Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99421 - 99440 Napsat příspěvek
zas tak bych to neprehanel ;) ... a ted mluvim na oba :D
465525
zas tak bych to neprehanel ;) ... a ted mluvim na oba *:D*
0 0
reagovat
Lepsie technicky a scneristicky zvladnuty film pre teba. Ale uvedom si ,ze veci ,ktore v tom filme vidis ty ,si decko ani nevsimne. Pekny priklad ma napadol ked si spomeniem na Knight Rider-a :) Ked som bol ja decko chodilo to na nejakej rakuskej stanici ,hovno som tomu rozumel ale nemohla mi ujst ani jedna epizoda. Teraz sa idem potrhat od smiechu ked to vidim:) Ako som hovoril ,filmy pre deti by sa mali hodnotit inak. To ,ze to nezaujme cloveka ,ktory ma uz toho napozerane neznamena ,ze sa to nebude pacit detom.
465524
Lepsie technicky a scneristicky zvladnuty film pre teba. Ale uvedom si ,ze veci ,ktore v tom filme vidis ty ,si decko ani nevsimne. Pekny priklad ma napadol ked si spomeniem na Knight Rider-a :) Ked som bol ja decko chodilo to na nejakej rakuskej stanici ,hovno som tomu rozumel ale nemohla mi ujst ani jedna epizoda. Teraz sa idem potrhat od smiechu ked to vidim:) Ako som hovoril ,filmy pre deti by sa mali hodnotit inak. To ,ze to nezaujme cloveka ,ktory ma uz toho napozerane neznamena ,ze sa to nebude pacit detom.
0 0
reagovat

stčko

Takže když se budou děti dobře bavit u animáku, který je bude navádět, aby pejskům řezali ouška, aby kočičky dávali do mikrovlnky apod., tak to je dobře? :) Víš co myslím... imho když se děti baví u špatného filmu, tak to není úplně dobře.. 8) Ale tak přiznávám, že tohle není úplně případ Happy Feet... ta má několik výborných míst, ale je opravdu strašně zabitá... ale nebudem rozjíždět flame... :)
465523
Takže když se budou děti dobře bavit u animáku, který je bude navádět, aby pejskům řezali ouška, aby kočičky dávali do mikrovlnky apod., tak to je dobře? :) Víš co myslím... imho když se děti baví u špatného filmu, tak to není úplně dobře.. *8)* Ale tak přiznávám, že tohle není úplně případ Happy Feet... ta má několik výborných míst, ale je opravdu strašně zabitá... ale nebudem rozjíždět flame... :)
stčko
0 0
reagovat
sem s tebou krashi, viz DVD recenze :D
imo je to podcenovana zalezitost. rozhodne lepsi jak splachnutej :-
haha, to bude zas flame
kazdopadne si to neber tak k srdci.
silence > kdyz se u toho deti bavi, tak je to funkcni film, coz je v pripade pohadky pro deti imo mnohem dulezitejsi, nez aby byl dobry ...
465522
sem s tebou krashi, viz DVD recenze *:D* imo je to podcenovana zalezitost. rozhodne lepsi jak splachnutej *:-* haha, to bude zas flame kazdopadne si to neber tak k srdci. silence > kdyz se u toho deti bavi, tak je to funkcni film, coz je v pripade pohadky pro deti imo mnohem dulezitejsi, nez aby byl dobry ...
0 0
reagovat
No je fakt, že všechno je lepší, než Shrek. :) Každopádně Happy Feet je imho špatné... A to, že děti se při tom bavily z toho přece nedělá dobrý film? Je to ještě víc alarmující, že takováhle prkotina je ovlivní víc, než nějaký lépe technicky i scénáristicky zvládnutý film.
465521
No je fakt, že všechno je lepší, než Shrek. :) Každopádně Happy Feet je imho špatné... A to, že děti se při tom bavily z toho přece nedělá dobrý film? Je to ještě víc alarmující, že takováhle prkotina je ovlivní víc, než nějaký lépe technicky i scénáristicky zvládnutý film.
0 0
reagovat
Samozrejme ze Rodinka uzasnych je kvalitativne niekde uplne inde ale nalejme si cisteho vina ,ze to nebol animak urceny len detom.....Mna len stve ,ze deti sa idu roztrhat za (mne uz kvalitne lezucim na nervy) Shrekom a o nejakom Happy Feet ani nevedia lebo.....ja neviem preco. Ved ako stary je to film? A ked som o tom hovoril ucitelkam a detom co tam boli s nimi tak pozerali na mna ze aky film im to ponukam.....proste to neni fer:)
465520
Samozrejme ze Rodinka uzasnych je kvalitativne niekde uplne inde ale nalejme si cisteho vina ,ze to nebol animak urceny len detom.....Mna len stve ,ze deti sa idu roztrhat za (mne uz kvalitne lezucim na nervy) Shrekom a o nejakom Happy Feet ani nevedia lebo.....ja neviem preco. Ved ako stary je to film? A ked som o tom hovoril ucitelkam a detom co tam boli s nimi tak pozerali na mna ze aky film im to ponukam.....proste to neni fer:)
0 0
reagovat
Me přijde, že sou tu zcela jistě kvalitnější animáky než nějakej happy feet, past na žraloka a spláchnutej.
465519
Me přijde, že sou tu zcela jistě kvalitnější animáky než nějakej happy feet, past na žraloka a spláchnutej.
0 0
reagovat

krash

Hlavně mi to přijde lepší než animák Spláchnutej, který má lepší hodnocení...
465518
Hlavně mi to přijde lepší než animák Spláchnutej, který má lepší hodnocení...
krash
0 0
reagovat
Mozte mi niekto vysvetlit preco ma happy feet vsade take zle hodnotenia??? Dnes som to videl druhy krat behom tyzdna a ani na sekundu som sa nenudil.Absolutne nechapem reci o priemernej animacii. Je to uplne nadherne a na platne to vyzera uzasne. A deti ,ktorym to bolo urcene ,sedeli pri scenke v akvarku ako prikovane a to az tak ze za tri roky co robim v kine som nevidel aby za CELY film vyslo na WC len JEDNO decko. A to vam garantujem ,ze to uz nieco znamena!!! :) Ja neviem podla mna by sa filmy pre deti mali hodnotit inak. Mozno sa mi to pacilo preto lebo som pred tym videl Pascu na zraloka......fuj az mi zle ostalo
465517
Mozte mi niekto vysvetlit preco ma happy feet vsade take zle hodnotenia??? Dnes som to videl druhy krat behom tyzdna a ani na sekundu som sa nenudil.Absolutne nechapem reci o priemernej animacii. Je to uplne nadherne a na platne to vyzera uzasne. A deti ,ktorym to bolo urcene ,sedeli pri scenke v akvarku ako prikovane a to az tak ze za tri roky co robim v kine som nevidel aby za CELY film vyslo na WC len JEDNO decko. A to vam garantujem ,ze to uz nieco znamena!!! :) Ja neviem podla mna by sa filmy pre deti mali hodnotit inak. Mozno sa mi to pacilo preto lebo som pred tym videl Pascu na zraloka......fuj az mi zle ostalo
0 0
reagovat

deiwi

Ale tie popisy sú tak neuveriteľne spoileroidné... celkom mi pokazili zážitok, čo som z toho mohol mať :(
(ale treba uznať, že Vydrysek je neuveriteľne "cool" meno :D:-)
465516
Ale tie popisy sú tak neuveriteľne spoileroidné... celkom mi pokazili zážitok, čo som z toho mohol mať *:(* (ale treba uznať, že Vydrysek je neuveriteľne "cool" meno *:D**:-*)
deiwi
0 0
reagovat

Vydrysek

Tak jsem si vzpomnel, jak se imf rozplyval nedavno nad Vydryskem v TV tipech, nasel jsem neco pro fandy tohoto vecernicku :) [link]
465515
Tak jsem si vzpomnel, jak se imf rozplyval nedavno nad Vydryskem v TV tipech, nasel jsem neco pro fandy tohoto vecernicku :) [link="http://topfun.idnes.cz/?mod=tituly&par=vydrysek-1-4"][link][/link]
Vydrysek
0 0
reagovat

Štěstí na dosah-problem

Mám menší problém. Pujčil jsem si DVD Štěstí na dosah. V DVD rekordéru film ide normálně, ale když jsem ho dal do DVD mechaniku u notebooku, tak mi obraz skákal, zrněl, zkrátka nešlo z toho rozeznat co je co. Kde se stala chyba?:o
465514
Mám menší problém. Pujčil jsem si DVD Štěstí na dosah. V DVD rekordéru film ide normálně, ale když jsem ho dal do DVD mechaniku u notebooku, tak mi obraz skákal, zrněl, zkrátka nešlo z toho rozeznat co je co. Kde se stala chyba?*:o*
Štěstí na dosah-problem
0 0
reagovat
Já bych teda řek, že Evan je mírný zklamání, těžko se dalo čekat víc jak 50, takže 32 je mírné zklamání. Navíc to není až taková katastrofa jako bylo loni jejich Miami vice. Ale jinak Universal jen potvrzuje svoji totální zoufalost. Totální. Musí dokonce resuscitovat i dosti neúspěšného Hulka, aby měli vůbec co dávat:-
465513
Já bych teda řek, že Evan je mírný zklamání, těžko se dalo čekat víc jak 50, takže 32 je mírné zklamání. Navíc to není až taková katastrofa jako bylo loni jejich Miami vice. Ale jinak Universal jen potvrzuje svoji totální zoufalost. Totální. Musí dokonce resuscitovat i dosti neúspěšného Hulka, aby měli vůbec co dávat*:-*
0 0
reagovat
Spacilova systematicky produkuje velice zabavne ctivo. Nuz reporter a redaktor naozaj neznamena to iste. Som pocul, ze jej dcera ide po stopach matky, cize fenomen S. este nejaku generaciu vydrzi :))
465512
Spacilova systematicky produkuje velice zabavne ctivo. Nuz reporter a redaktor naozaj neznamena to iste. Som pocul, ze jej dcera ide po stopach matky, cize fenomen S. este nejaku generaciu vydrzi *:))*
0 0
reagovat
Do Mirky se tam pekne obulo par zdejsich uzivatelu :) Mam dojem, ze zminena Mirka ani nevi, ze existuje neco jako internet.
465511
Do Mirky se tam pekne obulo par zdejsich uzivatelu :) Mam dojem, ze zminena Mirka ani nevi, ze existuje neco jako internet.
0 0
reagovat
Sledovat Nájemné vrahy na Markýze je velmi zábavné. Inu jak krásná může slovenština být, když se nadává:D:D:D
465510
Sledovat Nájemné vrahy na Markýze je velmi zábavné. Inu jak krásná může slovenština být, když se nadává*:D**:D**:D*
0 0
reagovat
uz podle dvou prvnich odstavcu to vypada, jako by se po dvou letech vratila z Marsu. Zni to, jako by o filmu vedela naprosty h:ovn:o. Pokracovat nepotrebuju ....
465509
uz podle dvou prvnich odstavcu to vypada, jako by se po dvou letech vratila z Marsu. Zni to, jako by o filmu vedela naprosty h*:o*vn*:o*. Pokracovat nepotrebuju ....
0 0
reagovat
spáčilová by měla dostat už pořádně dunivou ránu do ksichtu. Hlavně za Stallona.
465508
spáčilová by měla dostat už pořádně dunivou ránu do ksichtu. Hlavně za Stallona.
0 0
reagovat
link Mirka zase ruluje.
465507
http://show.idnes.cz/bruce-willis-s-novou-pasti-rozdelil-hollywood-fqr-/filmvideo.asp?c=A070622_152413_filmvideo_off Mirka zase ruluje.
0 0
reagovat
sranda za velke penize, vzdyt Bruce byl lehce nadprumerna komedie, kterych je v kine za rok hafo...ale investovat do toho takove prachy? vzdyt jde jenom o obycejnou zabavu....
465506
sranda za velke penize, vzdyt Bruce byl lehce nadprumerna komedie, kterych je v kine za rok hafo...ale investovat do toho takove prachy? vzdyt jde jenom o obycejnou zabavu....
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se