Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 98881 - 98900 Napsat příspěvek

verbst

Dostanes ban i za to, ze o tom budes mluvit. Vyjadril jsem se jasne? ;)
466437
Dostanes ban i za to, ze o tom budes mluvit. Vyjadril jsem se jasne? ;)
verbst
0 0
reagovat

verbst

Za to ban nedostal. Nekdo tady neumi cist. ;)
466436
Za to ban nedostal. Nekdo tady neumi cist. ;)
verbst
0 0
reagovat
jojo, taky jsem to neslyšel... ale nebudeme češit vody, prostě je to za náma :);)
466435
jojo, taky jsem to neslyšel... ale nebudeme češit vody, prostě je to za náma :);)
0 0
reagovat
udelal si srandu z radia a z redakce a dostal za to ban
466434
udelal si srandu z radia a z redakce a dostal za to ban
0 0
reagovat
Ach jo a ja tu zrovna nejsem a teď nevím co udělal :D
466433
Ach jo a ja tu zrovna nejsem a teď nevím co udělal *:D*
0 0
reagovat
To byla jednorazova tecka. Uz tohle tema nehodlam resit a snizovat se tak na jeho uroven. Jeho priznivci se nemusi bat, podobnych jsou za humny jeste mraky. :)

Vsem ostatnim (a doufam ze je jich vetsina) se uprimne omlouvam.
466432
To byla jednorazova tecka. Uz tohle tema nehodlam resit a snizovat se tak na jeho uroven. Jeho priznivci se nemusi bat, podobnych jsou za humny jeste mraky. :) Vsem ostatnim (a doufam ze je jich vetsina) se uprimne omlouvam.
0 0
reagovat

qualkalim

Treba tak? :)
"už se ti někdy zdálo o tom, že tě lidé nazývají "imf milosrdný" nebo "Vašek the merciful"???
pokud me vpustíš na MZ, mohlo by se ti to jednoduše splnit...
přemýšlej o tom."

:D
466431
Treba tak? :) "už se ti někdy zdálo o tom, že tě lidé nazývají "imf milosrdný" nebo "Vašek the merciful"??? pokud me vpustíš na MZ, mohlo by se ti to jednoduše splnit... přemýšlej o tom." *:D*
qualkalim
0 0
reagovat
Shimitz to prehnal vsude, ale pred osmou minutou mel skoncit... Imfe, vyves cokoliv, clovek by mel nad tim mavnout rukou, ale na hruby pytel hruba zaplata...
466430
Shimitz to prehnal vsude, ale pred osmou minutou mel skoncit... Imfe, vyves cokoliv, clovek by mel nad tim mavnout rukou, ale na hruby pytel hruba zaplata...
0 0
reagovat
Ten konec je dost přetaženej. Překvapuje mě, že do toho dali tolik času..
466429
Ten konec je dost přetaženej. Překvapuje mě, že do toho dali tolik času..
0 0
reagovat
Ten kluk ma docela talent, skoda, ze je to takovej pablb.
Ale chybet mi tady nebude. :)
466428
Ten kluk ma docela talent, skoda, ze je to takovej pablb. Ale chybet mi tady nebude. :)
0 0
reagovat
Vis, Shimitzi... delat si legraci z nas a radia, to celkem beru... pomerne originalni zpusob. Kdybys skoncil nekde o osme minuty, tak bych se tomu zasmal. Problem je v tom, ze si to dotahnul o kus dal. Tohle neni o sucharstvi... tohle je o slusnem vychovani. Takze za tu vlozku ti davam ban na veky veku. A az mi budes chtit brecet ve vzkazniku na CSFd a vylozene tam klecet na kolenou a zebrat, tak si to prosim rozmysli, protoze bych to sem mohl vyvesit. Ciste pro pobaveni. A ted uz opravdu... nazdar bazar.
466427
Vis, Shimitzi... delat si legraci z nas a radia, to celkem beru... pomerne originalni zpusob. Kdybys skoncil nekde o osme minuty, tak bych se tomu zasmal. Problem je v tom, ze si to dotahnul o kus dal. Tohle neni o sucharstvi... tohle je o slusnem vychovani. Takze za tu vlozku ti davam ban na veky veku. A az mi budes chtit brecet ve vzkazniku na CSFd a vylozene tam klecet na kolenou a zebrat, tak si to prosim rozmysli, protoze bych to sem mohl vyvesit. Ciste pro pobaveni. A ted uz opravdu... nazdar bazar.
0 0
reagovat
lol, mám brečet nebo se smát? :D
466426
lol, mám brečet nebo se smát? *:D*
0 0
reagovat
Nějaký ten týden bez Shimitze (a všech Elvisů) je přesně to, co teď potřebuju. Předpokládám, že to udělá dobře každýmu.
466425
Nějaký ten týden bez Shimitze (a všech Elvisů) je přesně to, co teď potřebuju. Předpokládám, že to udělá dobře každýmu.
0 0
reagovat
já dal celou 7 řadu stargate v kuse . Půl dne se mi pak pletla angličtina s češtinou
466424
já dal celou 7 řadu stargate v kuse . Půl dne se mi pak pletla angličtina s češtinou
0 0
reagovat
ja dalaval 24' za tri dny :)
466423
ja dalaval 24' za tri dny :)
0 0
reagovat

Shimitz

Panebože :o:o
466422
Panebože *:o**:o*
Shimitz
0 0
reagovat
Ne, ze bych nedal tri serie House za pet dni... meli bysme prestat strasit lidi :D
466421
Ne, ze bych nedal tri serie House za pet dni... meli bysme prestat strasit lidi *:D*
0 0
reagovat
ale na takovy Lost nebo 24 mam taky serie/den vzpominky...ale dneska uz bych to asi nedal.
466420
ale na takovy Lost nebo 24 mam taky serie/den vzpominky...ale dneska uz bych to asi nedal.
0 0
reagovat
Nejvíc čtyři díly, kdy jsem doháněl poslední sezonu manželek... Jinak se mi o půl sezonách atd může jenom zdát, já seriály tak nějak nesleduju ;)...
466419
Nejvíc čtyři díly, kdy jsem doháněl poslední sezonu manželek... Jinak se mi o půl sezonách atd může jenom zdát, já seriály tak nějak nesleduju ;)...
0 0
reagovat
No je fakt ze vcera sem dal rovnou tri serie :D
(Winner, 4.Futurama a opakovacka Scrubs:D)
466418
No je fakt ze vcera sem dal rovnou tri serie *:D* (Winner, 4.Futurama a opakovacka Scrubs*:D*)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se