Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99861 - 99880 Napsat příspěvek

Karlos

Užij si vodičku;) a ať tě nikde neoberou:)
465440
Užij si vodičku;) a ať tě nikde neoberou:)
Karlos
0 0
reagovat
Hmm, sice je to proti pravidlům, ale co... Zítra vyrážím k Jadranu, tak se tu mějte príma, užij te si Johna a pokud se tu příští neděli neobjevim, tak můžete počítat, že jsem se utopil, emigroval, sežral mě žralok, uštk mě had a nebo se nám vykolejil vlak :D:D:D... Měj te se a v červenci jsem tu jak na koni ;):)...
465439
Hmm, sice je to proti pravidlům, ale co... Zítra vyrážím k Jadranu, tak se tu mějte príma, užij te si Johna a pokud se tu příští neděli neobjevim, tak můžete počítat, že jsem se utopil, emigroval, sežral mě žralok, uštk mě had a nebo se nám vykolejil vlak :D:D:D... Měj te se a v červenci jsem tu jak na koni ;):)...
0 0
reagovat
tak z tohto mi padla sanka, to museli byt hodiny a hodiny strihu...

amateur a hyperactive, obe videa zacnu byt najlepsie tak od polky..;)
465438
tak z tohto mi padla sanka, to museli byt hodiny a hodiny strihu... [link="http://www.youtube.com/watch?v=JzqumbhfxRo"]amateur[/link] a [link="http://www.youtube.com/watch?v=o9698TqtY4A"]hyperactive[/link], obe videa zacnu byt najlepsie tak od polky..;)
0 0
reagovat
link
zapomente na 300, nejlepsi 5ka ji osputila este kdyz to byla 305ka :D:+
465437
http://www.youtube.com/watch?v=8wpa2Qplm8M zapomente na 300, nejlepsi 5ka ji osputila este kdyz to byla 305ka *:D**:+*
0 0
reagovat
Na vychodni fronte to vypada jak z Matrix Revolutions.....:D
465436
Na vychodni fronte to vypada jak z Matrix Revolutions.....*:D*
0 0
reagovat
Na západní frontě klid... 25 stupňů a svítí sluníčko... :)) zatím.... :D
465435
Na západní frontě klid... 25 stupňů a svítí sluníčko... :)) zatím.... *:D*
0 0
reagovat
Huh, normálně tu teče voda z kanálů proudem, mytí spodku auta zdarma:D
465434
Huh, normálně tu teče voda z kanálů proudem, mytí spodku auta zdarma*:D*
0 0
reagovat
link tak v podobnem duchu si predstavuji teaser na hitmana...dokonale:+
465433
http://www.youtube.com/watch?v=F5YNa7loMkg&mode=related&search= tak v podobnem duchu si predstavuji teaser na hitmana...dokonale*:+*
0 0
reagovat
ten obrazek z Hitmana je nahodou dobry, kdybych to mel na starost, presne takovy bych dal taky jako prvni...8)
465432
ten obrazek z Hitmana je nahodou dobry, kdybych to mel na starost, presne takovy bych dal taky jako prvni...*8)*
0 0
reagovat
No nic...loucim se...snad jiz budu mit priste praci. Zitra dva pohovory ..ehm.. s moji EN je to docela funny :)
465431
No nic...loucim se...snad jiz budu mit priste praci. Zitra dva pohovory ..ehm.. s moji EN je to docela funny :)
0 0
reagovat
Fluke: neni problem... kazdou sobotu pred okny je tu bitka tak 60 vs 70 lidu, ale vetsinou maly smejdi 12-14 let, protoze tu na ne garda (policie) nemuze...

jinak potesim fanousky Die Hard 4.0... reklamy tu jsou na kazdym druhym busu. Pokud je to takhle i v US, tak je uspech zarucen.
465430
Fluke: neni problem... kazdou sobotu pred okny je tu bitka tak 60 vs 70 lidu, ale vetsinou maly smejdi 12-14 let, protoze tu na ne garda (policie) nemuze... jinak potesim fanousky Die Hard 4.0... reklamy tu jsou na kazdym druhym busu. Pokud je to takhle i v US, tak je uspech zarucen.
0 0
reagovat

Lukkas

Hmm, nezávidím. Já chtěl jít koupit nějaké jídlo, ale radši jsem zvolil hladovění :)
465429
Hmm, nezávidím. Já chtěl jít koupit nějaké jídlo, ale radši jsem zvolil hladovění :)
Lukkas
0 0
reagovat

runner

jj:)..za ty prachy bych normálně chtěl bitku v ulicích Dublinu zdarma:D
465428
jj:)..za ty prachy bych normálně chtěl bitku v ulicích Dublinu zdarma*:D*
runner
0 0
reagovat
Fluke: po asi 30 dnech veder, ne? :) Tady je furt 15-20 *C ... zatazeno, stridave chcani a chcani s vetrem.

No nic, ale doporucuji vsem se zajet min. se podivat - ale jen v pripade, ze mate dost vydelano :)) ...pivko v hospode za 4-6E, na party klide za 10E. To to pak lita :) A o ubytovani se radej nezminuji.
465427
Fluke: po asi 30 dnech veder, ne? :) Tady je furt 15-20 *C ... zatazeno, stridave chcani a chcani s vetrem. No nic, ale doporucuji vsem se zajet min. se podivat - ale jen v pripade, ze mate dost vydelano :)) ...pivko v hospode za 4-6E, na party klide za 10E. To to pak lita :) A o ubytovani se radej nezminuji.
0 0
reagovat
HAL
Neslyšet sluchátka bych si nechal líbit. Já musel do teho krupobití vyběhnout a zachraňovat sklep před úplným vytopením.:)
465426
[b]HAL[/b] Neslyšet sluchátka bych si nechal líbit. Já musel do teho krupobití vyběhnout a zachraňovat sklep před úplným vytopením.*:)*
0 0
reagovat

Fluke

Tady v Brně prší celý den.
Teď už aspoň nepadají kroupy, přes ten rachot jak bouchaly do okna jsem skoro neslyšel sluchátka ?)
465425
Tady v Brně prší celý den. Teď už aspoň nepadají kroupy, přes ten rachot jak bouchaly do okna jsem skoro neslyšel sluchátka *?)*
Fluke
0 0
reagovat
nesud knihu podle obalu :)
465424
nesud knihu podle obalu :)
0 0
reagovat

Gorecki

Já nemyslel žádný Coleman style, ale měl celkem vymakané trapézy a když už nic, tak velice atletická ta postava rozhodně byla...
465423
Já nemyslel žádný Coleman style, ale měl celkem vymakané trapézy a když už nic, tak velice atletická ta postava rozhodně byla...
Gorecki
0 0
reagovat

runner

Zrovna teď tu vyjímečně prší taky;)
465422
Zrovna teď tu vyjímečně prší taky*;)*
runner
0 0
reagovat

Spazz

ved Hitman ani nikdy "nabuchany" nebol ?)
465421
ved Hitman ani nikdy "nabuchany" nebol *?)*
Spazz
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se