Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99921 - 99940 Napsat příspěvek

2 okkac

Coz to ja taky, ale takovej obrazek udela kazdej, holohlavej typek v obleku a chvilku si hrajes s Photoshopem...
465417
Coz to ja taky, ale takovej obrazek udela kazdej, holohlavej typek v obleku a chvilku si hrajes s Photoshopem...
2 okkac
0 0
reagovat

Xatrix

No nic neukaze, ale jak jsem to videwl poprve tak jsem si myslel ze se divam na obrazek ze hry a ne z filmu.
465416
No nic neukaze, ale jak jsem to videwl poprve tak jsem si myslel ze se divam na obrazek ze hry a ne z filmu.
Xatrix
0 0
reagovat
Takova podpasovka!!! Ja se tesil na nejakou poradnou fotku.
465415
Takova podpasovka!!! Ja se tesil na nejakou poradnou fotku.
0 0
reagovat
465414
[link="http://hitman.blog.toutlecine.com/Hitman_Premiere_photo_officielle-07062007-101635-lp-102.php"]První oficiální foto z Hitmana[/link]
0 0
reagovat

Hitman Trailer

Tak 27.6. se můžeme těšit na trailer na Hitmana. Tento traler bude připojen k filmu Die Hard 4.0. No tak uvidíme...
465413
Tak 27.6. se můžeme těšit na trailer na Hitmana. Tento traler bude připojen k filmu Die Hard 4.0. No tak uvidíme...
Hitman Trailer
0 0
reagovat

Vinc

jo, díky moc...seš fakt zlato
465412
jo, díky moc...seš fakt zlato
Vinc
0 0
reagovat
I-20 je formulář, kterej ti vystaví škola a na základě tohoto formuláře ti dají vizum na ambasádě. Nevim kdo je Fr, asi nějaká osoba a tak ti píšou, že se dneska možná podívají (poptají) jak jsi na tom s I-20, jestli ti ho pošlou nebo jak dlouho bude trvat nebo já nevim :)
465411
I-20 je formulář, kterej ti vystaví škola a na základě tohoto formuláře ti dají vizum na ambasádě. Nevim kdo je Fr, asi nějaká osoba a tak ti píšou, že se dneska možná podívají (poptají) jak jsi na tom s I-20, jestli ti ho pošlou nebo jak dlouho bude trvat nebo já nevim :)
0 0
reagovat
Maybe Fr will check on your I-20 status today

Můžete vysvětlit přesný význma této věty? Momentálně se nemam kam obrátit. Díkes
465410
Maybe Fr will check on your I-20 status today Můžete vysvětlit přesný význma této věty? Momentálně se nemam kam obrátit. Díkes
0 0
reagovat

HAL

V tak vysokym rozliseni to rozhodne netocili :D
465409
V tak vysokym rozliseni to rozhodne netocili *:D*
HAL
0 0
reagovat
Hmm, představte si takové Transmorphery v HD na dvoumetrové plazmě :D
465408
Hmm, představte si takové Transmorphery v HD na dvoumetrové plazmě *:D*
0 0
reagovat
Tudíž sra*ky v HD?:D
465407
Tudíž sra*ky v HD?*:D*
0 0
reagovat
LOL, nový pojem - Dark Castle zavádí ve spolupráci s Warnery Direct-to-High-Def :D link
465406
LOL, nový pojem - Dark Castle zavádí ve spolupráci s Warnery Direct-to-High-Def *:D* http://www.highdefdigest.com/news/show/Disc_Announcements/Direct-to-High-Def_Premieres/Warner/Warner,_Dark_Castle_Launch_Direct-to-High-Def_Line_of_Premiere_Movies_with_Return_to_the_House_on_Haunted_Hill/713
0 0
reagovat

Luban

jj, je fajné, že jsou v maďarsku vybavený i pro nás, ale ten maďarskej obal vzbuzuje přílišnou podivnost a možnou provokaci slováků:D
465405
jj, je fajné, že jsou v maďarsku vybavený i pro nás, ale ten maďarskej obal vzbuzuje přílišnou podivnost a možnou provokaci slováků*:D*
Luban
0 0
reagovat
@Fluke
Taky sem na to včera koukal s vykulenejma očima. Ne že by mě dabing zajímal, spíš de o to, že to nebudu mít s krabičkou s maďarskými texty. To mě odrazuje od jakéhokoli dovozového dvd z tohoto kouta zeměkoule. To radši budu nadávat na distributorovu neschopnost :D
465404
@Fluke Taky sem na to včera koukal s vykulenejma očima. Ne že by mě dabing zajímal, spíš de o to, že to nebudu mít s krabičkou s maďarskými texty. To mě odrazuje od jakéhokoli dovozového dvd z tohoto kouta zeměkoule. To radši budu nadávat na distributorovu neschopnost *:D*
0 0
reagovat

Filmcity

No tééda, nejdřív obaly u X-files a teď dabing u lostu link

Nevěřím vlastním očím, že se distributor opravdu zajímá o názor spotřebitele. (Ve světě je to běžné, ale česko je česko, že;)
465403
No tééda, nejdřív obaly u X-files a teď dabing u lostu http://www.filmcity.cz/inshop/scripts/show.asp?page=serialy.htm&TemplatesDir=Pages Nevěřím vlastním očím, že se distributor opravdu zajímá o názor spotřebitele. (Ve světě je to běžné, ale česko je česko, že;)
Filmcity
0 0
reagovat
dneska jsem si chtěl koupit Fontánu na dvd, zašel jsem do Bontonlandu a povídám: "Dobrý den, máte už Fontanu?" Postarší prodavačka mi odpověděla: "Pro Zuzanu?" Jen jsem se opovržlivě zasmál a řekl jsem, že tu od Aronofského a ona stejně neměla páru co to je. Ostuda Bontonlandu.
465402
dneska jsem si chtěl koupit Fontánu na dvd, zašel jsem do Bontonlandu a povídám: "Dobrý den, máte už Fontanu?" Postarší prodavačka mi odpověděla: "Pro Zuzanu?" Jen jsem se opovržlivě zasmál a řekl jsem, že tu od Aronofského a ona stejně neměla páru co to je. Ostuda Bontonlandu.
0 0
reagovat
uuuf, tak jsem ji to dal a ona řekla, že mě bude nakonec klasifikovat tzn. i díky vám.
Děkuji, hoši.;)
465401
uuuf, tak jsem ji to dal a ona řekla, že mě bude nakonec klasifikovat tzn. i díky vám. Děkuji, hoši.*;)*
0 0
reagovat
Jako češtinářka s tim neměla celou střední problém :) .. a já s tim taky problém neměl, když jsem pak slohovou práci na maturitě napsal za 1.. btw téma bylo Referát o filmovém umění haha!
465400
Jako češtinářka s tim neměla celou střední problém :) .. a já s tim taky problém neměl, když jsem pak slohovou práci na maturitě napsal za 1.. btw téma bylo Referát o filmovém umění haha!
0 0
reagovat
No prave, na netu roku 99 neco najit byl fakt kumst, nehazel tam kazdej kdejakou blbost, takze kdyz se uz povedlo najit, co clovek chtel, tak to za neco stalo. I kdyz i tenhle pohled muze bejt zkreslenej, jelikoz z netu verze 99 jsem sosal jen pro potreby zakladky. Pak na gymplu jsem prozrel a snazil se prestat oblbovat sam sebe svou lenosti, ze na netu neni 90 procent tehle referatu hroznej paskvil.
465399
No prave, na netu roku 99 neco najit byl fakt kumst, nehazel tam kazdej kdejakou blbost, takze kdyz se uz povedlo najit, co clovek chtel, tak to za neco stalo. I kdyz i tenhle pohled muze bejt zkreslenej, jelikoz z netu verze 99 jsem sosal jen pro potreby zakladky. Pak na gymplu jsem prozrel a snazil se prestat oblbovat sam sebe svou lenosti, ze na netu neni 90 procent tehle referatu hroznej paskvil.
0 0
reagovat
Já teda nikdy problém s příšernostma z netu neměl :) Pravda, to byl net roku 99..
465398
Já teda nikdy problém s příšernostma z netu neměl :) Pravda, to byl net roku 99..
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se