Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99481 - 99500 Napsat příspěvek

1920x1080 movie

Zdarec chci otestovat nove LCD TV a nemuzu sehnat nekde na netu nejaky film nebo cokoliv ve formatu HD 1920x1080 nevite kde se da neco sehnat klidne i propagacni video jenom proste neco.. Diky cus
465465
Zdarec chci otestovat nove LCD TV a nemuzu sehnat nekde na netu nejaky film nebo cokoliv ve formatu HD 1920x1080 nevite kde se da neco sehnat klidne i propagacni video jenom proste neco.. Diky cus
1920x1080 movie
0 0
reagovat

deiwi

No vypadá to hlavně fajně když tam dáš na tu kartu nějakej artwork, pokud ti to povolí z hlediska copyrightu, tak fakt můžeš mít luxusní kartičku;)
465464
No vypadá to hlavně fajně když tam dáš na tu kartu nějakej artwork, pokud ti to povolí z hlediska copyrightu, tak fakt můžeš mít luxusní kartičku;)
deiwi
0 0
reagovat
Neamerický film se u nás v kině objeví po roce - dvou. :D
465463
Neamerický film se u nás v kině objeví po roce - dvou. *:D*
0 0
reagovat
U neamerickeho filmu je to dost normalni. ;)
465462
U neamerickeho filmu je to dost normalni. ;)
0 0
reagovat
Kino v České Lípě mělo dřív premiéru snímku Sunshine než v USA. No to mě... :]
465461
Kino v České Lípě mělo dřív premiéru snímku Sunshine než v USA. No to mě... :]
0 0
reagovat
Skoda, ze takovou sluzbu nenabizi eBanka/Raiffeisenbank :) [link]
465460
Skoda, ze takovou sluzbu nenabizi eBanka/Raiffeisenbank :) [link="http://www.cypresshill.cz/temp/visa.jpg"][link][/link]
0 0
reagovat

Sennh

Hádej můžeš 2x, napotřetí tě nakopnem:)
465459
Hádej můžeš 2x, napotřetí tě nakopnem*:)*
Sennh
0 0
reagovat
Co tam dělá Sunshine? 8)
465458
Co tam dělá Sunshine? *8)*
0 0
reagovat

st39.6

Mě nepříjde blbý čtenářský dotaz.

koukni sem :-)
téma kde žít, když ne v ČR
465457
Mě nepříjde blbý čtenářský dotaz. koukni sem :-) [link="http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=12938.0"]téma kde žít, když ne v ČR[/link]
st39.6
0 0
reagovat
No tak ta nová akce KB je geniální, můžete si dát na kreditku vlastní obrázek, zrovna teď zkouším jak by tam některý vypadali, přímo fámózní, já si snad nechám udělat třetí kreditku:D link
465456
No tak ta nová akce KB je geniální, můžete si dát na kreditku vlastní obrázek, zrovna teď zkouším jak by tam některý vypadali, přímo fámózní, já si snad nechám udělat třetí kreditku*:D* https://www.mojekarta.cz/cdw/jsp/welcome.jsf
0 0
reagovat
look who´s faster :D
465455
look who´s faster *:D*
0 0
reagovat
to je pekne debilni tema :D
465454
to je pekne debilni tema *:D*
0 0
reagovat
To neni tema, to je maximalne tak ctenarskej dotaz... a kdyz ho polozis ted, riskujes, ze se na nej do tydne zapomene. ;)
465453
To neni tema, to je maximalne tak ctenarskej dotaz... a kdyz ho polozis ted, riskujes, ze se na nej do tydne zapomene. ;)
0 0
reagovat
Můžu navhrnout téma to příští poprázdninové FM radia, i když to bude pozměnené atd. tak si myslím, že by to za to stálo. Otázka pro celou redakci by byla tato. Jaká cizí země Vás učarovala a v které by jste chtěli bydlet, pokuď by to nešlo tu v České republice?
465452
Můžu navhrnout téma to příští poprázdninové FM radia, i když to bude pozměnené atd. tak si myslím, že by to za to stálo. Otázka pro celou redakci by byla tato. Jaká cizí země Vás učarovala a v které by jste chtěli bydlet, pokuď by to nešlo tu v České republice?
0 0
reagovat
Takže anketa na nejočekávanější film od června do prosince 2007 na www.kostky.org dopadl takto:

1. Harry Potter a Fenixův řád (22,2%)
2. Simpsonovi ve filmu (19,3%)
3. Shrek 3 (18,5%)
4. Transformers (11,1%)
5. Die Hard 4.0 (7,4%)
6. Dannyho Parťáci 3 (6,7%)
7. Aliens vs. Predator 2 (5,2%)

a pak ostatní už paběrkovaly tj dalších 8 filmů posbíralo dohromady jen 9,6%
465451
Takže anketa na nejočekávanější film od června do prosince 2007 na www.kostky.org dopadl takto: 1. Harry Potter a Fenixův řád (22,2%) 2. Simpsonovi ve filmu (19,3%) 3. Shrek 3 (18,5%) 4. Transformers (11,1%) 5. Die Hard 4.0 (7,4%) 6. Dannyho Parťáci 3 (6,7%) 7. Aliens vs. Predator 2 (5,2%) a pak ostatní už paběrkovaly tj dalších 8 filmů posbíralo dohromady jen 9,6%
0 0
reagovat
Sunshine 1,7? Hmm, to je slušné na Amíky. Z té nábídky u mě vítězí Harry Potter. Sorry Michael, ale Transformers až jako druhé;) Jinak kromě těchto filmů je pro nejočekávanější Ratatouille 8)
465450
Sunshine 1,7? Hmm, to je slušné na Amíky. Z té nábídky u mě vítězí Harry Potter. Sorry Michael, ale Transformers až jako druhé*;)* Jinak kromě těchto filmů je pro nejočekávanější Ratatouille *8)*
0 0
reagovat

ANKETA NA CS.NET

Na jaký film se v červenci těšíte nejvíce:

Transformers - 53,8%
Harry Potter 5 - 30,2%
The Simpsons Movie - 9,9%
Sunshine - 1,7%
I Now Pronounce You Chuck and Larry - 1,6%

Hlasujte také zde v levém spodním rohu! :)
465449
Na jaký film se v červenci těšíte nejvíce: Transformers - 53,8% Harry Potter 5 - 30,2% The Simpsons Movie - 9,9% Sunshine - 1,7% I Now Pronounce You Chuck and Larry - 1,6% Hlasujte také [link="http://www.comingsoon.net/"]zde[/link] v levém spodním rohu! *:)*
ANKETA NA CS.NET
0 0
reagovat
jako holeni nohou je u me na dennim poradku, u tebe snad ne? :D:D:- Takle to dopada, kdyz ani v reklame neumej formulovat vety
465448
jako holeni nohou je u me na dennim poradku, u tebe snad ne? *:D**:D**:-* Takle to dopada, kdyz ani v reklame neumej formulovat vety
0 0
reagovat
Tak ta reklama na Veet mě dostala, "to se chcete stále holit jako chlapi?":)):))
465447
Tak ta reklama na Veet mě dostala, "to se chcete stále holit jako chlapi?"*:))**:))*
0 0
reagovat
Jedu dneska s KarlemR do Plzne, tak nam prejte, at si to uzijeme... A nebojte, az se vratime, tak dame vedet:D
465446
Jedu dneska s KarlemR do Plzne, tak nam prejte, at si to uzijeme... A nebojte, az se vratime, tak dame vedet*:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se