Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99201 - 99220 Napsat příspěvek

Ravenhorn

Opravdu dobrých soubojů je tam jen pár, přičemž alespoň drobné problémy jsem měl jen u jednoho z těch prvních - zbytek je jen nudná vata - jsou na každém rohu a všechny se dají vyřešit pár máchnutími lightsaberem a hozením dvou kouzel což je po čase otrava (byť se na ně hezky kouká). Zato z výše zmíněných her si výborně pamatuju snad každý boj.
Kotor je velice dobrá hra, ale ne kvůli soubojům.
465774
Opravdu dobrých soubojů je tam jen pár, přičemž alespoň drobné problémy jsem měl jen u jednoho z těch prvních - zbytek je jen nudná vata - jsou na každém rohu a všechny se dají vyřešit pár máchnutími lightsaberem a hozením dvou kouzel což je po čase otrava (byť se na ně hezky kouká). Zato z výše zmíněných her si výborně pamatuju snad každý boj. Kotor je velice dobrá hra, ale ne kvůli soubojům.
Ravenhorn
0 0
reagovat
Tak jsem na to přišel a přes pár chybových hlášek už vím, jak na to. Díky! :)
465773
Tak jsem na to přišel a přes pár chybových hlášek už vím, jak na to. Díky! :)
0 0
reagovat
Já MPC používám a jsem na to hrdej :D
465772
Já MPC používám a jsem na to hrdej *:D*
0 0
reagovat

HAL

Počkej ty radíš souboje z KOTOR mezi to nejhorší? A přitom je to za poslední dobu právě to nejlepší a KOTOR oba díly jsou vysoce hodnoceny? :o
465771
Počkej ty radíš souboje z KOTOR mezi to nejhorší? A přitom je to za poslední dobu právě to nejlepší a KOTOR oba díly jsou vysoce hodnoceny? *:o*
HAL
0 0
reagovat
Nepoužívá, ale je uživatelsky the most frendly ;)... další třeba VLC player, nebo media player 2 ;):)...
465770
Nepoužívá, ale je uživatelsky the most frendly ;)... další třeba VLC player, nebo media player 2 ;):)...
0 0
reagovat
Tak jste mě překecali, jsem myslel, že už dávno ten přehrávač nikdo nepoužívá. :)
465769
Tak jste mě překecali, jsem myslel, že už dávno ten přehrávač nikdo nepoužívá. :)
0 0
reagovat
Media Classic Player chtěl sluníčkovej lid říct :) A mě to teda jde i bez Quicktime Alternative.. to bude asi tim, že mám nainstalovanej i Quicktime, ale nepoužívám ho ;)
465768
Media Classic Player chtěl sluníčkovej lid říct :) A mě to teda jde i bez Quicktime Alternative.. to bude asi tim, že mám nainstalovanej i Quicktime, ale nepoužívám ho ;)
0 0
reagovat
windows media clasic+quicktime alternativ a dokážeš zázraky ;)...
465767
windows media clasic+quicktime alternativ a dokážeš zázraky ;)...
0 0
reagovat
Nebuďte labutě a podělte se! :)
465766
Nebuďte labutě a podělte se! :)
0 0
reagovat
To je na dlouho, bych spíš potřeboval nějakej program, který udělá několik screenů každých pět sekund např., ale na mov jsem nic nenašel.
465765
To je na dlouho, bych spíš potřeboval nějakej program, který udělá několik screenů každých pět sekund např., ale na mov jsem nic nenašel.
0 0
reagovat

Sennh

Já dám printscreen a otevřu si to ve photoshopu, upravim, uložim a mám to
465764
Já dám printscreen a otevřu si to ve photoshopu, upravim, uložim a mám to
Sennh
0 0
reagovat
Mohu nějak v Quicktime přehrávači zachytit screeny z traileru?
465763
Mohu nějak v Quicktime přehrávači zachytit screeny z traileru?
0 0
reagovat

Fluke

Na takové skvosty si najdu čas vždycky :)
A navíc ony nejsou nějak výrazně delší než nová RPG, ne všechno co teď vychází se dá dohrát za 5 hodin jako Fable ;)

ad FPS pohled: ve většině her ho preferuji, čistě kvůli většímu sžití se s postavou, hra má pak hned o něco lepší atmosféru. Jen pokud ovládám víc postav tak mám raději izometrický pohled.
465762
Na takové skvosty si najdu čas vždycky *:)* A navíc ony nejsou nějak výrazně delší než nová RPG, ne všechno co teď vychází se dá dohrát za 5 hodin jako Fable *;)* ad FPS pohled: ve většině her ho preferuji, čistě kvůli většímu sžití se s postavou, hra má pak hned o něco lepší atmosféru. Jen pokud ovládám víc postav tak mám raději izometrický pohled.
Fluke
0 0
reagovat

Spazz

Je mi to jasný..no doufám, že ten pohled z první osoby bude v real time souboji aspoň dostatečně adrenalinový.

Hal, Xatrix
jj, těmhle fajn old school RPG už odzvoněl čas, člověk si je ještě občas z nostalgie zahraje, ale popravdě kde na to brát čas:) Tím chci říct, že i kdyby ještě takový vycházeli, tak by člověk neměl zrovna čas to hrát a pro ty mladší hráče by to mohlo být víceméně nezáživné, až na trpělivé vyjímky.
465761
Je mi to jasný..no doufám, že ten pohled z první osoby bude v real time souboji aspoň dostatečně adrenalinový. [b]Hal, Xatrix[/b] jj, těmhle fajn old school RPG už odzvoněl čas, člověk si je ještě občas z nostalgie zahraje, ale popravdě kde na to brát čas:) Tím chci říct, že i kdyby ještě takový vycházeli, tak by člověk neměl zrovna čas to hrát a pro ty mladší hráče by to mohlo být víceméně nezáživné, až na trpělivé vyjímky.
Spazz
0 0
reagovat
Já jsem za ten soubojový systém docela rád, že to nebude čistě tahové bylo jasné už od začátku, mnohem víc jsem se bál čistě realtimového kydlení ala Oblivion.
Oldschoolové rpgčka už stejně nikdy nikdo neudělá, takže neustálému hraní BG1,2 F1,2 a PST se stejně nevyhnu a pohled na svět Falloutu jaký se snaží podat Betheseda je taky docela zajímavý.
Jen doufám že v něm nebude obrovské množství jednoduchých soubojů, díky čemuž nestojí boje ve většině podobných her z poslední doby za nic (například Kotor).
465760
Já jsem za ten soubojový systém docela rád, že to nebude čistě tahové bylo jasné už od začátku, mnohem víc jsem se bál čistě realtimového kydlení ala Oblivion. Oldschoolové rpgčka už stejně nikdy nikdo neudělá, takže neustálému hraní BG1,2 F1,2 a PST se stejně nevyhnu a pohled na svět Falloutu jaký se snaží podat Betheseda je taky docela zajímavý. Jen doufám že v něm nebude obrovské množství jednoduchých soubojů, díky čemuž nestojí boje ve většině podobných her z poslední doby za nic (například Kotor).
0 0
reagovat

2 Fluke

My spis budeme s nadeji cekat na nejaky "datadisky" od fanousku. Skoda jen, ze zadny to zatim nedotahl do konce.. :(
465759
My spis budeme s nadeji cekat na nejaky "datadisky" od fanousku. Skoda jen, ze zadny to zatim nedotahl do konce.. :(
2 Fluke
0 0
reagovat

Fluke

To je mi jasné, ale nejspíš se s tím budeš muset spokojit a tvoje tužby zůstanou nevyslyšeny :o)
465758
To je mi jasné, ale nejspíš se s tím budeš muset spokojit a tvoje tužby zůstanou nevyslyšeny :o)
Fluke
0 0
reagovat

Spazz

No přes rameno není zrovna to co jsem myslel 3rd person:)
465757
No přes rameno není zrovna to co jsem myslel 3rd person*:)*
Spazz
0 0
reagovat

Fluke

Je tam napsané, že to půjde přepnout do "netradičního pohledu přes rameno" :o)
465756
Je tam napsané, že to půjde přepnout do "netradičního pohledu přes rameno" :o)
Fluke
0 0
reagovat

F3

Mě přijde ten pseudo Realtime/basedtime systém taky trochu divný, ale na druhou stranu to dává zajímavé možnosti v zásahu na kritické místo ze začátku a promyšlení boje a po vyčerpání hit pointů jde na řadu adrenalin. Co si budem říkat, ve kterým dnešním RPG nejsou boje částečně adrenalinový.
Vytvořit svět Fallouta znovu jde určitě i dnes, ale tehdejší systém hraní už ne. Kdo z těch pamětníků má dneska čas vysedávat hodiny u kompu (u Fallouta to jinak nejde) a trpělivě hrát (Fallout nikdy nebyla akční hra). A kdo z nováčků by měl trpělivost v dnešní rychlé společnosti hrát tehdejší typ RPG na kterém jsme vyrůstali. To si radši pustí World of Warcraft a jiné.
Jediné co spíš Falloutu 3 vyčítám je pohled z 1st person, doufám, že půjde stejně jako u Oblivionu přejít do 3rd person, který je pro dnešní styl RPG fajnovější.
465755
Mě přijde ten pseudo Realtime/basedtime systém taky trochu divný, ale na druhou stranu to dává zajímavé možnosti v zásahu na kritické místo ze začátku a promyšlení boje a po vyčerpání hit pointů jde na řadu adrenalin. Co si budem říkat, ve kterým dnešním RPG nejsou boje částečně adrenalinový. Vytvořit svět Fallouta znovu jde určitě i dnes, ale tehdejší systém hraní už ne. Kdo z těch pamětníků má dneska čas vysedávat hodiny u kompu (u Fallouta to jinak nejde) a trpělivě hrát (Fallout nikdy nebyla akční hra). A kdo z nováčků by měl trpělivost v dnešní rychlé společnosti hrát tehdejší typ RPG na kterém jsme vyrůstali. To si radši pustí World of Warcraft a jiné. Jediné co spíš Falloutu 3 vyčítám je pohled z 1st person, doufám, že půjde stejně jako u Oblivionu přejít do 3rd person, který je pro dnešní styl RPG fajnovější.
F3
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se