a tak ti píšou, že se dneska možná podívají (poptají) jak jsi na tom s I-20, jestli ti ho pošlou nebo jak dlouho bude trvat nebo já nevim :)
465411
I-20 je formulář, kterej ti vystaví škola a na základě tohoto formuláře ti dají vizum na ambasádě. Nevim kdo je Fr, asi nějaká osoba a tak ti píšou, že se dneska možná podívají (poptají) jak jsi na tom s I-20, jestli ti ho pošlou nebo jak dlouho bude trvat nebo já nevim :)
0 0
reagovat
Maybe Fr will check on your I-20 status today

Můžete vysvětlit přesný význma této věty? Momentálně se nemam kam obrátit. Díkes
465410
Maybe Fr will check on your I-20 status today Můžete vysvětlit přesný význma této věty? Momentálně se nemam kam obrátit. Díkes
0 0
reagovat

HAL

V tak vysokym rozliseni to rozhodne netocili :D
465409
V tak vysokym rozliseni to rozhodne netocili *:D*
HAL
0 0
reagovat
Hmm, představte si takové Transmorphery v HD na dvoumetrové plazmě :D
465408
Hmm, představte si takové Transmorphery v HD na dvoumetrové plazmě *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se