Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99281 - 99300 Napsat příspěvek
Jardus: No, celý text je rovnou tam vpravo v popisu videa, když klikneš na to "more".
465700
Jardus: No, celý text je rovnou tam vpravo v popisu videa, když klikneš na to "more".
0 0
reagovat
ty jo lidi to je music video jako prase, jedno z nejlepších co jsem kdy viděl, nevíte kde by se dal sehnat text případně překlad tý mega písničky?
465699
ty jo lidi to je music video jako prase, jedno z nejlepších co jsem kdy viděl, nevíte kde by se dal sehnat text případně překlad tý mega písničky?
0 0
reagovat

krash

Původní verzi miluju a tahle je prostě super :D:+
465698
Původní verzi miluju a tahle je prostě super *:D**:+*
krash
0 0
reagovat

Psema

Takže pořád nic. Tak se budu modlit. :)
465697
Takže pořád nic. Tak se budu modlit. :)
Psema
0 0
reagovat
Psema
objednane:D (aj s dvojkou uz ked som bol pri tom) dakujem za odbornu radu
465696
[b]Psema[/b] objednane*:D* (aj s dvojkou uz ked som bol pri tom) dakujem za odbornu radu
0 0
reagovat
Prej se neví. Hlavně je průšvih v tom, že už měla dávno vyjít, ale při authoringu byly zjištěný chyby v titulcích, takže se čeká na novou výrobu. ?)
465695
Prej se neví. Hlavně je průšvih v tom, že už měla dávno vyjít, ale při authoringu byly zjištěný chyby v titulcích, takže se čeká na novou výrobu. *?)*
0 0
reagovat
A co Past trojka? Nevíte někdo jestli má ten původní dabing z videokazet?
465694
A co Past trojka? Nevíte někdo jestli má ten původní dabing z videokazet?
0 0
reagovat

krash

Jsou to prakticky stejný edice, obraz i zvuk totožnej. Sám mám tu novou verzi a nemůžu si stěžovat. Kvalita je trochu omezená stářím filmu, takže vizuálně je tam lehkej šum, ale jinak kvalita dobrá.
465693
Jsou to prakticky stejný edice, obraz i zvuk totožnej. Sám mám tu novou verzi a nemůžu si stěžovat. Kvalita je trochu omezená stářím filmu, takže vizuálně je tam lehkej šum, ale jinak kvalita dobrá.
krash
0 0
reagovat
Psema
a co sa tyka obrazu a zvuku je to na rovnakej urovni u oboch? vies lebo jedno je od Bontonu a druhe od Columbie (nie ze by som tomu nejak rozumel:)
465692
[b]Psema[/b] a co sa tyka obrazu a zvuku je to na rovnakej urovni u oboch? vies lebo jedno je od Bontonu a druhe od Columbie (nie ze by som tomu nejak rozumel:)
0 0
reagovat
Teprve teď jsem zjistil, že se v po trafikách prodává DVD Nekonečný příběh za 42Kč. Vůbec jsem nevěděl, že to někdy na DVD vyšlo. Je to nějaká edice Blesku a sice je nerad podporuji, ale tohle jsem si prostě musel koupit. Ultimátní dětská klasika, teď jen musím zjistit, jestli to bude i po těch celkem dost letech, co jsem to neviděl, pořád ještě fungovat.

krash: staré, ale jinak výborná písnička se super textem
"The terrorists were over-zealous,
But it was sweet when they killed Ellis." :-))
465691
Teprve teď jsem zjistil, že se v po trafikách prodává DVD Nekonečný příběh za 42Kč. Vůbec jsem nevěděl, že to někdy na DVD vyšlo. Je to nějaká edice Blesku a sice je nerad podporuji, ale tohle jsem si prostě musel koupit. Ultimátní dětská klasika, teď jen musím zjistit, jestli to bude i po těch celkem dost letech, co jsem to neviděl, pořád ještě fungovat. krash: staré, ale jinak výborná písnička se super textem "The terrorists were over-zealous, But it was sweet when they killed Ellis." :-))
0 0
reagovat

krash

Určitě verzi s dabingem. Je tam původní od Soukupa, takže si poslechneš nezaměnitelný spojení "strojní puška". Jinak ty dvd se od sebe nijak neliší. jsou prázdný jak nepopsanej papír.;)
465690
Určitě verzi s dabingem. Je tam původní od Soukupa, takže si poslechneš nezaměnitelný spojení "strojní puška". Jinak ty dvd se od sebe nijak neliší. jsou prázdný jak nepopsanej papír.*;)*
krash
0 0
reagovat
co by ste mi odporucili bez dabingu s dabingom
465689
co by ste mi odporucili [link="http://www.dvdbest.sk/ActiveWeb/Products/10684/smrtonosna_past.html"]bez dabingu[/link] [link="http://www.dvdbest.sk/ActiveWeb/Products/109873/smrtonosna_past_cz_dabing.html"]s dabingom[/link]
0 0
reagovat

krash

Tomu říkám pocta. Parádní song, parádní klip.:+
"Nobodey's Die Harder than John McClane!"
465688
Tomu říkám pocta. Parádní song, parádní klip.*:+* "Nobodey's Die Harder than John McClane!"
krash
0 0
reagovat

krash

ten song je boží:+:)
465687
ten song je boží*:+**:)*
krash
0 0
reagovat

krash

Very good. Souhlasím s názorem, který je napsán na youtube pod tím videem, a to že by se tahle písnička měla pouštět se závěrečnýma titulkama čtyřky. To by bylo něco:D:+
465686
Very good. Souhlasím s názorem, který je napsán na youtube pod tím videem, a to že by se tahle písnička měla pouštět se závěrečnýma titulkama čtyřky. To by bylo něco*:D**:+*
krash
0 0
reagovat
link Yippee-ki-yay, motherfucker!
:D
465685
http://www.youtube.com/watch?v=OTyw6cq86kY Yippee-ki-yay, motherfucker! *:D*
0 0
reagovat

krash

Stará dobrá klasika:D;)
465684
Stará dobrá klasika*:D**;)*
krash
0 0
reagovat

MCB

Nejlepší je stejně vždy své hodnocení. Protože to znamená v překladu to, že já MÁM PRAVDU a ostatní jsou za Kre.... :-o
465683
Nejlepší je stejně vždy své hodnocení. Protože to znamená v překladu to, že já MÁM PRAVDU a ostatní jsou za Kre.... :-o
MCB
0 0
reagovat
Ze Slovenskych televizi se mi nejvic do paměti vryl Majster N, a obávám se, že ho jen tak zase neodstranim :D
465682
Ze Slovenskych televizi se mi nejvic do paměti vryl Majster N, a obávám se, že ho jen tak zase neodstranim *:D*
0 0
reagovat
ten potter 5 mi nejak nevoni.......
465681
ten potter 5 mi nejak nevoni.......
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se