Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99221 - 99240 Napsat příspěvek

F3

Mě přijde ten pseudo Realtime/basedtime systém taky trochu divný, ale na druhou stranu to dává zajímavé možnosti v zásahu na kritické místo ze začátku a promyšlení boje a po vyčerpání hit pointů jde na řadu adrenalin. Co si budem říkat, ve kterým dnešním RPG nejsou boje částečně adrenalinový.
Vytvořit svět Fallouta znovu jde určitě i dnes, ale tehdejší systém hraní už ne. Kdo z těch pamětníků má dneska čas vysedávat hodiny u kompu (u Fallouta to jinak nejde) a trpělivě hrát (Fallout nikdy nebyla akční hra). A kdo z nováčků by měl trpělivost v dnešní rychlé společnosti hrát tehdejší typ RPG na kterém jsme vyrůstali. To si radši pustí World of Warcraft a jiné.
Jediné co spíš Falloutu 3 vyčítám je pohled z 1st person, doufám, že půjde stejně jako u Oblivionu přejít do 3rd person, který je pro dnešní styl RPG fajnovější.
465755
Mě přijde ten pseudo Realtime/basedtime systém taky trochu divný, ale na druhou stranu to dává zajímavé možnosti v zásahu na kritické místo ze začátku a promyšlení boje a po vyčerpání hit pointů jde na řadu adrenalin. Co si budem říkat, ve kterým dnešním RPG nejsou boje částečně adrenalinový. Vytvořit svět Fallouta znovu jde určitě i dnes, ale tehdejší systém hraní už ne. Kdo z těch pamětníků má dneska čas vysedávat hodiny u kompu (u Fallouta to jinak nejde) a trpělivě hrát (Fallout nikdy nebyla akční hra). A kdo z nováčků by měl trpělivost v dnešní rychlé společnosti hrát tehdejší typ RPG na kterém jsme vyrůstali. To si radši pustí World of Warcraft a jiné. Jediné co spíš Falloutu 3 vyčítám je pohled z 1st person, doufám, že půjde stejně jako u Oblivionu přejít do 3rd person, který je pro dnešní styl RPG fajnovější.
F3
0 0
reagovat
To já se strašně těším na Fallouta 3
465754
To já se strašně těším na Fallouta 3
0 0
reagovat

2 deiwi

Uprimne, me to spis vydesilo, ten pseudo-real-time rezim je na nic. Tohle podle mne neni pokracovani Fallouta (uz tedka se mu prezdiva Foblivion)...
465753
Uprimne, me to spis vydesilo, ten pseudo-real-time rezim je na nic. Tohle podle mne neni pokracovani Fallouta (uz tedka se mu prezdiva Foblivion)...
2 deiwi
0 0
reagovat
Tak konecne prvni poradne info o hre Fallout 3. Vypada hodne, hodne lakave, co rikate?
465752
Tak konecne prvni poradne info o hre [link="http://bonusweb.idnes.cz/pc/preview/fallout3.html"]Fallout 3[/link]. Vypada hodne, hodne lakave, co rikate?
0 0
reagovat
ghostrider: Díky, asi se s nějakou otázkou ještě obrátím ;)....

jinak pro všechny... tohle dokonale pobavilo...
465751
ghostrider: Díky, asi se s nějakou otázkou ještě obrátím ;).... jinak pro všechny... [link="http://www.novinky.cz/koktejl/patnact-let-se-plavi-plastove-kachnicky-kolem-zeme_118319_v6ib5.html"]tohle[/link] dokonale pobavilo...
0 0
reagovat

RE:Karlos

Neboj se ebay - mam asi 350 nakupu a vzdy uspesne - jen sleduj feedback co maji prodavajici a je to v suchu... MY EBAY PROFILE Napis mi kdyztak private message z nejakym dotazem kdyby jsi chtel. Cau
465750
Neboj se ebay - mam asi 350 nakupu a vzdy uspesne - jen sleduj feedback co maji prodavajici a je to v suchu... [link="http://myworld.ebay.co.uk/ghostridertom"]MY EBAY PROFILE[/link] Napis mi kdyztak private message z nejakym dotazem kdyby jsi chtel. Cau
RE:Karlos
0 0
reagovat
eBay používá PayPal, to ví každé malé dítě:D..a to je asi tak vše:)
465749
eBay používá PayPal, to ví každé malé dítě*:D*..a to je asi tak vše*:)*
0 0
reagovat
takový malý dotaz - jak se nakupuje na eBay??? Jaký to má systém placení, vydražování atd??? Nějaké bližší info by jste nevěděli (popř. jestli jste kupovali, tak zkušenosti)... Dííííky ;):)
465748
takový malý dotaz - jak se nakupuje na eBay??? Jaký to má systém placení, vydražování atd??? Nějaké bližší info by jste nevěděli (popř. jestli jste kupovali, tak zkušenosti)... Dííííky ;):)
0 0
reagovat

Vincent

To je možné, ale zmienený známy je pravdepodobne ten najčistokrvnejší čech, akého poznám (dokonca je pražák):))
465747
To je možné, ale zmienený známy je pravdepodobne ten najčistokrvnejší čech, akého poznám (dokonca je pražák)*:))*
Vincent
0 0
reagovat
Na Ukrajině je už dneska možný všechno koukám :)
465746
Na Ukrajině je už dneska možný všechno koukám *:)*
0 0
reagovat

karlos

Ono to funguje zhruba tak, že príde do hospody, prvých asi tak 10 pív (je možné, že sa mýlim v počte, pokojne to môže byť 15 pív - nikdy som to nepočítal) vyleje do seba a tie zvyšné už leje na seba (resp na iných - ak sa na neho náhodou krivo pozrie... a po tých 10-15 pivách sa človeku vidí, že sa naň krivo pozerá kdekto). Občas preistotu obchádza aj iných návštevníkov a "požičiava" si ich pivá. Osobne by som tomu neveril, ak by som to na vlastné oči nevidel a dokonca sa aj raz nestal obeťou jeho pivného útoku.
465745
Ono to funguje zhruba tak, že príde do hospody, prvých asi tak 10 pív (je možné, že sa mýlim v počte, pokojne to môže byť 15 pív - nikdy som to nepočítal) vyleje do seba a tie zvyšné už leje na seba (resp na iných - ak sa na neho náhodou krivo pozrie... a po tých 10-15 pivách sa človeku vidí, že sa naň krivo pozerá kdekto). Občas preistotu obchádza aj iných návštevníkov a "požičiava" si ich pivá. Osobne by som tomu neveril, ak by som to na vlastné oči nevidel a dokonca sa aj raz nestal obeťou jeho pivného útoku.
karlos
0 0
reagovat
Jisteze... zmenil jsem napoj, protoze jsem vubec nechtel, aby k tomuhle propojeni doslo. Karlos ma ale zjevne velkou predstavivost. :)
465744
Jisteze... zmenil jsem napoj, protoze jsem vubec nechtel, aby k tomuhle propojeni doslo. Karlos ma ale zjevne velkou predstavivost. :)
0 0
reagovat
myslim ze to byla kola a ne pivo ;)
465743
myslim ze to byla kola a ne pivo ;)
0 0
reagovat
Karlosi, ty provokatére:D

lubo
Mimochodem to pivo je Lukášův trik, ne ode mne, od jinýho Lukáše, a spočívá v tom, že když zábava pomine, tak tohle ji má znovu rozjet:)
465742
Karlosi, ty provokatére*:D* [b]lubo[/b] Mimochodem to pivo je Lukášův trik, ne ode mne, od jinýho Lukáše, a spočívá v tom, že když zábava pomine, tak tohle ji má znovu rozjet*:)*
0 0
reagovat
imf: Ale no tak, Fluke to nemyslel špatně, on tě má opravdu rád... :D:D:D
Lubo: Ehm, to jako že přijde do hospody, objedná si pivo a jak mu ho přinesou, tak si ho sám vylije na hlavu??? Nebo jsi to myslel jinak??? ;):D To mu se mi nechce věřit, takový šílenec nikdo není (to, že pivo leje na sebe a ne do sebe ;):)...
465741
imf: Ale no tak, Fluke to nemyslel špatně, on tě má opravdu rád... :D:D:D Lubo: Ehm, to jako že přijde do hospody, objedná si pivo a jak mu ho přinesou, tak si ho sám vylije na hlavu??? Nebo jsi to myslel jinak??? ;):D To mu se mi nechce věřit, takový šílenec nikdo není (to, že pivo leje na sebe a ne do sebe ;):)...
0 0
reagovat

imf

To je zaujímavé keď to už spomínaš (to s tým pivom) - jedného takého podobného poznám. Len s tým rozdielom, že pivo neleje na druhých (až na výnimočné prípady), ale sebe, a nie medzi nohy, ale na hlavu. Ale ináč je celkom normálny (fakt 8)). A má dosť husté vlasy (asi to spolu nejako súvisí ?)).
465740
To je zaujímavé keď to už spomínaš (to s tým pivom) - jedného takého podobného poznám. Len s tým rozdielom, že pivo neleje na druhých (až na výnimočné prípady), ale sebe, a nie medzi nohy, ale na hlavu. Ale ináč je celkom normálny (fakt *8)*). A má dosť husté vlasy (asi to spolu nejako súvisí *?)*).
imf
0 0
reagovat
rozumn(ý)ej člověk, je něco tak obecného, až to tříska dveřma, to je něco jako neznámý vojín :D jinak z programátorského hlediska to není nic těžkého a pro toho kdo uděluje ban, nebo maže by se nic neměnilo, jen by se to automaticky přesunulo místo do koše, do adresáře.
465739
rozumn(ý)ej člověk, je něco tak obecného, až to tříska dveřma, to je něco jako neznámý vojín *:D* jinak z programátorského hlediska to není nic těžkého a pro toho kdo uděluje ban, nebo maže by se nic neměnilo, jen by se to automaticky přesunulo místo do koše, do adresáře.
0 0
reagovat

krispel

Ono se většinou předpokládá, že rozumnej člověk ví, kde je hranice slušnýho chování. ;)
465738
Ono se většinou předpokládá, že rozumnej člověk ví, kde je hranice slušnýho chování. *;)*
krispel
0 0
reagovat
No zni to hezky, ale nehodlame zamestnavat programatora kvuli podobnym antisocialum, pokud to nebude kvuli vymysleni sofistikovanejsiho zpusobu, jak se jich zbavit. ;)

Proste si tu mel byt. :))) Ne, ted vazne. Kam lze zajit by mel vedet kazdy normalne uvazujici clovek. Pokud tu hranici prekroci, dostane se mu varovani. Pokud ji prekroci opakovane a umyslne, nema tu co delat. Pravidla jsou jednoducha, je to vysvetleno ve FAQ a je to vysvetleno konkretni osobe na miste. Jsme velmi ferovi a velmi liberalni... ale odtud potud... lidi s nicky jako "imfjepako" mazu automaticky. Je to jako kdyby nekdo prisel do baru a povazoval za zacatek "diskuze" to, ze mi vylije pivo do klina. ;)
465737
No zni to hezky, ale nehodlame zamestnavat programatora kvuli podobnym antisocialum, pokud to nebude kvuli vymysleni sofistikovanejsiho zpusobu, jak se jich zbavit. ;) Proste si tu mel byt. :))) Ne, ted vazne. Kam lze zajit by mel vedet kazdy normalne uvazujici clovek. Pokud tu hranici prekroci, dostane se mu varovani. Pokud ji prekroci opakovane a umyslne, nema tu co delat. Pravidla jsou jednoducha, je to vysvetleno ve FAQ a je to vysvetleno konkretni osobe na miste. Jsme velmi ferovi a velmi liberalni... ale odtud potud... lidi s nicky jako "imfjepako" mazu automaticky. Je to jako kdyby nekdo prisel do baru a povazoval za zacatek "diskuze" to, ze mi vylije pivo do klina. ;)
0 0
reagovat
Občas je to škoda, myslím ty smazané příspěvky, co takhle něco podobného, jako mají na jiných stránkách tzv "chlívek", kde by byly smazané příspěvky (bez kontextu, či celého vlákna)+ bany, aby ostatní viděli, kam už nemají v diskuzi zacházet, nebo co bylo vůbec důvodem k udělení banu.
465736
Občas je to škoda, myslím ty smazané příspěvky, co takhle něco podobného, jako mají na jiných stránkách tzv "chlívek", kde by byly smazané příspěvky (bez kontextu, či celého vlákna)+ bany, aby ostatní viděli, kam už nemají v diskuzi zacházet, nebo co bylo vůbec důvodem k udělení banu.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se