Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99461 - 99480 Napsat příspěvek

ko3r

jj, ten je dost pěknej:+, ale zatím sem se po něm nepídil.
465485
jj, ten je dost pěknej*:+*, ale zatím sem se po něm nepídil.
ko3r
0 0
reagovat
nevíte někdo jak se jmenuje ten song, co je v reklamě na Fiat bravo - link ?
465484
nevíte někdo jak se jmenuje ten song, co je v reklamě na Fiat bravo - http://www.youtube.com/watch?v=GPlzDsZftfU&mode=related&search= ?
0 0
reagovat
Debil. ?)
465483
Debil. *?)*
0 0
reagovat
link
No need for speed v akci, docela zamrazí v zádech, ale je pravda, že řídit umí.
465482
http://www.autorevue.cz/Bleskovky/Musite-videt-jak-nejezdit-po-Cesku-video/sr-1-sc-3-a-12322/default.aspx No need for speed v akci, docela zamrazí v zádech, ale je pravda, že řídit umí.
0 0
reagovat

RE hd

AHA DIKY ZA INFO to uz jsem take zjistil ze pres dvd to tam nedostanu ale uz mam objednany DVI-HDMI kabel , zajimave je za na DVD toshiba je napsano 576 720 a 1080 ale ve skutecnosti to neprehraje :) az pres ten kabel z pc tak diky za info ahoj
465481
AHA DIKY ZA INFO to uz jsem take zjistil ze pres dvd to tam nedostanu ale uz mam objednany DVI-HDMI kabel , zajimave je za na DVD toshiba je napsano 576 720 a 1080 ale ve skutecnosti to neprehraje :) az pres ten kabel z pc tak diky za info ahoj
RE hd
0 0
reagovat
no jestli si myslis, ze pres DVD mechaniku prehrajes nejakej HD film, tak se velice pletes. K tomu potrebujes bud PC, nebo next-gen prehravac (nebo satelit, samozrejme). LCD TV sou delany na 720p, nebo 1080p (resp. jakejkoliv HD ready je umi pojmout), tudiz ti na nich samozrejme trailery zobrazit pujdou. Zadny HD delany pro LCD neexistuje. Bottom line > pres DVD do televize HD nedostanes, musis pres PC. Takze zpet na zacatek > co takle trailery? :D (odkazy na filmy tady tak ci tak nedostanes :)
465480
no jestli si myslis, ze pres DVD mechaniku prehrajes nejakej HD film, tak se velice pletes. K tomu potrebujes bud PC, nebo next-gen prehravac (nebo satelit, samozrejme). LCD TV sou delany na 720p, nebo 1080p (resp. jakejkoliv HD ready je umi pojmout), tudiz ti na nich samozrejme trailery zobrazit pujdou. Zadny HD delany pro LCD neexistuje. Bottom line > pres DVD do televize HD nedostanes, musis pres PC. Takze zpet na zacatek > co takle trailery? *:D* (odkazy na filmy tady tak ci tak nedostanes :)
0 0
reagovat

RE: trailer

Trailery zde jsou delane na LCD monitory ne LCD TV tam je jine rozliseni a tudis to LCD nebo DVD nepodporuje takze trailery mi nechodi na LCD TV BOHuzel uz to mam odskouseno nekolikrat.
465479
Trailery zde jsou delane na LCD monitory ne LCD TV tam je jine rozliseni a tudis to LCD nebo DVD nepodporuje takze trailery mi nechodi na LCD TV BOHuzel uz to mam odskouseno nekolikrat.
RE: trailer
0 0
reagovat

xMort

Nějak se mi to nezdá, z eBanka bankomatu klidně, ale cizí. Ty stavěj na tom, že tě oberou 2x tolik.
465478
Nějak se mi to nezdá, z eBanka bankomatu klidně, ale cizí. Ty stavěj na tom, že tě oberou 2x tolik.
xMort
0 0
reagovat

Fluke

Pokud ukládáš na účet měsíčně určitý počet pěněz (tuším něco kolem 15k), tak máš výběr z bankomatu zadarmo kdekoliv...
465477
Pokud ukládáš na účet měsíčně určitý počet pěněz (tuším něco kolem 15k), tak máš výběr z bankomatu zadarmo kdekoliv...
Fluke
0 0
reagovat

ko3r

Snad maj i reálně nasraný New Yorský/Jerseyský policajty:D
465476
Snad maj i reálně nasraný New Yorský/Jerseyský policajty*:D*
ko3r
0 0
reagovat

Fluke

tak jasný, že zas tak hrozný to není, ale prostě se ukázalo, že ta hrozba je reálná :))
465475
tak jasný, že zas tak hrozný to není, ale prostě se ukázalo, že ta hrozba je reálná *:))*
Fluke
0 0
reagovat

ko3r

Chudáci, nejde jim mail:) Nic proti, ale všechno co je důležitý pro jejich národní bezpečnost je na 100% fyzicky nenapojené na věcičku jménem internet;)
465474
Chudáci, nejde jim mail:) Nic proti, ale všechno co je důležitý pro jejich národní bezpečnost je na 100% fyzicky nenapojené na věcičku jménem internet*;)*
ko3r
0 0
reagovat
Sice bankomat nepoužívám moc často, ale i tak bych ji z tohodle důvodu nevolil, kde má člověk jejich bankomaty hledat, aby neplatil přehnaný peníze za výběr. A pochybuju, že by eBanka přesvědčila ostatní banky, aby na jejich bankomatech měla levnej výběr.
KB, spořka, ČSOB maj bankomaty všude.
Na druhou stranu je pravda, že můžu ještě 4 roky využívat studentský podmínky účtu:) až budu muset platit normálně tak možná taky přestoupím:))
465473
Sice bankomat nepoužívám moc často, ale i tak bych ji z tohodle důvodu nevolil, kde má člověk jejich bankomaty hledat, aby neplatil přehnaný peníze za výběr. A pochybuju, že by eBanka přesvědčila ostatní banky, aby na jejich bankomatech měla levnej výběr. KB, spořka, ČSOB maj bankomaty všude. Na druhou stranu je pravda, že můžu ještě 4 roky využívat studentský podmínky účtu:) až budu muset platit normálně tak možná taky přestoupím:))
0 0
reagovat
link tak to jsem zvědavej, co to udělá s návštěvou Johna McClanea ;) ?)
465472
http://technet.idnes.cz/hacker-pronikl-do-pocitacove-site-pentagonu-fzh-/sw_internet.asp?c=A070622_180922_sw_internet_vse tak to jsem zvědavej, co to udělá s návštěvou Johna McClanea *;)* *?)*
0 0
reagovat
hmmm...já sem taky spořka...o co je eBanka lepší? (sem línej to zkoumat, a když už to má někdo prozkoumaný...;)
465471
hmmm...já sem taky spořka...o co je eBanka lepší? (sem línej to zkoumat, a když už to má někdo prozkoumaný...;)
0 0
reagovat

Fluke

Tuším, že čtyři stovky (říkal kamarád, když jsem mu ten link posílal). To by nebylo tak zlé...
Já jsem u spořky, ale právě přemýšlím o přestupu k eBance...
465470
Tuším, že čtyři stovky (říkal kamarád, když jsem mu ten link posílal). To by nebylo tak zlé... Já jsem u spořky, ale právě přemýšlím o přestupu k eBance...
Fluke
0 0
reagovat

deiwi

No varujou tam na webu, že ti to nemusí případně schválit z důvodu copyrightu, ale myslím, že když si tam nebudeš dávat známí loga typu Coca Cola, Valve, eBanka:D apod. tak se není čeho obávat.

xMort
Tak já už sem u spořky nějakej ten rok a docela fakt o tom uvažuju, musím si jen zjistit kolik za to budou chtít (zadarmo to nebude:)) a taky popřemýšlet jestli má smysl mít tři karty na jeden účet8)
465469
No varujou tam na webu, že ti to nemusí případně schválit z důvodu copyrightu, ale myslím, že když si tam nebudeš dávat známí loga typu Coca Cola, Valve, eBanka*:D* apod. tak se není čeho obávat. [b]xMort[/b] Tak já už sem u spořky nějakej ten rok a docela fakt o tom uvažuju, musím si jen zjistit kolik za to budou chtít (zadarmo to nebude*:)*) a taky popřemýšlet jestli má smysl mít tři karty na jeden účet*8)*
deiwi
0 0
reagovat

Fluke

Ta vlastní karta je skvělý nápad. Škoda, že to nemají i ostatní ("nebanka" spořka a eBanka). Hned bych do toho šel...
465468
Ta vlastní karta je skvělý nápad. Škoda, že to nemají i ostatní ("nebanka" spořka a eBanka). Hned bych do toho šel...
Fluke
0 0
reagovat

Fluke

Nestudoval jsem ten jejich web ani podminky, takze by me zajimalo, zda si vubec s necim, jako je copyright lamou hlavu :) Hadam, ze nijak zvlast, protoze to by eliminovalo vetsinu repertoaru doneseneho klienty banky :)
465467
Nestudoval jsem ten jejich web ani podminky, takze by me zajimalo, zda si vubec s necim, jako je copyright lamou hlavu :) Hadam, ze nijak zvlast, protoze to by eliminovalo vetsinu repertoaru doneseneho klienty banky :)
Fluke
0 0
reagovat
A co takhle JAKYKOLIV trailer v 1080p? Viz sekce Trailery, oznaceno HD. Napr. ten uplne nejnovejsi trailer na Simpsonovi.
465466
A co takhle JAKYKOLIV trailer v 1080p? Viz sekce Trailery, oznaceno HD. Napr. ten uplne nejnovejsi trailer na Simpsonovi.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se