Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 98861 - 98880 Napsat příspěvek

krispel

Jo hoooo, ragnar a rcorp chyceni pri cinu :D elisha byla stopro shovana za nima. My ostatni jsme chytre stali za kamerou ;)
466101
Jo hoooo, ragnar a rcorp chyceni pri cinu *:D* elisha byla stopro shovana za nima. My ostatni jsme chytre stali za kamerou *;)*
krispel
0 0
reagovat
Koukám se na zprávy z metropole (čt24). Zpráva o záčátku prodeje Harryho a koho nevidím projít kolem kamery. Dva nadšené chlapce, rozradostněné z ukořistěné knihy, z tvrdého jádra (ultras) moviezone. Určitě se sami přihlásí a pochlubí, jen napovím, jeden je černovlasý s kudrnami (ovce) a druhý nosí brýle. Vypadali v tom záběru jako drsní potterofilové:D.
466100
Koukám se na zprávy z metropole (čt24). Zpráva o záčátku prodeje Harryho a koho nevidím projít kolem kamery. Dva nadšené chlapce, rozradostněné z ukořistěné knihy, z tvrdého jádra (ultras) moviezone. Určitě se sami přihlásí a pochlubí, jen napovím, jeden je černovlasý s kudrnami (ovce) a druhý nosí brýle. Vypadali v tom záběru jako drsní potterofilové*:D*.
0 0
reagovat
Měli jste před Potterem I AM LEGEND teaser? Ten má atmosféra v kině jako hovado!!! :+
466099
Měli jste před Potterem I AM LEGEND teaser? Ten má atmosféra v kině jako hovado!!! *:+*
0 0
reagovat
No možná jo, ale já si z něj skoro nic nepamatuju a chtěl jsem se kouknout v klidu doma :-).
466098
No možná jo, ale já si z něj skoro nic nepamatuju a chtěl jsem se kouknout v klidu doma :-).
0 0
reagovat
Ten trailer je hlavně špatnej a klučina otřesně nesympatickej. I když Stardust? Nevim, nevim... to je taky kapitola sama pro sebe. Třeba překvapí.:D
466097
Ten trailer je hlavně špatnej a klučina otřesně nesympatickej. I když Stardust? Nevim, nevim... to je taky kapitola sama pro sebe. Třeba překvapí.*:D*
0 0
reagovat
:D, jo to nebylo na tebe, ale proč to pouštějí ve takhle (no protože je exkluzivně před Potterem, vím :-) )
466096
*:D*, jo to nebylo na tebe, ale proč to pouštějí ve takhle (no protože je exkluzivně před Potterem, vím :-) )
0 0
reagovat
Chtel jsem rict, az bude stahnutelny, bude v profilu samozrejme...
466095
Chtel jsem rict, az bude stahnutelny, bude v profilu samozrejme...
0 0
reagovat
Jo, je to Dark Is Rising, mimocchodem pred Potterem to spolu se Stardust dost splyvalo v jedno ?)
466094
Jo, je to Dark Is Rising, mimocchodem pred Potterem to spolu se Stardust dost splyvalo v jedno *?)*
0 0
reagovat
Ale ne, dneska už podruhý jenom stream, někdo mě chce naštvat:(.
466093
Ale ne, dneska už podruhý jenom stream, někdo mě chce naštvat*:(*.
0 0
reagovat
466092
[link="http://www.news.com.au/dailytelegraph/story/0,22049,22056684-5001028,00.html"]Giant badgers terrorise Iraqi port city[/link] *:D*
0 0
reagovat
Rastr: díky, to by mohlo být ono:).
466091
Rastr: díky, to by mohlo být ono*:)*.
0 0
reagovat

mhsh

The Dark Is Rising (Probuzení tmy) profil je i zde na MZ
466090
The Dark Is Rising (Probuzení tmy) profil je i zde na MZ
mhsh
0 0
reagovat

mhsh

Lol to mě teda začíná taky hodně zajímat co to je.
466089
Lol to mě teda začíná taky hodně zajímat co to je.
mhsh
0 0
reagovat
Bylo to něco co vypadalo docela podobně jako The Golden Compass, ale dětský představitel byl kluk. A není to The Spiderwick Chronicles:D. Prošel jsem všechny premiéry až do konce 2008 a nic mi to nepřipomnělo?).
466088
Bylo to něco co vypadalo docela podobně jako The Golden Compass, ale dětský představitel byl kluk. A není to The Spiderwick Chronicles*:D*. Prošel jsem všechny premiéry až do konce 2008 a nic mi to nepřipomnělo*?)*.
0 0
reagovat
Smiat sa ci plakat?? link
466087
Smiat sa ci plakat?? [link="http://www.super.cz/co-se-kde-sustne/16265-zdenek-troska-nove-vydelavam-miliony-.html"]link[/link]
0 0
reagovat
chlapi, zhanam film "maybe baby " s atkinsonom, prinajhorsom aj kupit cez web, kto poradi, kde je to najvyhodnejsie?
466086
chlapi, zhanam film "maybe baby " s atkinsonom, prinajhorsom aj kupit cez web, kto poradi, kde je to najvyhodnejsie?
0 0
reagovat
Začínají se nám tu po městě pohybovat podezřelé osoby, požívající nekvalitní alkohol a padělané cigarety, že by začala filmová škola?
466085
Začínají se nám tu po městě pohybovat podezřelé osoby, požívající nekvalitní alkohol a padělané cigarety, že by začala filmová škola?
0 0
reagovat

t_gon

No to by me take zajimalo a jeste bych chtel videt neco na AvP2, to by se mohlo objevit neco mozna na Comic Conu, ne? Ikdyz vlastne u clanku s Wolverinem je psano, ze FOX prezentaci mit nebude...
466084
No to by me take zajimalo a jeste bych chtel videt neco na AvP2, to by se mohlo objevit neco mozna na Comic Conu, ne? Ikdyz vlastne u clanku s Wolverinem je psano, ze FOX prezentaci mit nebude...
t_gon
0 0
reagovat
Nevíte někdo co to bylo za trailer ve Village před titlovaným Potterem, těsně před filmem už ve 21:9?? Nemůžu si vůbec vzpmenout?).
466083
Nevíte někdo co to bylo za trailer ve Village před titlovaným Potterem, těsně před filmem už ve 21:9?? Nemůžu si vůbec vzpmenout*?)*.
0 0
reagovat

t_gon

:-) taky budu šťastný až bude :-)
466082
:-) taky budu šťastný až bude :-)
t_gon
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se