Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99241 - 99260 Napsat příspěvek

krispel

Nikdo ti diskutovat nebrani. Ale diskutovat nad prispevky, ktere si necetl (protoze uz jsou davno smazany) mi nepripada jako zrovna konstruktivni. ;)
465735
Nikdo ti diskutovat nebrani. Ale diskutovat nad prispevky, ktere si necetl (protoze uz jsou davno smazany) mi nepripada jako zrovna konstruktivni. ;)
krispel
0 0
reagovat
Já bych toho Pičmundu tak úplně nezatracoval, některé myšlenky by snesly delší debatu, to by ale zase místní boyzzz (MZ-křižáci...díky douglasi za nový výraz), nesměli napadat myslitele místo myšlenky.
465734
Já bych toho Pičmundu tak úplně nezatracoval, některé myšlenky by snesly delší debatu, to by ale zase místní boyzzz (MZ-křižáci...díky douglasi za nový výraz), nesměli napadat myslitele místo myšlenky.
0 0
reagovat
Jisteze to ma zakazany... nikdo me neplati za to, abych delal nocniho hlidace. :)
465733
Jisteze to ma zakazany... nikdo me neplati za to, abych delal nocniho hlidace. :)
0 0
reagovat
Mě pobavil, obviously.. :) Doufám, že sem může ještě psát a že i něco napíše než pujdu spát :)
465732
Mě pobavil, obviously.. :) Doufám, že sem může ještě psát a že i něco napíše než pujdu spát :)
0 0
reagovat
stejně nakonec dosáhnul toho, že se o něm debatuje.
465731
stejně nakonec dosáhnul toho, že se o něm debatuje.
0 0
reagovat

křysař ľubo

Příspěvek měl sice hlavu a patu, ale nechápu, proč se vzápětí sám zdiskredituje, když se podporuje pod nickem, který má jen o jedna větší ID než přezdívka Pičmunda... (ty příspěvky tu už nejsou) nechápu... ?) :- Snad si ani nemůže myslet, že jsme tak hloupí, abysme na to skočili... potom v tom případě asi ten svůj první koment nemyslí moc vážně, tudíž nechápu, co ho vůbec trápí....
465730
Příspěvek měl sice hlavu a patu, ale nechápu, proč se vzápětí sám zdiskredituje, když se podporuje pod nickem, který má jen o jedna větší ID než přezdívka Pičmunda... (ty příspěvky tu už nejsou) nechápu... *?)* *:-* Snad si ani nemůže myslet, že jsme tak hloupí, abysme na to skočili... potom v tom případě asi ten svůj první koment nemyslí moc vážně, tudíž nechápu, co ho vůbec trápí....
křysař ľubo
0 0
reagovat
Ale zas, treba mu uznať, že toto je zatiaľ jeho najkonštruktívnejší príspevok. Je síce pravda, že jeho kritika evidentne vychádza len zo značne povrchnej znalosti veci, na druhej strane ak počkáme ešte nejakých pár rokov, možno sa nad jeho príspevkami aj bude dať rozumne diskutovať.
btw, ak je to naozaj krusty, oceňujem zvolený jazyk (čeština). Týmto sa evidentne snaží o ľahšie sprístupnenie svojho posolstva väčšej časti návštevníkov tohto webu a prakticky celej redakcii (s výnimkou jej 1/12 v podobe slovenskej polovice Shushiku pochopiteľne). ;)
465729
Ale zas, treba mu uznať, že toto je zatiaľ jeho najkonštruktívnejší príspevok. Je síce pravda, že jeho kritika evidentne vychádza len zo značne povrchnej znalosti veci, na druhej strane ak počkáme ešte nejakých pár rokov, možno sa nad jeho príspevkami aj bude dať rozumne diskutovať. btw, ak je to naozaj krusty, oceňujem zvolený jazyk (čeština). Týmto sa evidentne snaží o ľahšie sprístupnenie svojho posolstva väčšej časti návštevníkov tohto webu a prakticky celej redakcii (s výnimkou jej 1/12 v podobe slovenskej polovice Shushiku pochopiteľne). *;)*
0 0
reagovat
Hmm, já myslím, že se všichni jenom zasmějem a přejdeme to... Vidět redakční systém v plném provozu se někdy oplácí, a když si vzpomenu, že u každého uživatele je uvedena IPina a ty bany jsou tak jednoduše provozu schopné, tak se ani Vaška neptám, proč si myslí, že je to Krusty :D:D:D
465728
Hmm, já myslím, že se všichni jenom zasmějem a přejdeme to... Vidět redakční systém v plném provozu se někdy oplácí, a když si vzpomenu, že u každého uživatele je uvedena IPina a ty bany jsou tak jednoduše provozu schopné, tak se ani Vaška neptám, proč si myslí, že je to Krusty :D:D:D
0 0
reagovat
dneska bude mazací tlačítko hodně promačkaný?)
465727
dneska bude mazací tlačítko hodně promačkaný*?)*
0 0
reagovat
no ty bláho:D
465726
no ty bláho*:D*
0 0
reagovat
Dneska tu vazne bude teplo... jsem skoro linej, abych ti podle IP adresy nebo psychologickyho profilu ty bany pocital, Krusty. Ale kdyz te to bavi. :)
465725
Dneska tu vazne bude teplo... jsem skoro linej, abych ti podle IP adresy nebo psychologickyho profilu ty bany pocital, Krusty. Ale kdyz te to bavi. :)
0 0
reagovat
:D
465724
*:D*
0 0
reagovat
Musím se vám všem svěřit s mým neblahým pocitem. Moviezone upadá. Je to dlouhodobbý trend. Věřte mi v této oblasti se pohybuji již delší dobu. Úpadek a rozpad je nevyhnutelný. Redakce se čímdál více straní diskuzí a získává si větší odstup od svých čtenářů. A přitom toto byla největší výsada tohoto webu. Je hezké, že přibrala nové členy, ale vysvětlete mi kam se poděli ostatní! To už pro ně dříve hýčkaná Moviezone nic neznamená???
Z tohoto webu se stala takřka one man show, kdy každou novinku píše jeden jediný člověk a nějaká rozmanitost stylu je kdovíkde. Navíc se tu rozjela nepříjemná věc. A to je ban. Zaregistroval jsem již několik banů za poslední dobu a v posledních týdnech tyto statistiky jen narůstají. Což je škoda a další odtržení od čtenářstva.
Možná by pomohlo se trošku zamyslet, kam se vlastně chcete zaměřit. Jestli být takzvaně středoproudý web anebo publikovat své názory a nesnažit se nikomu vtírat.
Neberte to jako výpad, ale jako dobrou radu od blízkého přítele, kterého velmi odbře znáte.
JuDr. Kamil Teplý
465723
Musím se vám všem svěřit s mým neblahým pocitem. Moviezone upadá. Je to dlouhodobbý trend. Věřte mi v této oblasti se pohybuji již delší dobu. Úpadek a rozpad je nevyhnutelný. Redakce se čímdál více straní diskuzí a získává si větší odstup od svých čtenářů. A přitom toto byla největší výsada tohoto webu. Je hezké, že přibrala nové členy, ale vysvětlete mi kam se poděli ostatní! To už pro ně dříve hýčkaná Moviezone nic neznamená??? Z tohoto webu se stala takřka one man show, kdy každou novinku píše jeden jediný člověk a nějaká rozmanitost stylu je kdovíkde. Navíc se tu rozjela nepříjemná věc. A to je ban. Zaregistroval jsem již několik banů za poslední dobu a v posledních týdnech tyto statistiky jen narůstají. Což je škoda a další odtržení od čtenářstva. Možná by pomohlo se trošku zamyslet, kam se vlastně chcete zaměřit. Jestli být takzvaně středoproudý web anebo publikovat své názory a nesnažit se nikomu vtírat. Neberte to jako výpad, ale jako dobrou radu od blízkého přítele, kterého velmi odbře znáte. JuDr. Kamil Teplý
0 0
reagovat

verbst

zivacka... kukni na tohto typka
465722
zivacka... kukni [link="http://www.youtube.com/watch?v=S7GGkKpBR-g"]na tohto typka[/link]
verbst
0 0
reagovat
Tak schválně. Viděli ste už někoho todle zvládnout? link
465721
Tak schválně. Viděli ste už někoho todle zvládnout? http://youtube.com/watch?v=DsNFxOOnjgw
0 0
reagovat

popik

Mám dotaz! Lze do běžného počítače připojit více jak jeden mikrofon? Jestli ano jakým způsobem?(amatérský dabing)
465720
Mám dotaz! Lze do běžného počítače připojit více jak jeden mikrofon? Jestli ano jakým způsobem?(amatérský dabing)
popik
0 0
reagovat
Tímto si již delší dobu ladím ráno náladu link
465719
Tímto si již delší dobu ladím ráno náladu http://www.hotlinkspace.com/video.php?id=78
0 0
reagovat
Já se nedávno skvěle pobavil u XXX2, Ice Cube ruluje :+:D
465718
Já se nedávno skvěle pobavil u XXX2, Ice Cube ruluje *:+**:D*
0 0
reagovat
Jako Are we there yet je mazec, fakt doporučuju, ty ksichty co tam dělá jsou suveréní:D
465717
Jako Are we there yet je mazec, fakt doporučuju, ty ksichty co tam dělá jsou suveréní*:D*
0 0
reagovat
Vem si nekdy na zachod sebou zrcadko a das i 60. ;)
465716
Vem si nekdy na zachod sebou zrcadko a das i 60. *;)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se